Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lettem pont belé szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettem pont belé szerelmes? 18L

Figyelt kérdés

A srác 22 éves és ma találkoztunk és fefeküdtünk. Már régebben is volt róla szó, hogy egyszer kipróbáljuk egymást, és akkor megbeszéltük, hogy csak testiség és semmi más. Ma viszont amikor elment, úgy éreztem, hogy máris hiányzik.

Érdekes módon még senkiben nem voltam szerelmes. Voltak már kapcsolataim, és szerettem a párjaimat, de azt nem mondanám, hogy igazán szerelmes lettem volna.

Miért pont egy olyan fiúba kellett beszeretnem, akibe nagyon nem kéne? Van rá esély, hogy ő is érez valamit? Hogyan lehetne vele közölni mindezt? Vagy várjam meg, amíg ő ír?



2016. dec. 9. 23:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%
#10: Ott a pont!
2016. dec. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
51%
A 74%-os az Isten... Azthiszem szerelmes lettem 20l
2016. dec. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Soha nem állítottam, hogy angyal vagyok. Szerintem ez mindenkinek a magánügye, hogy mikor fekszik le és kivel. Meghát nem ez volt az első tali, 2 évig mindennap láttuk egymást.
2016. dec. 10. 07:32
 14/22 anonim ***** válasza:
57%
Istenem, de naív vagy. Nem sértésből, de nagyon gyerek vagy még. A kapcsolat alatt szexkapcsolatot értessz? Gyanítom az előzők is ilyenek voltak. Ha ilyen hamar odaadod magad, akkor ne is csodálkozz. Nem lehetsz bele szerelmes, mert csak testiségről beszélünk, ez csak egy időleges fellángolás...24F
2016. dec. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

A többi rendes párkapcsolat volt.

Annyira bírom itt a diszkriminációt... szerintem mindegy, hogy fiú vagy lány, mindenkinek lehetnek szükségletei és igen én vállalom, hogy volt és lesz is egyéjszakás kapcsolatom.

2016. dec. 10. 11:32
 16/22 anonim ***** válasza:
Mitől volt ez diszkrimináció? Kis lányom, az első randin nem tudtál többet nyújtani/nem tudtad mással megfogni, mint a pinád. Akkor mit szetetnél? Szerelmet?! Ezt a gyertyát te fújtad el. Jó kis dugó partner vagy. Ennyi
2016. dec. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Ez nem randi volt. Vagy nevezhetjük annak is, nekem mindegy. De nem is akartam megfogni. Csak éppen ő fogott meg.
2016. dec. 11. 07:54
 18/22 anonim ***** válasza:
Lefordítom. Dugtatok, a csávó megkapott, gondolom neki maximum sex, de jobb lenne, ha csak szopnál. Te meg tudat alatt kivagy, hogy a csávónak közömbös vagy. Ha ő kaparna le sem szarnád.
2016. dec. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy magam ellen beszélek, de igen, ez így van.
2016. dec. 12. 14:25
 20/22 anonim ***** válasza:
Na igen, volt egy lány akivel ismerkedtem és kb. 1 hónap után elkezdett regélni egy nagyon hasonló múltbéli helyzetéről. Ott is hagytam, hogy mi közöm van én nekem ehhez és miért nekem mondja, amikor ismerkedünk? Ő is gyerek volt agyilag, hiába bizonygatta nekem, hogy felnőtt, mert ő már lefeküdt valakivel. És még ő mondta, hogy jó volt, de többet várt. Ő is gyerek volt. Hagytam. 25F
2016. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!