Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ti párotok is ezt csinálja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotok is ezt csinálja? Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
A barátom napi szinten beszél minden féle lánnyal és úgy hogy ő kezdeményezi a beszélgetést azzal hogy "szia van kedved beszélgetni?" nekem ez rosszul esik és nem érti hogy miért mert azt mondja hogy csak barátok. Sokszor bújja a telefonját és ha megkérdezem hogy kiaz akkor azt mondja hogy az unokatestvére vagy hogy csak az egyik ismerőse.. De együtt vagyunk már jó ideje és eddig nem voltak ezek a lányok. Sokszor van ebből a helyzetből vita és megőrít azzal hogy ezt csinálja miközben nekem meg tiltaná hogy beszéljek fiúkkal. Én engedem neki hogy kutakodjon a telefonomban de ha én csak megfogom egyböl rámtámad hogy tegyem le. A bizalmat az ilyen dolgaival kezdi eljátszani. Szerintetek meg fog csalni ha eddig még nem tette meg?
2017. jan. 1. 23:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%

És, hogy döntesz?


#6

2017. jan. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
94%

azzal, hogy ilyen :"D szmájlikat írsz, elég gyerekes...

úgy érzem nem tűnik olyan hűdekibebaszott érdekfeszítőnek, hogy mit csinál a pasicskád a hátad mögött...

2017. jan. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Ez tiniprobléma, mivel már 20on évesként már általában nem ennyire naivak a lányok.
2017. jan. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%

MÉg csak nem is válaszol arra a kérdésre, hogy "hogy döntesz" ? Buta is, meg is érdemli, hogy alázzák, zsák a foltját.

Hiába mondta el valaki tökéletesen, hogy milyen és mit kéne tennie. MÉg egy köszönöm se hagyta el az ostoba fejét.

2017. jan. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%

Az enyém nem csinálja ezt, különben nem lenne a párom. Nem olvasgatjuk egymás üzeneteit, de tudjuk egymás feloldókódját, és ha mondjuk a kezembe veszem a telefonját, halál nyugodt, ahogy én is az vagyok. Szoktunk játszani egymás telefonján, ha rejtegetne valamit, gondolom, nem lenne ilyen.


Ne haragudj, de ennyire nem lehetsz ostoba, ez a fiú teljesen hülyére vesz és megaláz. Más lányoknak ilyeneket irogatni, ez ismerkedés, érdeklődés, teljesen egyértelmű, hogy nem csak haverkodni szeretne.


Hagyd ott a pasid a fenébe vagy maradj vele és legyél a kapcája, nincs más út.

2017. jan. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez egy kamu kérdés, mint szokott lenni. A kérdező nem reagál logikusan. Egyébként is egyértelmű, hogy le sem szr téged. Hagyd magára. De persze, ha neked ez bejön csináld. Engem egy 7 évvel fiatalabb nő akart hülyére venni, nagyjából ugyanolyan gyerekes volt mint a haverod. Elegem lett, egy idő után.
2017. jan. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Releváns tudni rólam, hogy eléggé introvertált vagyok. Nem vagyok társasági ember. Nem is szeretek nagyon emberek közé menni, ha nagyon nem muszáj.

Ezért nekem inkább olyan fajta beállítottságú ember kellene, aki szintén ugyan ez.

Egész életembe sajnos eléggé kicsi volt az önbecsülésem, szóval ide vagy oda bizalom, nekem rosszul esne, ha a kiszemeltem más srácokkal is társalogna. Sajnos a mai világban elég egy kisebb botlás és képes és tovább áll egy másik pasival.

Bár mondjuk addig nem érdekelne, amíg azt látnám, hogy a barátai ellenére is ugyan olyan fontos vagyok neki, vagy kicsivel fontosabb, hiszen nem a barátaival tervez közös életet az ember :D, szóval illene hogy a pasi fontosabb legyen :).

Ha megismerném mondjuk a barátait és el is fogadnának, meg látnám, hogy egyik sem akarja megkaparintani, akkor tényleg tojnék rá.

Exemnél sajnos eljátszottam hasonló dolgokat, de ott könyörgöm, volt okom rá. Nem szeretett, és mellettem beszélgetett pasikkal. Már kereste az új kiszemeltjét, úgy hogy kapcsolatban voltunk még. Meg uncsitesójának áradozott más pasikról, hogy de megcsókolta volna, stb..

És csak a végénél volt ez a baromság.

2017. jan. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az én párom nem csinálja ezt, ahogy Én sem, akármikor belenézhetünk a másik telefonjába. Amit a barátod csinál, egyáltalán nem normális dolog. A helyedben már kitettem volna.
2017. jan. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
57%
Azert tini problema, mert ennyi megvezetni max. egy 17-18 eves naiv leanykat lehet. Felnott no egyreszt mar akkor kicseszi az ilyet, mikot birtoklosdit akar jatszani, nemhogy meg azt megvarja, hogh mindenfele irogatassal megalazza ot a pasi.
2017. jan. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Sunshinedoll ***** válasza:
71%

Az én párom ilyet nem csinál, mert imád és tisztel engem :D


Figyelj, a párod egy tipikus hulladék, oké? Kisajátító, manipulatív, féltékeny, nőcsábász kis gyökér. Minél előbb hagyod ott, annál jobban jársz.

2017. jan. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!