Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a sok férfi, akire főz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a sok férfi, akire főz a párja, de ő sajnálja az energiát kedveskedésre, vajon abba nem gondol bele, hogy mennyi befektetés, hogy a párja süt- főz neki?

Figyelt kérdés
2017. jan. 3. 18:28
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy már a logikát is elutasítod. Annyira áll erre most neked, hogy minden racionalitást megtagadsz.
2017. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
0%

Cukorborsóm, akkor nagyon rosszfelé nézegettél mostanában ..Én azt mondom neked ,de tényleg jószándékkal : önként és boldogan ,kérdés nélkül főznél arra a férfira aki megérdemelné,aki az életed párja lenne,és nem azzal érné el ezt ,hogy fonnyadt gazokat hordoz neked haza...


Csak ilyet szerintem nem találtál még és fogalmad sincs milyen az.Kívánom ,hogy találj, és megéld milyen ,Nőnek lenni, úgy hogy nem patikamérlegen méred az én ennyit csináltam te annyit, én ezt adtam -te azt dolgokat..


Én találtam már olyat akivel megvan ez az összhang, és örülök ,hogy már nem kell halásznom ebben a zavaros 'férfivá akarok válni' típusú női masszában, ami kialakult az utóbbi években..

2017. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
90%

Mindenkinek meg kell tudnia egyedül élni. Ez nem férfivá vagy nővé válás, hanem józan paraszti ész.


Nekem az nem férfi, aki nem csinál meg semmit, ami szerinte "nőies", mert akkor mit szólnak a haverok. De ha már megtaláltad a kis csicskádat, akkor legyél vele nagyon boldog. Egyszer majd úgyis tele lesz a puttonya a seggvakarásoddal, és keres egy igazi FÉRFIT, aki nem arra büszke, hogy mit bír el, mint egy ovis.

2017. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
33%
Az a sok nő, akit a faszija tart el, vajon nem gondol bele abba, hogy a pénz nem a fán terem, és hogy mennyi befektetés, hogy a faszi megkeresi azt a pénzt?
2017. jan. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
0%

Se józan nem vagy ,se eszed nincs ,de paraszt még lehetsz ..

Jókívánságokat köszönöm, értem én a frusztrációdat, nem lehet mindenki boldog. Nyilván a seggemet vakarom nem dolgozom ,nem értek semmihez ,nem csinálok férfimunkát,szegény szerencsétlen asszonyállat meg itt kénytelen főzni..ma éppen fasirt volt egész fincsi..

Akkor mitől nő egy nő? Mert lik van a lába közt,és ennyi? Azon kívül meg semmi több? Sajnos a te felfogásoddal leledző nők tényleg maximum ennyit tudnak nyújtani azt is cefet rosszul . Frusztráció, állandó kaparás ,hogy elérje a férfiakat és feléjük kerekedjen olyan dolgokban ami nem az ő szerepe nem az ő élete ,ezen görcsölnek.De mivel abszolút nincs esélye és alapvetően érzi is ,ezért ezt gyűlölködésbe vetíti ki. Pedig ha elfogadná magát ,a fontos szerepét az életben ,sokkal egyszerűbb lenne.

Én ezennel befejeztem ,nem ér meg több karaktert megyek sörözni a tv-hez :)

Nyomj mán egy like-ot ,cukorborsó :)

2017. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt írta, hogy nem nagy feladat a konyhában lenni, és egy óra alatt lerendez mindent, az vajon sütött már egész pulykát, vagy főzött nagy fazék töltött káposztát, esetleg lesütött már a családnak 30-40 palacsintát?

Esetleg ünnepekre bevállalta a többfogásos vacsorákat?

2017. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
84%
Édes kicsi szívem, beszélgessünk a női-férfi munkáról akkor, mert én cipeltem betont talicskában, imádom kifesteni a szobát, fúrok-faragok, stb. Na, akkor most szépen írd le nekem ezek után, hogy mi az a férfi munka és mi az a női munka. Köszönöm!
2017. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Ne te döntsd már el, hogy mi a szerepem az életben. Nem attól leszek nő, hogy ganéznom kell egy lusta disznót.
2017. jan. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok és rendszeresen főz a párom. Én is.

Nálunk ez úgy van, hogy kaja után megköszönjük a másik munkáját... Csodákra képes...

2017. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

"Az a sok nő, akit a faszija tart el, vajon nem gondol bele abba, hogy a pénz nem a fán terem, és hogy mennyi befektetés, hogy a faszi megkeresi azt a pénzt?"


Sok nőt nem a párja tart el, pl. én is többet keresek.....

2017. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!