Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is féltékenyek lennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés

Ma észrevettem ,hogy a barátnőm egy közösségi oldalon folyton kedvelget egy csávót aki véletlenül elég jól néz ki és rengeteg pénze van (mármint az apja ad neki) és ezt a srácot ráadásul ismeri is régebbről , azt nemtudom milyen kapcsolat volt közöttük , remélem semmilyen.

Minden esetre nagyon zavar, ma fedeztem fel hogy kb minden képét kedveli és nagyon megalázónak érzem ezt. Mármint több száz képről van szó mert hát minden egyes kávézásról muszáj jelentést adni és pont ez is az ami miatt feszült vagyok ,hogy én az ilyen emberektől a falra mászok. Ez az álszent magamutogatós menősködés férfi létére KACSASZÁJJAL pózolás, úr isten és ez a barátnőmnek ezekszerint bejön?! Már tök kiábrándultam. Még nagyon rövid ideje vagyunk együtt ezért még nem érzek különösebb bizalmat iránta , de olyan rossz érzésem van hogy ha mondjuk ez a csávó felajánlaná neki akkor engem azonnal otthagyna vagy nemtudom...

Nem szoktam más férfiakra féltékeny lenni , a külsőmmel nincs semmi gondom - szerintem pl én jobban nézek ki külsőre - de tény hogy pénzügyileg nem tudom felvenni egy ilyennel a versenyt. És emiatt olyan gagyinak érzem magam , biztos a képeit nézve arról álmodozik hogy az ő barátnője. Ettől pedig teljesen kiakadok , már most mérges vagyok a csajra nem is írok neki vissza most inkább mert felhúzom magam.

Tessék hordjatok le ,hogy mekkora fßßsz vagyok de akkor már légyszives mondjátok is meg ,hogy mit csináljak magammal vagy hogy miért ne legyek féltékeny. Kicsit szßr érzés a VALÓ ÉLETBEN is szembesülni olyannal aki kb mindenben jobb nálad és a barátnőd meg azt nézegeti.


2016. dec. 9. 21:21
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

:DDD 86%-os vagyok Bocs amiért most így írom:

""én még soha életembe nem likeoltam ilyet."

Most ki beszélt rólad? Általánosságban írtam a dolgokat!

"


Istenem, te igen értelmes, a KÉRDEZŐről van szó végig, azért tette fel a kérdést, ha nem tűnt volna fel, mert egy konkrét helyzet foglalkoztatja. Senki nem kíváncsi a te elméleteidre ÁLTALÁNOSSÁGBAN,. érted?


Ráadásul hülyeség is, és ezt én meg nőként mondom. Inkább tartsd meg magadnak és jól van. ;)

Bár tény, hogy inkább férfi gondoskodásom van, de ilyenkor ennek kifejezetten örülök.

2016. dec. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Kérdező, veled hogy viselkedik a csaj? Érzed, hogy szeret vagy csak elvan veled?
2016. dec. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!