Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Depressziós vagyok már a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós vagyok már a sok "mikor lesz lagzitok" kérdéstől. Mit tegyek, hogy könnyebb legyen? 27/N

Figyelt kérdés
A párommal ebben a hónapban volt 3 éve hogy együtt vagyunk. Ő 33 éves, volt már egy házassága, 4 éve elvált ember. Van gyerek is. Nekem nincs se gyerekem, házas sem voltam még, de nagyon szeretném már "elkezdeni a sorrendet". Beszéltünk már ezekről a dolgokról viccesen is, komolyan is, tudja nagyon jól hogy szeretném. A kapcsolat első évében még lelkes is volt, azt láttam rajta hogy részértől minden OK, de mostanában fel se hozza. Én sem, mert nem akarom sürgetni, de kb. 1 hónappal ezelőtt volt egy csúnya veszekedésünk ebből kifolyólag, mert már elegem van az ismerősök, rokonok kérdéseiből, illetve nyáron és ősszel is voltunk lagziba, jó páran megjegyezték hogy mostmár mi jövünk. Két hete pedig a céges bulimon kezdték el a kollégáim, hogy mikor lesz már lagzi, úgy jönnének, ha így haladunk soha, meg szerintük már úgyse vesz el, stb. Ne értsetek félre, nem a társadalomnak és az ismerősöknek akarok házasodni, de már annyira vágyom rá és elegem van hogy ezzel nyaggatnak, ilyenkor olyan szomorú leszek hogy képes vagyok napokig rosszkedvű lenni. Vissza válaszolok én mindig értelmesen, frappánsan, de legbelül bánt, páromnak meg nem mondok semmit mert nem akarom hogy célzásnak vegye, de már kezd felőrölni az egész. Mit tehetnék, hogy jobb legyen addig?
2016. dec. 31. 15:27
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű a helyzeted. Nyilván a párodnak nem sürgős a dolog ő el van csak úgy melletted csereke van nője van miért is sürgetné az újabb házasságát. De azért ha válóban szeret akkor fel kellene mérnie, hogy neked haadon nnőnek is vannak elvárásai az élettől és egy párkacsolattól. Úgy ahogyan az ismerösöknek is vannak elvárásaik feléd hozzáteszem szerintem senki semmi köze mikor mész férjhez.

Szóval te tudod mennyire vagytok komoly kapcsolatban azért érezni kell vagy éreztetni kellene a párodnak feléd mit is akar a kapcsolattól. Vigyázz nehogy csak ugymond pótmamát és fizikai társat láson csak benned! De nyilván ezt neked azért érezned kell.

2016. dec. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
0%

#2 ilyet nem.. akkor hazudj mást.. mintha soha nem hazudtál volna még senkinek! álszenteskedni nem kell.


Ha meg nem akarsz hazudni, párodat se cseszteted ezzel, akkor viseld el a kérdezősködést.


Házasodni szerencsére nem kötelező! Majd eljegyez ha akar, ha meg nem akar, akkor nem fog!


Amúgy meg te is megkérheted az ő kezét és így gyorsan le is lesz tudva, hogy akarja e vagy sem!

2016. dec. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
:D Én biztos, hogy nem kérem meg, ne írjatok már hülyeségeket. Normális tanács kéne hogy HOGYAN VISELJEM ezt a helyzetet.
2016. dec. 31. 16:01
 14/36 llorTllorT ***** válasza:
20%
amikor tudod , hogy ilyen hülye társaságba mentek nyugtatózd be magad akkor könnyebb lesz.
2016. dec. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érti meg a gondodat vagy nem is foglalkozik vele komolyan állítsd válaszút elé. Lépje le tőle. Végülis fiatal vagy bizton találsz valakit, ő meg azért elváltember gyerekkel. Szerintem a te helyzeted elönyösebb.
2016. dec. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
17%

Cica,azzal,hogy elvesz,nem.lesz vége a nyaggatásnak az emberektől! Csak szólok,ha esetleg nem tudnád!

Esküvő,első gyerek mikor,kistesó mikor,harmadik gyerek az meg minek...stb.


Legjobb módszer a leszrom tabletta! Jah és nem kell ezek miatt depressziósnak lenni,mert később csak rosszabb lesz! Pl.ha már ügyködtök a gyereken és nem jön össze,aztán úton-útfélen ezt kérdezgetik!

2016. dec. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Így jár aki vár ahelyett, hogy maga lépne.
2016. dec. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
73%

Hadd legyen már az ő döntése mikor "vesz el"?

Hát te is érintett vagy a dologban, szerintem.

És, valahogy azt gondolom, hogy nemigen fog az a döntés megszületni - a te vágyaidon kívül erre nincs semmi oka, és, ahogy kitűnik, belelustult már ő ebbe...


Szóval, ha lesz is aki hisztinek, vagy erőszakosságnak gondolja, mégis csak jobb, ha egyenesen és világosan (továbbá kedvesen, és szelíden) megkérded, hogy mikor mi lesz - és, ha elvonul, megsértődik, bunkó lesz, akkor az a konzekvencia, hogy nem akar ő semmiféle családot már. Se feleséget, se gyereket.

2016. dec. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
13%
Ha össze akarsz vele házasodni, kérd meg te a kezét. Nem Hollywood-ban éltek...
2016. dec. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem esze ágában nincs elköteleződni melletted amúgy, gondolom tanult az előző esetéből, és gondolom ezt már te is érzed. Ha zavar hogy nincs rólatok papír akkor valószínűleg neked kell majd lépned először, mert gyanús hogy 3 év múlva is csak arra várnál egyébként hogy vajon mikor kér már meg végre.
2016. dec. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!