Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre többet veszekszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre többet veszekszem a férjemmel. Nem tudok megbízni benne, és rettenetesen féltékeny vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjem egyetemi tanár. Nem mondom, hogy bomlanak utána a lányok, de nagyon megnyerő tud lenni, mitagadás. 41 éves, 4 éve tanít az egyetemen. Szeptembertől elkezdett érdekelni a tantárgy amit tanít, szóval néha-néha beülök az előadására és hallgatom. Amikor először mentem, az tűnt fel, hogy egy 12 csoportos osztályt tanít, ahol 1 fiú sincs. Ezzel még nem is lenne gond. De van egy hallgatója, aki 90 percen keresztül a férjemet nézi, a férjem pedig szinte csak neki "magyaráz" az egész előadás alatt. Néha másra pillant, aztán vissza a lányra. Olyat is észrevettem már, hogy a lány jegyzetelt, felnézett a férjemre, aki őt nézte. Szóval eléggé elkezdtek dühíteni ezek a dolgok. Egy nap rákérdeztem, hogy miért csak neki magyaráz az egész előadás alatt, erre azt válaszolta, hogy képzelődöm.
2016. dec. 9. 12:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
6%
Hu sztem ez nagyon durva dolog és én is féltékeny lennék és irtó dühös.. Sajnos nem tudom mit tehetnél h megold a problémát de lehet rossz dolog lenne otthon dühöngeni a férjeddel,mert azzal csak a másik csaj karjaiba üldözöd. Én félnék a megcsalástól. Talán vess be vmit szexuális újítást,ha jó köztetek a szex..
2016. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
48%
Ja és sztem azt mondanom sem kell h gondolatban a férjed már megb-szta a csajt durván.. és a csaj is álmodozik a férfjedről.. Vagy konkrétan megmondhatnád a férjednek h téged ez zavar és legyen szives vissza venni mert neked ez nagyon rosszul esik.
2016. dec. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Mi van veletek? Beszéltél vele azóta?
2016. dec. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Először is, köszönöm a válaszokat! Hát nem lett jobb a helyzet. Tegnap elvittem a kislányt az édesanyámhoz, főztem vacsit, jó éreztük magunkat, de érzem hogy közel sem olyan a kapcsolatunk mint régen. Beszélgettünk is, nem támadtam le, csak simán érdeklődtem hogy mi a helyzet a suliba, aztán elkezdett ZH-kat javítani, nem a leányka elég rosszul írta meg, meg se lett volna neki de a férjem odaajándékozott neki 30 pontot, így C-t kapott a lány. Azt mondta, hogy nem fog senkit megbuktatni egy ilyen tantárgyból, főleg hogy még egy vizsgájuk is lesz. Csak fura volt, hogy akinek még nem volt meg, annak E-t adott, neki meg C-t. Azért van különbség. Rá is kérdeztem, mondta hogy paranoiás vagyok, és inkább ne is menjek többet előadásra, mert találgatok. Hát nem tudom. Valahogy azt érzem, hogy már teljesen elveszítettem. Még ha a leánnyal nincs is semmi, érzem hogy nem kíván nem szeret màr annyira. Lehet elbolondította a fejét a leányka.
2016. dec. 14. 13:37
 25/26 A kérdező kommentje:
*na és a leányka elég rosszul...
2016. dec. 14. 13:39
 26/26 anonim ***** válasza:

Helyrejött a kapcsolat?

Sajnálom, hogy csak most találtam erre a kérdésre, nekem az ugrott be elsőre a leírásodból, hogy nincs feltétlenül itt különösebb dolog.

Sok tanárnak az a technikája, hogy "egy embernek adja az előadást, ráhangolódik".

Erről a sógoromtól is hallottam, aki elég régóta igen jó tanár gimiben. Nem csak erről mesélt, hanem arról is, hogy olykor az osztály vezéregyéniségét érdemes kiválasztani, és őt megfogni, ráhangolódni. Ha ez sikerül, akkor a többi is megvan, ha ez nem megy ha vele nem tud fegyelmet tartani, jól tanítani, akkor sokan úgy mennek utána, és sokkal több energiát vesz igénybe a fegyelmezés. Persze egyetemen talán más a helyzet egy kicsit, de lehet, hogy ez egy módszer. Remélem, csak ennyiről van szó.

2017. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!