Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor én most szeretem?

Figyelt kérdés

Mindig rá gondolok, hiányzik. Folyton róla beszéllek úgy, hogy észre sem veszem. Mindent elmondunk egymásnak. Úgy értem, hogy egy hullámhosszon vagyunk! Soha senkivel nem éreztem így, mint vele. Vasárnap kezdtünk el beszélgetni, és azóta úgy érzem, hogy egyre jobb lesz a kapcsolatunk.


Most akkor ez mi? Szeretem?


2016. dec. 21. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez még nem szerelem kicsilány. Az majd akkor lesz, ha már hónapok óta őszintén és nyíltan tudtok beszélgetni bármiről és már találkoztatok.


Most még csak a rózsaszín köd van előtted, a vágyódás, a fantázia birodalma.

2016. dec. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem fészen beszélgetünk!

Személyesen!

Mindig beszélgetünk!

2016. dec. 21. 21:19
 3/12 A kérdező kommentje:
Neki nincs is fésze, nem érti mire való! Vasárnap is személyesen beszélgettünk.
2016. dec. 21. 21:20
 4/12 Szergej55 ***** válasza:
58%
Ez köd.
2016. dec. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha csak ö létezik és senki más és folyton csak rá gondolsz akkor igen !
2016. dec. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 igen. Folyton csak rá gondolok, senki más nem létezik rajta kívül, hiányzik. Mikor vele vagyok, akkor is nem érdekel ki van ott, ki nem csak ő és én vagyunk!
2016. dec. 22. 07:21
 7/12 A kérdező kommentje:

#4

Hogy lehetne ez köd? Ez nem köd.

2016. dec. 22. 07:23
 8/12 anonim ***** válasza:

"Folyton csak rá gondolok, senki más nem létezik rajta kívül, hiányzik. Mikor vele vagyok, akkor is nem érdekel ki van ott, ki nem csak ő és én vagyunk!"


Tudod kislány, ez akkor nem lenne köd, ha racionálisan tudnál gondolkodni, mást is észre vennél a környezetedben, nemcsak rajta járna egész nap a eszed, hanem pl. egyedül is tudnál magaddal foglalkozni, készülni pl. a karácsonyra...stb..


Egyébként ne tagadj, most még az elején vagy, vasárnap óta még alig telt el pár nap! Ez természetes, majd pár hónap múlva lenyugodnak a kedélyek és érzelmek!

2016. dec. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én azt a "senki más nem létezik rajta kívült" úgy értettem, hogy mikor vele vagyok!
2016. dec. 22. 09:38
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem te ne magyarázz, nagyon jól tudom hogy értetted.


Azonban rajta kívül is vannak emberek. Ha ünnepségre mész vagy te rendezel, attól hogy ott a pasid a többieket ne sz.rd le ezért.


Egyébként is elég illetlenség egy társaságban ha csak vele vagy és a többieket meg levegőnek nézed.

2016. dec. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!