Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez számonkérés lenne részemről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez számonkérés lenne részemről?

Figyelt kérdés

A barátom nem igazán szeret online csevegni, most viszont egy jó ideig nem tudunk talákozni, ezért én nagyon igényelném... Megígérte, hogy fogunk. Tegnap írtunk egy keveset, aztán kérdeztem tőle több dolgot itt, de tojt válaszolni, pedig fen van és tudom, hogy éppen nem elfoglalt...

Így 20 óra elteltével számonkérés lenne, ha megkérdeznem ugyan miért nem válaszol?

Nem akarok hisztis p_csa lenni, de azért na... Nem ezt ígérte. :/


2017. jan. 8. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Írd meg neki hogy mostanaban nem leszel el3rhető ha akar akkor felhív telon vagy küld sms-t!
2017. jan. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elérhető
2017. jan. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
"A barátom nem igazán szeret online csevegni" De te kiszekáltad belöle a lelkes beleegyezést!...."Nem akarok hisztis p_csa lenni, de ..." azért az vagy!
2017. jan. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az lenne a normális, ha 3 és fél hétig nem beszélnénk?
2017. jan. 8. 12:54
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Sajnos a baratodnak nem vagy olyan fontos,mint o neked. Latszik,h o nem akar irogatni. Sajnos a hozzaallasa a kapcsolstotokhoz eleg rossz.

En lecserelnem inkabb ezt a fiut.

N

2017. jan. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy hisztik pics@. Basszus ennyit sem lehet megtenni, napi fél órát csevegjenek már, ha huzamosabb ideig nem látják egymást?! Tirpákok mindenhol...
2017. jan. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon tanácstalan vagyok :S nem akarok 3 hétig folyton sírni
2017. jan. 8. 13:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Mint alternatíva, a napi fél-egyórás telefon (vagy több kisebb) nem lenne megoldható?

Ha valaki rühell írogatni, akkor hiába erőlteti meg magát a kedvedért, akkor sem lesz sokkal jobb a helyzet.

2017. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En a helyedben inkabb azon toprengenek, hogy miert vagyok egyutt valakivel, akit nem is erdeklek.
2017. jan. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is utálok chatelni.

Miért nem beszéltek telefonon?!

2017. jan. 9. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!