Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új év, újabb veszekedések....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új év, újabb veszekedések. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Először is mindenkinek boldog új évet, jobbat mint ahogy nekem kezdődött.

Ma reggel felkeltünk a hajnalig tartó bulizásból a párommal, gondoltuk, h lezuhanyzunk és szexelünk egy jót. Minden jól is indult. Egy nyugis, összebújós szexre vágytam. A párom elkezdte dobálni ki a fiókomból a combfixet meg az ilyen olyan babydoll ruháimat. Mondtam neki, h ne haragudjon de nekem ezekhez most nagyon nincs kedvem, nem szeretném felvenni. A szexeink 90%-ban ezeket hordom, de sokszor már undorból veszem fel és csak azért mert neki tetszik és nekem nem... Tudja is h számomra ezek annyira nem jönnek be. Na most, erre ő felhúzta magát ezen és a fejemhez kaptam, h úgy viselkedek mint egy 50 éves kiégett... Kontráztam azzal, h kereshetsz mást ha neked ez nem jön be, h én ilyen vagyok, erre ő: lehet meg is fogadom...

Nagyon megbántott, azóta sírok a szobában.. El se hiszem, h ilyet mondott, amikor minden egyes kisebb nagyobb kívánságára ugorva van.. Szakítsunk?


2017. jan. 1. 11:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
47%
Sok múlik a korotokon, és a gyerekeitek számán is. De nem illetek össze.
2017. jan. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Kamu kérdés... mert nem is válaszol.
2017. jan. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!