Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret?

Figyelt kérdés
A barátommal ismerjük egymást egy éve. Először csak csók volt köztünk,de mondta hogy ő még nem akar kapcsolatot,mert még nem lépett túl exén,aki hol dobta,hol újra összejött vele. Én haragudtam rá,mert utána már nem is írt nekem csak élőben kérdezte meg hogy vagyok,de ennyi.. Úgy éreztem ,hogy kihasznált. Sokáig nem láttuk egymást,egészen nyárig. Akkor már nem voltam rá dühös,adtam neki két puszit. Ő is kérdezte mizu velem stb. De ennyi. Utána én jelöltem be Facebookon, én írtam rá, és utána már ő is bátrabb lett. Végül összejöttünk. Utána elmesélt egy két gáz dolgot a múltjáról, én megijedtem ettől ( előtte egy pszichopata fiúval jártam, és féltem minden sz.rtól) és szakítottam vele . Ő ezt nem értette,hogy miért,hisz mondta hogy ő már megváltozott (annyi volt a lényeg hogy az exével fél évig vitáztak mindennap szinte,az exe sértegette a halott apját,kikarmolta barátom arcát, barátom pedig felpofozta) és sose ütne meg lányt. Sírt utánam, könyörgött,mondta hogy velem annyi mindenben hasonlít,ne tegyem ezt vele,annyira vágyik már egy normális lányra,aki szereti. Visszamentem hozzá. Azóta voltak viták,de a barátom sokat tesz értem. A haverjaival sokkal kevesebbet van,eddig se ivott túl sokat, mostmár szinte alig, elkísér mindenhová,sokszor mondja /érezteti hogy szeret, szépen beszél velem, átveszi helyettem a házi munka felét, dolgozik stb. Engem igazából az ijesztett meg hogy ő nem mert kezdemenyezni csak azután, miután én rá írtam. Lehet ha nem teszem ,ő se tett volna semmit. 18 lány vagyok , barátom 21
2016. dec. 22. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolkozz már egy kicsit.. Szerinted ha nem szeretne, akkor eltűrné, hogy úgy játszadozol vele, ahogy éppen a kedved tartja? Eltűrné, hogy ilyen undorítóan bánsz vele, hisztizel, szakítasz mondvacsinált okokból, csinálod a drámát, mint valami retardált tinédzser? Észrevetted egyáltalán, mennyire aljas voltál vele szemben? Mert a szüvegedből kétlem..


Igen, szeret, amit te is nagyon jól tudsz, csak valahogy üres az életed dráma nélkül, ezért oda gyártasz problémát, ahol nincs. 18 vagy, de még messze állsz a felnőttől, legközelebb ne ebbe a kategóriába írj.

2016. dec. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szeret. Ne spirázd túl.
2016. dec. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!