Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elrontott anyagi szerepeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontott anyagi szerepeket helyre lehet hozni?

Figyelt kérdés

Az elejen én voltam a hatarozott, nem kell segitseg, megallok a labamon, stb. Evek ota egyutt elunk, most már én viszem a hatamon a dolgokat, olyan ertelemben, h felezzuk a kiadasokat, de én vagyok az, akinek mindig van, ha a kozos elfogy, kisegit, stb. Munkanelkuli is volt sokaig, akkor is ugye nekem kellett megoldani.

Nem nagy koltekezo, de rosszul esik, hogy én toltom be ezt a szerepet, és annyira nem is zavarja talán.

Hogy csinaljam ezt vissza, ha egyszer tenyleg annyira sporolos vagyok, hogy nekem mindig van megtakaritasom?

Jó lenne erezni, h én is szamithatok ő rá.


2017. jan. 11. 12:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

leülni

megbeszélni

2017. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Mit? Hogy ugyan van penzem, de nem tamogatnal? Egyszeruen mindig igy alakul, hogy neki megy el a penze.

Komolyan kerdezem, mit lehet errol beszelni?

2017. jan. 11. 12:54
 3/21 anonim ***** válasza:

azon h mire megy el a pénze, takarékoskodjon.

X összeg közösbe, többit meg mindenki magának (bár ez nekem fura).

vagy akkor kösd le a pénzed és akkor nem tudsz adni

2017. jan. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Tudom, h mire megy el: neki annyival tobb kiadasa van, h van kocsija (azzal jar dolgozni, ill kozosen hasznaljuk vasarlas, kirandulas alkalmaval), cigizik, vmennyi lotto, plusz ha tesoja ker tole, ad, és nem mindig kapja vissza.
2017. jan. 11. 13:05
 5/21 anonim ***** válasza:

de most akkor mit vársz?

vele élsz, akkor leülsz vele megbeszélni.

ha meg nem egyezik a pü-i kultúra, akkor eléggé bukó ez hosszútávon

2017. jan. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igy van, h x osszeg kozosbe, tobbirol mindenki maga dont szabadon. De ha plusz kiadas van, az az enyem. :(
2017. jan. 11. 13:07
 7/21 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben meg kár erőlködni, mert ennek így semmi értelme. Hosszú távon neked ez csak ráfizetés, ő meg nem fog azért többet beleadni, hogy neked több maradjon.

Meg kell beszélni, hogy ez az együttélés így nem működik, elsősorban anyagi okok miatt, és lépjetek ki ebből.

2017. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Vkinek vmi mas otlet?

Vhogy atbillenteni, terhet tenni rá?!

2017. jan. 11. 13:27
 9/21 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy mostantól a plusz kiadásnak csak a felét állod és ennyi.
2017. jan. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
minden kapcsolatban van aki viszi a terhet. itt te.
2017. jan. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!