Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok pótol ilyenkor az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok pótol ilyenkor az ünnepi menübe?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt, de legtöbbször ő van nálam.

Bevásárolt tegnap,de csak italt (amiről jól tudja,hogy én nem igazán iszom alkoholt) és ilyen sóspereceket, hűlyeségeket,ami max.csak nassnak jó, jóllakni nem lehet tőle.

Tegnap főztem-süttem,készítettem,de az inkább a ma déli-esti-holnapi menü, errefel ő tegnap s ma reggel majd mind felzabálta,ma meg azt kérdi,hogy mit eszünk ezután??? Ráadásul annyit válogat,hogy sokszor azt sem tudom, mit készítsek,hogy megegye.


Eszem megáll, az égvilágon semmibe nem pótol,egész evben nem is nagyon dolgozott, csak pár hete kezdett dolgozni, s emiatt jogosan gondolja,hogy ki kellene szolgalni őt???


2016. dec. 31. 12:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ebben neked mi a jó?
2016. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%
A mi helyzetünk most úgy alakult, hogy főként nálam tudunk találkozni, így természetes, hogy én főzök, vagy ha csak egy fél órára ugrik be, akkor megkínálom süteménnyel, kávét főzök. Ő nem pótol bele, de ezt nem is várom el tőle. Viszont ha egyszer felzabálna mindent, majd várakozóan nézne rám, hogy és akkor most mit eszünk, akkor azt felelném neki, hogy azt, amit te vettél, meg amit te főztél. Szeretem ajnározni, kényeztetni a páromat, de a pofátlanságot nem tűröm.
2016. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi is többnyire nálam vagyunk. Szokott hozni dolgokat, ha megbeszélünk egy menüt ahhoz is hoz amit még kell. A ma esti szilveszteri menüt is ő hozza, igaz otthonról de itt már csak meg kel melegíteni.


Beszéld meg vele a dolgot. Ha nem érti meg, hogy nem az anyukája vagy, hogy főzőcskézz rá akkor hagynám a fenébe.

2016. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%

Mindenkivel azt lehet megtenni, amit hagy.

Ezt nem ő teszi veled, hanem TE magaddal!

Köszönd meg magadnak és gondolkodj el azon, hogy meddig csinálod ezt még!

2016. dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Lécci küldj már képet a pasidról priviben! Egyszerűen muszáj tudnom, hogy néz ki egy olyan szuperhím, akit megéri eltartani és körbeugrálni egy kis kolbászért cserébe!
2016. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hát nem egy Casanova.
2016. dec. 31. 14:17
 17/21 anonim ***** válasza:

Én csak azokat az embereket nem értem, akik ennyire törik magukat folyton, hogy a válogatós párjuknak mindenféle kacifántos kaját főzzenek. Oké, néha kedveskedni neki vagy valami, de basszus, nem étterem vagy, és láthatóan egyéb anyagi ellenszolgáltatást sem kapsz azért, hogy főzöl rá, innentől kezdve vagy éhen marad, vagy bevásárol a maga agybajának megfelelően. Nálam legalábbis ez lenne a dolog nyitja. A párom szerencsére nem válogatós, de ha az lenne, sem főznék neki külön vagy erőszakolnám meg magam csak az ő kedvéért. Ezeket az embereket úgy nem értem, ha látja, hogy belőled ezeket kihúzhatja, akkor miért lep meg, hogy ennek megfelelően viselkedik?


Amúgy, kommunikáció. Amikor pl éppen zabálja a mára-holnapra szánt kaját, simán lehet mondani neki, hogy de bazeg, mi ez már, az nem mostra van, tessék itt egy szendvics vagy valami, ha éhes. Felnőtt embernek ha megmondják, akkor csak tudja türtőztetni magát, nem egy óvodásról van szó, aki elé lerakod a sütit, aztán meg azt mondod neki, hogy ne egye meg.

2016. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Azért sem értem még én sem, mert ilyen problémánk még nem volt a 3,5 évünk alatt. Soha nem éreztem úgy,hogy kiszipolyozna,MOSTANIG. Már -már pofátlan. Az még hagyján,hogy szarul áll anyagilag és a lakás fenntartásába nem pótol semmit,de hogy zsebre vágott kézzel állítson be újabban és még megjegyezze,hogy nincs mit ennie (holott van,csak nem a fogára való), ettől szó szerint megáll az eszem. Hogy a fenébe lehet ekkorát fordulni...?
2016. dec. 31. 14:37
 19/21 anonim ***** válasza:
Miért vagytok még együtt?
2016. dec. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Már abba is mernék fogadni, hogy a szex is olyan, mint ezekkel a nyomikkal általában - fix, hogy 10:1 az öröm az ő javára.

De nem értem ezt a "bepótol" dolgot se. Tehát neked az a természetes, hogy fizeted a nagyját, ő meg egy kicsit még hozzáad? Nekem az is furcsa, de hát hogy ez mitől párkapcsolat?

2016. dec. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!