Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltok ahhoz, hogy sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ahhoz, hogy sokan nem akarnak gyereket, se gyarapítani, se családot?

Figyelt kérdés

Mire gondoljon ilyen mentalitással az ember, hogy ennyire lemondóak, negatívak? Miért nem akarnak?

Sokuknak egy ilyen kérdést láttán ha csak arról van szó hogy gyerek, vagy család, már menekülnek eszeveszetten a témától, és olyanokat hallani hogy "Nem kötelező házasodni" meg "minek?" Mintha ennyire primitívek, egy síkú gondolkodásúak lennének ezek az emberek.

Hogy lehet, hogy juthat el valaki oda, hogy ennyire lemondó, ennyire nem érdeke?

Én szerintem ez is olyan túlhaladott dolog a társadalomban, Nők is férfiak is mennek a nemiszervük után mint a hülyék, mind emellett persze sok csalódás éri őket amitől persze elmegy a kedve. Ez olyan dolog hogyha én sok csokit eszek 1 fajta csokit, mindennap bevágok egy táblát, akkor előbb utóbb megutálom megcsömörlök tőle. Szerintem az egy nagy probléma hogy nincs önfegyelem az emberekben. Nekem is van nemi szervem mégsem viselkedek úgy óránként mint egy tüzelő macska.

Na de visszatérve. Miért merül ki sok embernél annyiban az élet hogy piálás dgás és ennyi? meg emellett piti gyerekes dolgokon tépődni hogy ki kivel mit hogy csinált. Ahelyett hogy mindenki arra törekednek hogy normális élete legyen. De nőktől is sok nőtől visszajön hogy ők mennyire nem akarnak, családot se gyereket, ők elvannak.. Miért ennyire negatívak? Szégyen gyalázatnak tartom ezt a nép mentalitást.


2016. dec. 30. 14:22
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha rajtam múlna, én valami vizsgához kötném a termékenységet is, hogy biztosan csak azok vállaljanak, akik készen állnak a felelősségre, szívből akarják és tudják is, mit vállalnak. Esetleg meddők számára béranyaság beleférne.
2017. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Mit szólnék? Mindenkinek a magánügye. Teljes mértékben saját döntés a dolog, és aki emiatt ítélkezik az igencsak ostoba.

Mi sem vállalunk gyereket. Igaz, eredetileg azért mert amúgy sem lehet. Bár ha nagyon akarnánk elmehetnénk kezelésre, vagy örökbefogadhatnánk, de ezeket nem szeretné egyikünk sem. De egyébként sem ragszkodtunk soha görcsösen ahhoz, hogy gyerekünk legyen. Nekünk így is jó.


A házasság fontos volt mindkettőnknek, ezért is esküdtünk meg. Mi így vagyunk egy család. Hogy mások szerint esetleg nem, csak mert nincs gyerekünk, azt magasról leszarjuk. Abban sem hiszünk, hogy betegesen kellene ragaszkodni hozzá. Ez részben a természet, részben pedig a mi döntésünk, hogy nem vállaljuk. Kinek mi köze hozzá?


Nem mindenki vágyik ám szaros pelenkákra, üvöltésre, hisztikre, álmatlan éjszakákra és arra a hatalmas felelősségre ami egy gyerek vállalásával együtt jár, és nem mellesleg rengeteg pénzbe is kerül felnevelni. Mert ugye szeretetből meg attól, hogy gügyögsz neki és puszilgatod, nem fog jól lakni, és nem lesz ruhája, sem játéka, normális, nem nélkülöző élete.

Hidd el, sok olyan ember vállal gyereket akinek nem kéne, csak mert a társadalmi nyomással foglalkozik. Aztán meg vagy leszarja, vagy veri a gyereket, és igencsak érezteti vele, hogy teher. Aztán lesz belőle ami lesz. Konkrétan ismerek ilyen embert.

Arról nem is beszélve, hogy mennyi szakítás, válás van. Mire az adott gyerek iskolás korba lép, már nagyon kevesen vannak együtt. Az én ismerőseim között is 3 ilyen párt tudok mondani, többet nem. A legtöbben 1-2 évvel a gyerek születése után szétmentek, szakítottak mert hogy házasok sem voltak, vagy elváltak. Szóval annyira mégsem buli a gyerekvállalás, amilyennek beállítják, és nem is mindenkinek való.


Köszi, de teljesen normális életünk van így is a férjemmel, a munkámmal, a kutyáimmal, a hobbimmal, a barátaimmal és a családommal. Bulikba nem járunk, csak szórakozni néha, ha van kedvünk, az alkoholt pedig nem igazán szeretjük. Téged viszont sajnállak amiért ennyi gyűlölet és lenézés van benned más emberek iránt, akik se nem jobbak, se nem rosszabbak az összes többinél.

2017. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
72%
Engem meg az duhit fel, amikor vki ezzel foglalkozik, es nem a sajat eletevel!Ezt mindenkinek maganak kell tudnia, hogy mire vagyik!Attol meg nagyon is ertekes lehet vki, hogy nem akar csaladot!Miert volna ez bun???Szerintem sokkal udvosebb, ha vki tudja magarol, hogy nem akar gyereket, minthogy felelotlenul belevag, es a gyerek sinyli meg !En peldaul papir parti sem vagyok.Engem ne egy papir kosson valakihez, hanem az oszinte szerelem/szeretet!Tiszteletbe kell tartani , ki mint erzi jonak!Ha ez volna a legnagyobb borzalom az eletben, orulhetnenk...😂😂😂
2017. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Magánügy. Mindenki maga dönti el hála az égnek. Nem mindegy neked? Jó unalmas életed lehet, ha másokéval vagy elfoglalva.

Egyébként én sem akarok soha gyereket, és a férjem sem, mi ezt megbeszéltük akkor amikor összejöttünk, 10 éve (8 éve házasok is vagyunk). Nyugalmat szeretnénk, és ebbe egy gyerek nem fér bele. Egyszerűen nem hiányzik a sok nyűg ami vele jár, semmi kedvünk hozzá. Ahogy írta valaki, a sok álmatlan éjszaka, üvöltés, betegeskedések, hisztik, és nagyon drága is a gyerekvállalás.

Mások gyerekeivel nincs különösebb bajunk, ha

-rendesen meg vannak nevelve,

-nem akaratoskodnak,

-értik azt, hogy NEM, nem szeretnék vele játszani,

-nem elkényeztetett kis szörnyeket csinálnak belőlük a szüleik

stb stb, de sajátot semmiképp nem akarunk. Sajnállak, ha neked ez az egyetlen életcélod. Engem nem zavar ha valaki akar gyereket, téged miért zavar, ha valaki nem akar?Nekünk így jó, és nem fogjuk társadalmi nyomásra vállalni, és azért sem, hogy ne kelljen a magadfajták sirámait hallgatni, miszerint milyen csodálatos dolog, és micsoda rémek vagyunk, mert nem akarunk. Neked csodás, nekünk (és vannak mások is akiknek) pedig nem az. Ennyi. Ezen mit nem lehet felfogni?

2017. jan. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
100%
en se akarok soha gyereket, idegesitoek sok baj van veluk, elvagyok en csalad nelkul is, inni pedig nem szoktam. F
2017. febr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!