Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felejtsem el? Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el? Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Egy szórakozóhelyen véletlenül nekimentem egy férfinek. Rögtön zavarba jöttem, mert kegyetlen jól nézett ki, izzott körülötte a levegő, nagyon jó humora van. Mivel bizonyos stílust képviselők között (mint utólag kiderült) elég ismert, gyorsan rátaláltam én is fb-on. Még külső szemlélőként is olyan tulajdonságai vannak, ami a mostani páromból hiányoznak. Amióta belé botlottam, néha azon kapom magam, hogy belegondolok, milyen jó lehet a barátnőjének (mivel neki is van, mindketten tartós kapcsolatban élünk). Az biztos, hogy azért is tetszett meg, mert igenis gond van a kapcsolatomban, nem szán rám elég időt a párom, nem élünk tartalmas életet együtt. Próbálom jobbá tenni a kapcsolatot. Viszont az érzéseimmel nem tudok mit kezdeni, csak megpróbálom őket elnyomni. Volt már valakivel ehhez hasonló?
2017. jan. 6. 18:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köré nem építettem álomvilágot, mert a tények annak ellenére is lejön róla, hogy nem beszéltem vele. Szeretnék megszabadulni ettől a sóvárgó érzéstől, mert néha elgondolkodom azon, hogy megérné-e elmenni azért egy-egy szórakozóhelyre ahol ő is ott lesz, hogy megadjam a lehetőséget arra, hogy összefussunk megint. Azon is gondolkoztam, hogy csak simán ráírok, mit veszíthetnék (hiszen alapos nyomozás után egy kép sincs a párjáról, csak napi 3 poszt minden másról), de a következő pillanatban már abszurd ötletnek tűnik, mivel nekem is, neki is komoly kapcsolata van. Viszont közben meg tudom, hogy nem lenne muszáj lapos kapcsolatban élni életem végéig, ahol az egyik fél miatt nem halad előre a kapcsolat, és ezredszeri kérés után sem változtat. Párom erről ezekről az idegesítő gondolatokról nem tud.
2017. jan. 6. 20:10
 12/14 kolosszus22 ***** válasza:
Ideje lenne megbeszélned a pároddal a dolgokat. Amúgy igen csekély az esélye annak, hogy az a faszi bármit is akarna tőled.
2017. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"következő pillanatban már abszurd ötletnek tűnik, mivel nekem is, neki is komoly kapcsolata van. Viszont közben meg tudom, hogy nem lenne muszáj lapos kapcsolatban élni életem végéig, ahol az egyik fél miatt nem halad előre a kapcsolat, és ezredszeri kérés után sem változtat."


Már ne is haragudj meg, de most magadról írsz. Ki mondta neked, hogy a pasi akar tőled valamit? És a pasi barátnőjére nem gondolsz? Na ezért mondom én mindig, hogy a mai nőkben nincs már szolidaritás és jóérzés fajtársuk iránt. Isten óvjon mindenkit az ilyen nőktől, mint te. Le lehet pontozni, de már sokadik ilyen kérdés, ahol pont telibaszrja az egyik nő azt, hogy egy másik nőt mennyire megbántana csak annyival, hogy ráírsz a barátjára. Na jó, inkább nem is írok többet!

2017. jan. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én a helyedben szakítanék a párommal, DE ezt a srácot megpróbálnám elfelejteni. Van olyan, aki még normális és nem foglalt. Hidd el, ha kölcsönös lett volna ez az izzás, akkor már megtalált volna.
2017. jan. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!