Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is féltékenyek lennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés

Ma észrevettem ,hogy a barátnőm egy közösségi oldalon folyton kedvelget egy csávót aki véletlenül elég jól néz ki és rengeteg pénze van (mármint az apja ad neki) és ezt a srácot ráadásul ismeri is régebbről , azt nemtudom milyen kapcsolat volt közöttük , remélem semmilyen.

Minden esetre nagyon zavar, ma fedeztem fel hogy kb minden képét kedveli és nagyon megalázónak érzem ezt. Mármint több száz képről van szó mert hát minden egyes kávézásról muszáj jelentést adni és pont ez is az ami miatt feszült vagyok ,hogy én az ilyen emberektől a falra mászok. Ez az álszent magamutogatós menősködés férfi létére KACSASZÁJJAL pózolás, úr isten és ez a barátnőmnek ezekszerint bejön?! Már tök kiábrándultam. Még nagyon rövid ideje vagyunk együtt ezért még nem érzek különösebb bizalmat iránta , de olyan rossz érzésem van hogy ha mondjuk ez a csávó felajánlaná neki akkor engem azonnal otthagyna vagy nemtudom...

Nem szoktam más férfiakra féltékeny lenni , a külsőmmel nincs semmi gondom - szerintem pl én jobban nézek ki külsőre - de tény hogy pénzügyileg nem tudom felvenni egy ilyennel a versenyt. És emiatt olyan gagyinak érzem magam , biztos a képeit nézve arról álmodozik hogy az ő barátnője. Ettől pedig teljesen kiakadok , már most mérges vagyok a csajra nem is írok neki vissza most inkább mert felhúzom magam.

Tessék hordjatok le ,hogy mekkora fßßsz vagyok de akkor már légyszives mondjátok is meg ,hogy mit csináljak magammal vagy hogy miért ne legyek féltékeny. Kicsit szßr érzés a VALÓ ÉLETBEN is szembesülni olyannal aki kb mindenben jobb nálad és a barátnőd meg azt nézegeti.


2016. dec. 9. 21:21
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
76%
Hasonló helyzetben voltam...ott kiderült h anno bsztak is egymással. Onnan ez a nagy "lájkolgatás"
2016. dec. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Hát ezaz. Már kezd nem is érdekelni az egész, mit erőlködök amikor úgyis más után áhítozik. Ha neki ő kell akkor legyen, engem nem érdekel akkor inkább most lelépek és le van a gondom is róla. Inkább most elfelejtem az egészet minthogy majd később mikor már totál beleszerettem akkor csalna meg vagy lépne le valaki mással. Tökmindegy ,hogy én már milyen régóta vágytam rá és mennyire imádnám őt meg szeretném... kit érdekel ez van. Majd boldog lesz azzal akivel ő akar nem zavarom ebben. Ha neki a leggazdagabb kell akkor legyen boldog.

Most néztem meg 97-ből 88-at kedvelt , amit nem kedvelt azon meg vagy nem a srác van vagy egy csajjal van. Tök egyértelmű szerintem... K**vára sz*r...

2016. dec. 9. 22:56
 13/32 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező, nem most kéne picsogni, hanem a kapcsolatért kellett volna mind kettőtöknek tenni. És akkor nem csinálna pótcselekvést a barátnőd.


Tudod, ha egy kapcsolat jól működik oda egy 3. nem teheti be a lábát. Ha a kapcsolatotok jól működött volna akkor a barátnődnek az érdeklődését nem keltette volna fel a 3.


Mindenki olyan szépen védi a kérdezőt, pedig ő is ugyanolyan hibás hogy most itt tartanak!!!

2016. dec. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Igen az, jó nagy csalódás elhiszem. Egyébként nem biztos, hogy volt közös múltjuk vagy lesz jövőjük, ez kettőjükön múlik.

Mindenesetre ez a barátnőd részéről, felér egy nyílt flörtöléssel, és nyilván a pasasnak is feltűnt a barátnőd "rajongása".


Például ha ti 60 év körüli pár lennétek és egy 30 éves baráti múlttal a hátuk mögötti szintén idős hapsi különböző utazási képeit lájkolgatná, fel sem merülni bennem semmilyen kétely. Nyugdíjas ismerőseim körében gyakoriak hasonlók, de ez a helyzet kicsit más.

2016. dec. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
95%
13-as drágám ez sem az a történet ... de mindegy. én úgy látom, hogy egy frissen bimbózó kapcsolatról van szó, ahol a csaj buzgón helyezkedik más srácra. :D ennyi
2016. dec. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
77%

Férfi részéről is ugyanilyen szánalmasnak találom, amikor mindenféle műnőket lájkolgat idióta kacsaszájjal és kitekert pózokkal, kitett mellel.


Lányok nem szoktak ennyire végiglájkolni más pasi képeit.

Viszont mondjuk rákérdezhetnél, lehet csak jó haverja, rokona, netán a srác tényleg buz.i. :D


Aztán ha egyik sem, és ennyire más az értékrendeket ( mondom, én is falra mászok az ilyentől, de én se barátnőm se pasi haverom képeit sem nagyon lájkolgtaom, szóval ez más tészta), és nem tudsz meg bízni benne, akkor nincs miről beszélni.


