Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Depressziós vagyok már a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós vagyok már a sok "mikor lesz lagzitok" kérdéstől. Mit tegyek, hogy könnyebb legyen? 27/N

Figyelt kérdés
A párommal ebben a hónapban volt 3 éve hogy együtt vagyunk. Ő 33 éves, volt már egy házassága, 4 éve elvált ember. Van gyerek is. Nekem nincs se gyerekem, házas sem voltam még, de nagyon szeretném már "elkezdeni a sorrendet". Beszéltünk már ezekről a dolgokról viccesen is, komolyan is, tudja nagyon jól hogy szeretném. A kapcsolat első évében még lelkes is volt, azt láttam rajta hogy részértől minden OK, de mostanában fel se hozza. Én sem, mert nem akarom sürgetni, de kb. 1 hónappal ezelőtt volt egy csúnya veszekedésünk ebből kifolyólag, mert már elegem van az ismerősök, rokonok kérdéseiből, illetve nyáron és ősszel is voltunk lagziba, jó páran megjegyezték hogy mostmár mi jövünk. Két hete pedig a céges bulimon kezdték el a kollégáim, hogy mikor lesz már lagzi, úgy jönnének, ha így haladunk soha, meg szerintük már úgyse vesz el, stb. Ne értsetek félre, nem a társadalomnak és az ismerősöknek akarok házasodni, de már annyira vágyom rá és elegem van hogy ezzel nyaggatnak, ilyenkor olyan szomorú leszek hogy képes vagyok napokig rosszkedvű lenni. Vissza válaszolok én mindig értelmesen, frappánsan, de legbelül bánt, páromnak meg nem mondok semmit mert nem akarom hogy célzásnak vegye, de már kezd felőrölni az egész. Mit tehetnék, hogy jobb legyen addig?
2016. dec. 31. 15:27
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%

Nem akar ő téged bántani. Sőt szeret is téged.

De tanult a saját kárán, és csak magát védi. Hogy jogosan-e, az nem biztos, de akinek egyszer már leégett a háza (mindegy miért), az soha többet nem fog játszani a gyufával.

Nem is lesz házasságon kívűli gyereked a javaslatommal.

Két dolog történhet. Egyszerűen nem fog gyereket csinálni neked, inkább kitalál bármit. Ha gólyamérget szedsz, mond azt neki hogy abbahagytad, és szedd tovább titokban. Figyeld csak meg, hogy nem lesz partner abban, hogy teherbe ejtsen. Párna a feneked alá, mélyen élvezzen, stb...,

Vagy feleségül vesz hamarosan.

Én csak azt írtam, hogy ki kell ugrasztanod a nyulat a bokorból, mert nem látsz a lila ködtől. Sót óvaintelek attól, hogy mostanában teherbe ess tőle.

2017. jan. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Írtam már, hogy nem lennék képes titokban csúnyán mondva felcsináltatni magam vele. Én azt szerettem volna, ha megvan az a sorrend, azt hittem ő is így képzeli el!
2017. jan. 1. 17:12
 33/36 A kérdező kommentje:
Nem szedek gyógyszert, tud is róla, megszakítással védekezünk.
2017. jan. 1. 17:13
 34/36 anonim ***** válasza:
0%

Az nem védekezés. Ha meg évek óta így csináljátok, és nem lettél terhes, akkor vagy nagyon mázlisták vagytok, vagy nagyon pechesek. Remélem a mázlista az igaz.

Akkor viszont mondhatod azt, hogy terhes vagy, amit egy pozitív tesztel alá is támaszthatsz (ha más nem, innen egy terhes nő biztos csinál neked egyet). Közöld vele, hogy gyorsan meg kell tartani az esküvőt. És figyeld meg a reakcióját. Látni fogod rajta, hogy mit is akar igazán. Utána áruld el neki, hogy csak egy teszt volt, és nem vagy terhes. És akkor is figyeld a reakcióit. Akkor már tudni fogod, hogy mit akar igazán. Ha szeret megérti, a tesztet, és nem fog haragudni.

Ha meg kidob, akkor téged fog okolni miatta, de igazából nem is akart téged feleségnek.

38F

2017. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Ennek a pasinak nem vagy annyira fontos hogy elvegyen. Ha neked sem lenne az, akkor nem is lenne semmi probléma. De az, hogy lassan depressziós leszel e miatt de ő így is sz.arik bele szerinted normális?? Egy dolgot tehetnél, hogy keresel valakit aki hasonlóan képzeli a jövőt. Külön gusztustalan, az hogy nem mondja meg kerek perec hogy ő nem foga büdös életbe megkérni, csak sunyít és inkább hiteget. Szánalmas ember lehet, gratulálok hozzá.
2017. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Na elvett?
2020. márc. 15. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!