Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy tudassam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy tudassam a barátommal, hogy rosszul esik hogy nem kapok tőle semmit, anélkül hogy megsértődne/megbántanám? 21/L

Figyelt kérdés
Nem arról van szó hogy elvárok tőle dolgokat...messze nem, egyszerűen csak belegondolva hogy három év alatt két virágot kaptam najó négyet..mert a másik kettőre elég egyértelműen néztem hogy hmm de szép és akkor így sikerült de egyébként se szülinapomra se nőnap se semmi...ha mondom neki megsétődik, hogy mindig az elvárások és nekem semmi nem jó...én nem tudom vele megértetni hogy ezek nem elvárások, de hogy tudnám vele mégis ezeket tudatni, hogy jól esne?Nyilván a legjobb lenne ha magától jönne de hát az szép álom... Én egyébként okkal,ok nélkül veszek neki bármit amit meglátok, hogy tetszene neki attól függetlenül hogy vele ellentétben nem vagyok kereső ember és eléggé be kell osztanom a pénzt de ezt nekem ilyen téren sosem befolyásolja hátha esetleg így észre veszi, hogy ennek amúgy majdhogynem fordítva kéne lennie meg úgy egyáltalán mert szeretem ....
2017. jan. 8. 16:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Lehet az a baj hogy előttem nem volt meg kapcsolata és nem tudja mi a normális vagy én már nem tudom ...
2017. jan. 9. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!