Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendo, ha szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendo, ha szeretem a baratomat, de nagyon unalmas vele a szex?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy tenyleg minden megad. Vonzo, jokepu, jo megjelenesu, intelligens, kedves. Ez rendben is van, de ha szexelunk, mindig ugyanaz a forgatokonyv: o folul, nagyon max. kozepes tempoban, csondben, vegig a szemembe nezve, es ennyi. Lassan fel eve vagyunk egyutt, es most mar nagyon uncsi. Nekem szuksegem volna arra (is), hogy tovig bevagja, es jo kemenyen megb..sszon, dominaljon szex kozben, kielve rajta a perverzioit, de hat azok nincsenek neki. :( Persze jo az osszebujos, erzeki, romantikus szex is, de ez az allando max. kozeptempos lotyoges nagyon unalmas mar (ahogy, ha csak vad szex lenne, az se lenne jo). Nem kompromisszumkepes egyaltalan. Neki ez a vad, a maximum amit nyujt, rendesen meg is lepodott, mondvan o egyik baratnojenel se "diktalt ilyen tempot", es, hogy ennel tobbre nem is vallakozna, mert nem akar bantani, mivel neki mar ezzel a nem lassu, olelkezos szex-el is falakba utkozott. :(
2017. jan. 11. 23:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
38%

Még a végén a 2-es válaszoló megint felkap egy lepattanót :D


Amúgy nem létezik, hogy nem lehet vele megbeszélni de mind1 tegyük fel létezik. Miért nem veszed át Te az irányítást néha? Miért nem pattansz felülre és lovagolod meg, ha hozzád akar érni lökd el a kezét, hogy ezt most nem lehet. Ha pofázik akkor vágd szájon (nekem tetszene). Húzd az agyát, izgasd fel lovagold meg szexin, hogy lássa a popsidat ha érzed hogy elmenne akkor hagyd abba, ne hagyd neki ,hogy elélvezzen és szopásnál ugyanez.Húzd az agyát ameddig csak lehet, gondolom elélvezni ő is szeret na hát itt ezt most nem kapja meg csak úgy. Ismered a régi mondást hogy

"ha a hegy nem b..ssza meg Mohamedet akkor Mohamed b..ssza meg a hegyet" vagy valami ilyesmi lehet nem pont így van :D

2017. jan. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Jo konnyu mondani, hogy sz. Rjam le a nezeset. Latni kellet volna. Az eletkedvem elment tole, radasul elkezdett lankadni is. Ha felpofoznam, szerintem ott is hagyna. Ledig en szivesen vennek egy (nem tul eros) pofont, mikozben jo kemenyen megdug. Dehat mondom: neki a kozeptempo is a komfortzonajan kivulre esik.
2017. jan. 12. 01:36
 13/26 anonim ***** válasza:
10%

Fogd magad, és ülj rá. Nyomd be tövig, és vadulj be. Szard le, hogy néz rád. Csináld, ahogy neked jó. Mutasd ki, hogy mennyire élvezed. Hátha neki is tetszik. Megőrülnék az ilyen monoton szextől, mi egy aktus alatt is legalább 3-4 féle pózt váltunk.

20N

2017. jan. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Az en volt baratommal is ez volt a problemam. Nagyon szerettem de tul punnyadt volt a szexben. Rament a kapcsolatunk. Beszelj vele mondd el hogy mit szeretnel oszinten amig lehet. Tanitsd meg biztos ott van benne az allat is😄
2017. jan. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
69%
Tudod mit? Mond neki, hogy ha nem lesz kompromisszum képes akkor keresel egy igazi férfit helyette aki képes kielégíteni téged
2017. jan. 12. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Hat, oszinten en itt nem latok tul sok teendot, mert abszolut nem illetek ossze. O sosem lesz az a "bevagos" tipus, te pedig sosem leszel kis szende, aki nyavalyjog, ha megrantjak a hajat :D.
2017. jan. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Azt próbáld megértetni vele, hogy neked az esik rosszul, hogy egyáltalán nem érdekli, hogy neked mik az igényeid az ágyban. Legalább köthetnétek valami kompromisszumot, hogy kipróbáltok pár újdonságot, más pózokat, szembekötést, stb. Ha erre se hajlandó, akkor nem az a gond, hogy "nem akar bántani", hanem az, hogy tényleg konkrétan tojik bele, hogy te mit élvezel, és csak használja a testedet. Akkor is csinálhat ilyet egy pasi, ha nem egy vadállat, ne áltasd magad.


Ha egy komoly beszélgetés után sincs változás, akkor hagyjátok egymást békén.

A gond az, hogy jót beszélgetni meg moziba menni bárkivel tudsz, de egy jót szexelni az ember csak a párjával szokott. Nem fogsz tudni lemondani a jó szexről hosszú távra, bármilyen jó is vele "egyébként".

2017. jan. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 imgonnabeunfriendly válasza:
0%
Szia! Vegyel neki titan gelt ha kicsi a pénisze és unalmas vele az aktus! Jo lesz eskü penisze mint a síléc otthon..😉 tapasztalat! Kerdezd a pasidat milyen volt seggbe? Viszlat
2017. jan. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
keress egy lovat
2017. jan. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Sose fog megváltozni. :D Szerintem hagyd a fenébe. Mondjuk én elmondanám neki azért előtte, hogy ez a bajom, ha meg megint úgy nézne, legalább még biztosabban tudnék szakítani...
2017. jan. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!