Akik az ilyen csücsörítőő egyedekre izgulnak (legyen akár nő, akár férfi), abból én is elég hamar kiábrándulok, és az iq szintje is csökken a szemeben. Ez van.


Minden esetre én rákérdeznék, mert nem tudhatod, milyen vonalról ismeri, csak annyit tudsz hogy régebbről. Ha ezt nem tudod kinyögni neki, akkor bőven elvérzik amúgy is a kapcsolatotok, 20 másik ok miatt. ;)

2016. dec. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Jaj istenem és te honnan az anyádból veszed ,hogy én mit tettem meg a kapcsolatért meg mit nem? Elárulom ,hogy körülbelül MINDENT amit egy épeszű ember megtehet azt én megtettem sőt még többet is, én nagyon régóta vágytam erre a lányra. És fogalmad sincs ,hogy miken mentem át ezért lelkileg mert ő egyáltalán nem egy hétköznapi eset.

Eddig nagyjából 2 hosszabb kapcsolatom volt és mindkét esetben a "belső" döntött nálam , volt szebb csaj a köreimbe de engem az exem fogott meg. Itt más a helyzet az emlegetett lány külsőre hibátlan, meseszép. Már írtam ,hogy én nem vagyok külsőleg egyáltalán elégedetlen magammal sőt magabiztos vagyok és gondoltam nem lesz ilyen problémám , ismertem az előző barátját aki nem volt egy nagy eresztés. Az arcom ,hogy elégedett vagyok vele arról nem tehetek de nagyon sokat kellett tennem azért hogy például a fizikumom is rendben legyen meg úgy az egész megjelenésem , anyagi háttér stb. Az hogy most kinek ki jönne be jobban én vagy az a homár arról egyéni ízlés dönt, milyen kár hogy az én szemem fénye pont nem felém húz.

Az a legrosszabb az egészben, hogy mondjuk én hiába verném szét a csávót , hiába erőlködnék úgysem engem választana szerintem. Két évre visszamenőleg csinálja ezt, azokat a képeket amivel lányokkal van meg nem likeolja. Ráadásul a csávónak van is fent közös képe vele, oda meg muszáj volt 2 oldalnyi s**gnyaló szöveget írni... Velem sosem csinálta ezt...

Tuti hogy bele volt zúgva vagy még mindig én nemtom. De legalább az újabb képeit amióta velem van békén hagyhatná de nem ,még mindig csinálja.

Csak azt nem értem ,hogy akkor miért nem utasított engem vissza miért jött össze velem? Egyébként eddig minden tök jó volt semmi rossz előítélet nem volt bennem, és teljesen kölcsönösnek tűnt a vonzalom én egyáltalán nem vagyok tapadós, nem tudnám elviselni (kár hogy most el kell) ha a lány nem kérne belőlem én meg nyomulnék. Régen már mondták nekem ,hogy ő az ilyen "menő srácokat" szereti de azt mondtam hogy ez csak ilyen irigykedős pletyka biztos.

Ha pedig azt akarja eljátszani ,hogy legyen neki valaki B TERVNEK de az első adandó alkalommal lecsapna a csávóra akkor előbb vágom le a f**zom és dobom a Dunába minthogy ezt eljátssza velem valaki.

2016. dec. 9. 23:29
 18/32 A kérdező kommentje:
Nem meleg a srác az biztos, ezt csak én írtam mert ez nekem már nem férfias kategória. Nem gondolnám ,hogy haverok lennének mivel ismerem az összes fiú barátját és barátnőjét és tudom kikkel beszélget nagyjából. Azt is tudom ,hogy honnan ismerheti de azt most nem írom le mert túl konkrét.
2016. dec. 9. 23:34
 19/32 anonim ***** válasza:
70%

Bakker ne picsogj már ennyit, komolyan. Dobd a csajt, vagy ki is várhatod, hogy ő dobjon, de úgyis buktad már.

A kérdés csak az, hogy a büszkeségedet és a tartásodat is bukni akarod-e. Ha hajlandó vagy annyira lealjasulni, hogy egy nő miatt félredobnád a büszkeséged és tartásod, akkor nyugodtan sírjál itt tovább, és várd vigyázzban állva, amíg kidob a csaj, esetleg félrekúr előbb és utána dob ki a csaj, és akkor nem csak a csajt buktad, hanem meg is lettél alázva, még a mostaninál is jobban.

De én már túl vagyok néhány hasonló helyzeten, hidd el nekem, a megalázottság a legrosszabb egy ilyenben, ha te lépsz előbb, akkor legalább azt elmondhatod, hogy nem hagytad, hogy lealázzanak.

2016. dec. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem paranoid vagy. Egy az, hogy nem facebookon kell élni, a másik meg, hogy egy nőnek miért nem lehet közhelyesen jó pasi az ismerőse, miért ne lájkolhatná.
2016. dec. 10. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!