Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a páromat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a páromat a házimunkára? Mások hogy csinálják?

Figyelt kérdés
2017. jan. 3. 19:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha ő nem csinálja, én sem. Egy hét és összekapja magát. Legalábbis nálunk bevált!
2017. jan. 4. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Rávenni szerintem csak kommunikációval tudod.

Én semmit nem várok el itthon, oké, a hatalmas udvar és a kertészeti részt ő csinálja, na nem mezőgazdasággal foglalkozunk, hanem szeretjük a különleges bokrokat, virágokat, fákat.

De bent mindent én csinálok, mert itthon vagyok.

De amikor hozzá költöztem, itt bizony ragyogott a ház kívül-belül.

Értelmes, felnőtt férfi képes is, és akar is elpakolni maga után.Ő nem szereti a rumlit, koszt, mint ahogy én sem.

Egyszerűen megmondod neki, hogy igenis pakoljon el maga után.


De ez mindenkinél máshogy működik.Szinte mindennap főzök, én is mosogatok el.Mint ahogy az ingjeit is én vasalom.De ha úgy látja, szó nélkül nekiáll mosogatni.

Pl. nyáron amikor grilleztünk és vendégeink voltak, ő szabin volt, nem nézte volna végig, hogy mondjuk 10 ember után egyedül pakoljak el.

2017. jan. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerencsés vagyok a párommal, mert korán kikerült a családi fészekből, és magára főzött, mosott, takarított évekig. Ezért neki semmi sem "női munka". Mi is felosztottuk magunk között, hogy ki mit csinál. Amit előttem valaki írt, nálunk is az van, ha valamelyikünk többet dolgozik, vagy egyéb, rajtunk kívül álló okok miatt nem tudjuk ellátni a saját részünk, akkor a másik átveszi ezt, átmenetileg.

Kérdező! Kicsit több részletet is megoszthatnál, mióta éltek együtt? Mindig ilyen volt? Hogy reagál, ha felveted, hogy mosogasson vagy porszívózzon pl?

2017. jan. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
kicsit elkéset dolog ez, ha nem így nőt fel, akkor elég nehéz lesz megszoknia - nem is a unkát, hanem a gondolatot, hogy ez is dolga neki.
2017. jan. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!