Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Depressziós vagyok már a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós vagyok már a sok "mikor lesz lagzitok" kérdéstől. Mit tegyek, hogy könnyebb legyen? 27/N

Figyelt kérdés
A párommal ebben a hónapban volt 3 éve hogy együtt vagyunk. Ő 33 éves, volt már egy házassága, 4 éve elvált ember. Van gyerek is. Nekem nincs se gyerekem, házas sem voltam még, de nagyon szeretném már "elkezdeni a sorrendet". Beszéltünk már ezekről a dolgokról viccesen is, komolyan is, tudja nagyon jól hogy szeretném. A kapcsolat első évében még lelkes is volt, azt láttam rajta hogy részértől minden OK, de mostanában fel se hozza. Én sem, mert nem akarom sürgetni, de kb. 1 hónappal ezelőtt volt egy csúnya veszekedésünk ebből kifolyólag, mert már elegem van az ismerősök, rokonok kérdéseiből, illetve nyáron és ősszel is voltunk lagziba, jó páran megjegyezték hogy mostmár mi jövünk. Két hete pedig a céges bulimon kezdték el a kollégáim, hogy mikor lesz már lagzi, úgy jönnének, ha így haladunk soha, meg szerintük már úgyse vesz el, stb. Ne értsetek félre, nem a társadalomnak és az ismerősöknek akarok házasodni, de már annyira vágyom rá és elegem van hogy ezzel nyaggatnak, ilyenkor olyan szomorú leszek hogy képes vagyok napokig rosszkedvű lenni. Vissza válaszolok én mindig értelmesen, frappánsan, de legbelül bánt, páromnak meg nem mondok semmit mert nem akarom hogy célzásnak vegye, de már kezd felőrölni az egész. Mit tehetnék, hogy jobb legyen addig?
2016. dec. 31. 15:27
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Két lehetőséged van. Elmondod neki, hogy mit akarsz és ha belátható időn belül nem akar nősülni akkor szakítasz. A másik lehetőség, hogy elfogadod, hogy ő már idegenkedik a házasságtól és időre van szüksége.

Én férfi vagyok és voltam már ilyen helyzetben. 6 év kapcsolat után megbeszéltük a párommal, hogy fél év múlva hazásodhatunk. Akkor kezdetem dolgozni a diploma megszerzése után és egy kis pénzt akartam gyűjteni. Ő azt mondta, hogy azonnal férjhez akar menni mert már mindenki azt kérdezi tőle, hogy mikor lesz az esküvő.

Nem akartam azonnal nősülni és szakítottunk. Azóta megnősültem természetesen egy csodálatos és türelmes másik nővel.

Szóval vagy elfogadod a helyzetet vagy leültök megbeszélitek és szükség estén válasz elé állítod.

2016. dec. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
73%

En is ezt hallgattam. Mikor eljegyzett akkkor azt hittek terhes vagyok.de nm. Azota csesztetnek h mikor lesz gyerek.

Megoldas; nm jarunk mar ezekhez az emberekhez

2016. dec. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
38%

#13, te szerintem rosszul látod. Nem az a "helyzet", hogy az emberek ezzel nyaggatnak, hanem az a "helyzet", hogy a pasid link - vagy legalábbis eléggé úgy tűnik.

Ha vele tisztába kerülsz, megoldódik a másik is, vagy így, vagy úgy!

2016. dec. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 omba ***** válasza:

Senkinek nincs hozzá köze, értem, hogy bosszant, ah ezzel nyaggatnak - de azért nyaggatnak mert nem értik, miért nem történik semmi?

És hát leírtad, hogy az elején nem így indult a dolog, aztán már össze is vesztetek.Szóval ne a reakciókkal meg a kommentekkel foglalkozz, hanem azzal, hogy akkor ő szeret-e annyira, hogy alkalmazkodjon a te boldogság igényedhez, bármi is az, vagy nem.

2016. dec. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
57%

"ő szeret-e annyira, hogy alkalmazkodjon a te boldogság igényedhez, bármi is az, vagy nem"


Ez mondjuk kölcsönös dolog... szóval aki ezt nem teljesíti annak elvárni sincs jogalapja.

2016. dec. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
57%
Elvált, úgyhogy biztos most egy kicsit tart attól, hogy újra megtörténik. Ez nem hülyeség, ha az embernek valami balul sül el, akkor már nem fog örömmel, s könnyen belevágni megint ugyanabba a dologba. Légy türelmes. Ha majd el akar venni, akkor majd elfog. Az emberekkel meg ne törődjetek, nem az ő életük, kapcsolatuk, hanem a tiétek.
2016. dec. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
18%
#25, #26: "A kapcsolat első évében még lelkes is volt, azt láttam rajta hogy részértől minden OK" - szóval hátrál a pasi.
2017. jan. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
39%

Nem tudom mások mit írtak, de egy normális elvált férfi soha többet nem nősül meg. Csak ilyen kapcsolatban hajlandó élni, mint ti most. Még gyereked is lehet tőle, de azt sem hiszem.

Csináltass vele gyereket magadnak, akár házasság nélkül, és rájössz, hogy csak hiteget.

Addig keress magadnak egy gyerektelen, nem elvált férfit, amíg időben vagy. Ő meg keressen magának egy elvált anyucit, neki az való.

"Egyet apának, egyet anyának, és egyet a hazának!" Még ha gyors is vagy 33 éves korodra lehet meg. 40 évesen meg már nem 100% hogy képes leszel teherbe esni.

Ez az ember, ha rá is tudod venni, akkor is max 1 gyereket csinál neked.

Ne pocsékold tovább vele az éveidet, ennyi időd nincs.

2017. jan. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Normális elvált férfi soha nem nősül meg? Én lássam kárát annak, hogy ő csalódott? Nekem ahhoz semmi közöm nem volt, nem engem kéne ezzel büntetnie. Szeretem őt, nehezen tudnék ez miatt szakítani, de borzasztó nehezen viselném ha így kellene tovább élnünk. Én nem akarok így szülni, nem akarok házasságon kívüli gyereket.
2017. jan. 1. 16:47
 30/36 anonim ***** válasza:

#29, de megnősülhet, csak mint látod, MÁR nem annyira akar.

Csak jobb volna ezt most tisztázni, mint 5 év múlva és ne hagyd magad azzal a nagyképűséggel lerázni.

Tök egyszerű kérdé, igen/nem.

Ha meg igen, akkor mikor? 3 év után csak ismer annyira, hogy el tudja ezt dönteni!

2017. jan. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!