Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a sok férfi, akire főz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a sok férfi, akire főz a párja, de ő sajnálja az energiát kedveskedésre, vajon abba nem gondol bele, hogy mennyi befektetés, hogy a párja süt- főz neki?

Figyelt kérdés
2017. jan. 3. 18:28
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

Ha a nő rá tud szánnk minden nap akár fél órát, akkor a pasi miért nem tud sokszkor öt percet rászáni arra, hogy vesz egy szál virágot a párjának, vagy odamegy és kiveszi a mosogatnivalót, hogy édesem, hagyd, most én megcsinálom?

A legtöbb férfiben ez még csak fel sem merül.

2017. jan. 3. 18:55
 12/42 anonim ***** válasza:
48%
Én magamnak főzök, el tudom látni magamat.
2017. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
4%

A férfi jó esetben a szakipari melókat végzi el egy házban ,amiért nem kell kihívni méregdrágán mestert.Szerelés, festés, villanyszerelés stb stb. Ha ehhez nem ért,hülye hozzá, akkor jogos a felvetés,hogy semmit nem segít,de ha ért és csinálja , akkor a főzés a házimunka a nő dolga.


De ha a nő ennek ellenére behisztizne hogy ő márpedig nem főz , akkor vállat vonnék és ebédelnék azt amit vettem magamnak ,aztán ő is eszik amit akar. Nem téma,megoldom. Ha nem tetszik el lehet menni ,ahogy a klasszikus mondta..

2017. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
75%

De főzni, házimunkát végezni rendszeresen kell. Milyen putri az, ahol naponta kell valamit buherálni?


A kiégett körtét nem számolom, mert egy retardált is képes kicserélni, akkor utoljára tavaly nyáron volt a lakásban "férfimunka", a mosógép kattogott, előkaptam a használatit, és kiszedtem a szűrőből egy cérnacsomót. Ennyi. És akkor mostanáig semmit nem kellett volna a férfinak csinálnia. Ez fair?

2017. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
89%

Az a nő is bolond, aki ilyen pasira hajlandó naponta főzni.

Mindenkivel azt lehet megcsinálni, amit hagy.

Ha neked ez nem tetszik, ne hagyd.


Nem értem, miért kell ezen ennyit feleslegesen kattogni. Ettől te holnap is főzöl, a pasid meg nem hoz virágot.

2017. jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nálad nem a főzésről van szó, hanem hogy alapból valami szar kapcsolatban élsz egy hapekkal, aki még lábtörlő számba se néz téged.
2017. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
9%

14 -es ,teljes mértékben fair.A másik ajánlat hogy mindenki eszik amit akar,főz magának ,az nem jó? Teljesen igazságos.Ja az se jó,mert az nem a nő javára billenti a mérleget.


De nyugodtan lehet keresni olyan férfinak látszó tárgyat akit be lehet fogni állandó női munkára.Mindenki megtalálja a magához illőt.

2017. jan. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ha a férfi főz magára, az nem női munka, de ha a családjára, az igen... wow.


De igen, nekem tökéletes megfelelne, hogy mindenki azt eszik, amit csinál magának.

2017. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
1%

Jó,majd ha felviszel egymagad a 4.re egy mosógépet,vagy áthordasz néhány tonna betont egyik helyről a másikra ,vagy csak egy szimpla vezérléscserét elvégzel a kocsidon, akkor beszélhetünk arról mi a női meg a férfimunka :)


Amúgy a 19-es válaszoddal egyetértek csak hogy ne mond hogy nincs bennem kompromisszumkézség ,én kiegyezek egy -eszik mindenki amit akar ,és talál- típusú ,együttélésben . Alapvetően jó ötletnek tartom.

2017. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
81%

Galambom, tudod, hány pasit ismerek, aki életében cipelt betont vagy mosógépet? Zérót.

És hányat, akinek ennie kell, tiszta ruhát hordania... valamivel többet.

2017. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!