Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a sok férfi, akire főz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a sok férfi, akire főz a párja, de ő sajnálja az energiát kedveskedésre, vajon abba nem gondol bele, hogy mennyi befektetés, hogy a párja süt- főz neki?

Figyelt kérdés
2017. jan. 3. 18:28
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

" mert én cipeltem betont talicskában, imádom kifesteni a szobát, fúrok-faragok, stb. "


Drága, Budapest belvárosában erre nincs napi szinten szükség, de leírom, nő vagyok, tudok ütvefúrót kezelni, zárat cserélni, festeni és tapétázni, de nem teszem, mert SZAKEMBERT hívok, ezzel foglakozó mesterembert... ???? Bukta, mi????

2017. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
24%

#30

"Sok nőt nem a párja tart el, pl. én is többet keresek....."


Akkor értelemszerűen nem neked szól, így reagálnod sem kéne rá.

2017. jan. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak sok pasi azt hiszi, hogy a nők nem bírkóznak meg a mesterember munkákkal. AJánlom, TLC-én, mesterember szerlő valóságsowját, a fele a nő, és a bíráknak is. Nem minden nő nem képes egy zárat vagy csapot kicserélni, és még főzni is tud :)
2017. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel 12 éves lányként cseréltem le a fürdő zárját. Azóta műszaki informatikus vagyok. És tapétáztam, festettem, és nincs olyan IKEA cucc, amit nem rakok össze :)
2017. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
A NŐ nem a hülye szinonímája....
2017. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
A NŐ nem a hülye szinonimája....
2017. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
16%

Nyilván vannak ilyen nők is, de lássuk be, nem ez a jellemző.

Meg a hozzáértés foka sem mindegy.


Attól még nem lesz valaki villanyszerelő, hogy ki tud cserélni egy konnektort, vagy villanykörtét, attól még nem lesz valaki asztalos, mert összekalapál egy madáretetőt.


Én értek a villanyszereléshez, burkoláshoz, asztalosmunkákhoz, és nem olyan szinten, hogy valahogy összegányolom, hanem félprofi szinten(hobbi, de akár meg is élhetnék belőle); egy ház/lakás teljes villanyszerelését képes vagyok profi módon elvégezni, burkolást szintén, minőségi, normális bútorokat készítek. A vízhez, gázhoz nem nagyon értek, bár egy boylert simán megjavítok, csapot is nyilván bármikor kicserélek.

Emellett még főzni tudok is magamra, sőt, mosógépet is tudom kezelni.

Igaz, hogy összesen vagy 5 kaja van, amit meg tudok csinálni, meg a mosógépen is csak egy programot használok, de a lényeg, hogy egyáltalán nem szorulok rá arra, hogy egy nő csinálja meg ezeket.

2017. jan. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

"Attól még nem lesz valaki villanyszerelő, hogy ki tud cserélni egy konnektort, vagy villanykörtét, attól még nem lesz valaki asztalos, mert összekalapál egy madáretetőt."



Így van, egyetértek, párom barkácsolhat, amit csak akar, de áramhoz és gázhoz nem nyúlhat, mert ő is mérnők, és nem villanyszerelő, ami veszélyes üzem.

2017. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
27%
Egy zárcsere egy dolog, max. nem jó, de egy elektromos vezetéket rosszul bekötni, életveszély.
2017. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
54%
Nem vitatom, hogy te egy igazi ezermester vagy, de ez férfiakban is ritka.
2017. jan. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!