Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lettem pont belé szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettem pont belé szerelmes? 18L

Figyelt kérdés

A srác 22 éves és ma találkoztunk és fefeküdtünk. Már régebben is volt róla szó, hogy egyszer kipróbáljuk egymást, és akkor megbeszéltük, hogy csak testiség és semmi más. Ma viszont amikor elment, úgy éreztem, hogy máris hiányzik.

Érdekes módon még senkiben nem voltam szerelmes. Voltak már kapcsolataim, és szerettem a párjaimat, de azt nem mondanám, hogy igazán szerelmes lettem volna.

Miért pont egy olyan fiúba kellett beszeretnem, akibe nagyon nem kéne? Van rá esély, hogy ő is érez valamit? Hogyan lehetne vele közölni mindezt? Vagy várjam meg, amíg ő ír?



2016. dec. 9. 23:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
18-as vagyok. Aranyos vagy puszillak. Szard le a csávót és keress szerelmet.
2016. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne sírjál, még egy 15-20 évig, mindig találsz olyat, aki megfektet. Most még ne sírjál egy pasiért sem.
2016. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!