Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok pótol ilyenkor az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok pótol ilyenkor az ünnepi menübe?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt, de legtöbbször ő van nálam.

Bevásárolt tegnap,de csak italt (amiről jól tudja,hogy én nem igazán iszom alkoholt) és ilyen sóspereceket, hűlyeségeket,ami max.csak nassnak jó, jóllakni nem lehet tőle.

Tegnap főztem-süttem,készítettem,de az inkább a ma déli-esti-holnapi menü, errefel ő tegnap s ma reggel majd mind felzabálta,ma meg azt kérdi,hogy mit eszünk ezután??? Ráadásul annyit válogat,hogy sokszor azt sem tudom, mit készítsek,hogy megegye.


Eszem megáll, az égvilágon semmibe nem pótol,egész evben nem is nagyon dolgozott, csak pár hete kezdett dolgozni, s emiatt jogosan gondolja,hogy ki kellene szolgalni őt???


2016. dec. 31. 12:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem "pótol", hanem közösen vásárolunk be, ahogyan a házimunkában sem "segít", hanem megcsinálja az épp ráeső részt.

Mikor az én szüleim jöttek, én főztem, ő takarított, aztán mikor az ő családja jött, ő főzött, én takarítottam. Más esetekben bár nem centizgetünk, nagyjából ugyanolyan értékben vásárolunk be.


Kérdező, ez volna a normális, ha meg nincs munkája és nem ad bele a közösbe, akkor kuss legyen a neve, ne pedig az extra kívánságait sorolja. Bár ahogy írták már előttem is sokan, én biztosan nem lennék együtt egy ilyen semmirekellővel.

2017. jan. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!