Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ti párotok is ezt csinálja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotok is ezt csinálja? Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
A barátom napi szinten beszél minden féle lánnyal és úgy hogy ő kezdeményezi a beszélgetést azzal hogy "szia van kedved beszélgetni?" nekem ez rosszul esik és nem érti hogy miért mert azt mondja hogy csak barátok. Sokszor bújja a telefonját és ha megkérdezem hogy kiaz akkor azt mondja hogy az unokatestvére vagy hogy csak az egyik ismerőse.. De együtt vagyunk már jó ideje és eddig nem voltak ezek a lányok. Sokszor van ebből a helyzetből vita és megőrít azzal hogy ezt csinálja miközben nekem meg tiltaná hogy beszéljek fiúkkal. Én engedem neki hogy kutakodjon a telefonomban de ha én csak megfogom egyböl rámtámad hogy tegyem le. A bizalmat az ilyen dolgaival kezdi eljátszani. Szerintetek meg fog csalni ha eddig még nem tette meg?
2017. jan. 1. 23:04
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

#14 egyátalán te mit gondolsz magadról ki vagy te? Ha nem tudsz nórmális lenni minek vagy vagy itt? Már ne is haragudjál meg de egy világi nagy bunkó paraszt vagy hogy azt várnád el hogy még este fél egykor is választ adjak a kérdéseidre.

A többieknek meg: szakítás lett az ítélet és teljesen igazatok volt. Köszönöm. 22N

2017. jan. 2. 10:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!