Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezd elegem lenni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd elegem lenni a barátnőm egyetemista életmódjából! El lehet ezt fogadni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, nagyon szép lány, de nekem ez így nem megy. 2 egyetemre jár egyszerre. Mivel az egyik h-p egész nap lefoglalja, esténként tudunk találkozni, vagy ha úgy van órája, hogy napközben van egy kis szabadideje, akkor azt akarja, hogy én menjek oda az egyetemhez és ebédeljünk vagy valami. Ő soha nem jönne el az egyetem 1km-es körzetéből, én utazzak. Ezt szóvá tettem, azt mondta, hogy nem érne vissza az előadására, másrészt a szünetek alatt is ülhetne a könyvtárban, de inkább velem van. A másikra szombatonként jár, ami megint nem jó, mert péntek estére semmit nem lehet tervezni. A vasárnap lehetne a miénk, de akkor meg azt akarja, hogy menjünk szombat este bulizni, mert ki kell eresztenie a fáradt gőzt, mert "hosszú hete volt", viszont az egyetemista társai hívják, és azt akarja hogy én is menjek, de egyrészt senkit nem ismerek hiába jön azzal, hogy majd bemutat neki, meg mindenki laza és jófej, én akkorse szeretem az idegeneket, másrészt elég sok pasi van ott, akikkel "barátok" és engem igenis felhúz, hogy nem csak sima puszival köszönnek, hanem némelyikkel meg is ölelik egymást, ráadásul elöttem. Féltékeny típus vagyok és nekem az fér bele, hogy ha férfi öleli a barátnőmet az én legyek vagy az apja max. Aztán volt a vizsgaidőszaka, és akkor is csak a tanulás, tanulás, tanulás. Teljesen az ő idejéhez kellet alkalmazkodni, mert értsem meg neki délután este "jobban fog az agya" ami szerintem egy f..ság, és találkozzunk előtte, amikor én mondjuk még pihennék vagy ilyesmi. Azt mér meg se említem, hogy nem elég, hogy kevés időt vagyunk együtt, a vizsgaidőszak alatt ugy nézett ki mint egy zombi, se smink, se frizura, és ugy várt engem melegitőnaciban és egy hatalmas pólóban. Ő mindig hangsúlyozza, hogy borotválkozzam meg, vagy ha hosszabb a hajam, akkor vágassam le, mert neki ugy tetszik, de engem így vár. Nem igaz, hogy nem lehet valami egyensúlyt megteremteni ezekben a dolgokban. Azt se értem mi a fenéért kell 2 helyre járnia, vagy ha mégis ezt teszi, minek akart összejönni velem, mert tudta, hogy tetszik nekem, komolyan is gondolom vele, erre ezzel kiszújra a szemem. Ma vesztünk ezen össze megint, és mondta, hogy elképzelni nem tudom milyen nehéz, hogy jó jegyei legyenek, és minden lehetőséget megragad, hogy velem lehessen, és, hogy nem látok bele az egészbe. Oké, legyen igaza, de nekem ez egyszerűen nem elég és nem minőségi együttlét. Mit csináljak? Szorítsam össze a fogam és várjam meg, amig végre lediplomázik, vagy hagyjam a fenébe?

2017. jan. 15. 18:33
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
45%

Úgy látom itt elég sokan nem értették meg a kérdező problémáját, ami lehet, hogy az indulatos kérdésének is köszönhető, de én inkább arra gyanakszom, hogy sok itt az egyetemista és zsigerből védik a mundért.


Nem az a baja, hogy a barátnője egyetemre jár és tanulnia kell, hanem, hogy tkp. csak oda mennek és csak akkor, amikor a lány akarja.

Nincs semmi dinamizmus vagy flexibilitás a kapcsolatban, a kérdező nagyjából egy alárendelt szerepét tölti be.


Nem szólja ő le az egyetemet, tanuljon aki akar, neki az a problémája, hogy ő teljesen másképpen akarja megélni kapcsolatot mint a barátnője, kiegyensúlyozottabb együttlétre vágyik, ami teljesen érthető.


Azok a nagyszájúak akik itt az életről papolnak, hogy az egyetem az élet, hahaha, lósz@rt mama, azt sem tudjátok eszik-e vagy isszák az életet.


Majd lehúzol 15 évet egy melóhelyen aztán már pedzegetni fogsz valamit az életből, aztán jön a felismerés, hogy jaj, semmit nem ér a diplomám, nem tudok a szakmámban elhelyezkedni stb.


Szóval nem kell itt az arcoskodás, hogy így egyetem meg úgy egyetem, az egy kis szelete az életnek, de az élet nem csak tanulásból vagy munkából áll, aki egy valamire hegyezi ki az valójában sosem élt.

2017. jan. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, negyven éves vagyok, van diplomám, nem is egy. Most fogom végezni a harmadikat, gyerek mellett. Tudom, hogy semmi nem veszett kárba amit megtanultam és nem mindegy hogy válogathatsz-e az állások között. Majd ha 15 évet lehúzunk egy melóhelyen? Épp ezért kell a többféle végzettség hogy csak akkor kelljen valahol 15 évet lehúzni, ha ez örömmel tölt el és a céljainkat szolgálja. Persze, hogy a legtöbb esetben egy munkahelyen az egyiket fogod használni, de az, hogy bármikor válthatsz, tovább léphetsz és ezt még fiatalon megalapozod..... felbecsülhetetlen.

Megértjük a fiatalember problémáját, ezért mondjuk neki hogy hiszti helyett hagyja ott a lányt. Mindketten jobban járnak.

2017. jan. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd a lányt,jobbat érdemel nálad :) Önző vagy és buta.Ha igazán szeretnéd őt,akkor támogatnád a tanulmányai elvégzésében,nem hisztiznél,mint egy ovis kislány és nem húznád vissza a hülyeségeiddel.Persze,talizni akarsz vele,érthető.De ha nem érted meg,hogy mennyire fontos manapság a diploma és mennyit kell hozzá tanulni,akkor keress inkább valami 8 általánost végzett prolit.Vele egy szinten lennél.
2017. jan. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
Manapag fontos a diploma? Na ne nevettes...
2017. jan. 16. 11:11
 35/46 anonim ***** válasza:
95%
Neked biztos nem, mert írni sem tudsz.
2017. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
Nagy szerelem lehet a tietek. Szakitsatok inkább.
2017. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%

A diploma csak 2 esetben értéktelen:

1. ha az ember úgy szerzi meg, hogy 2-esekkl végigbukdáscsolja az egyetemet csak azért, mert lusta, de kell neki a diploma hogy elmondhassa magáról, neki van.

2. ha a diploma megszerzése után csak ül az ember és várja a sült galambot mert neki van diplomája és ennyi, övé a világ, neki már nem kell semmit se csinálni és dől a lé.


A leírásodból a barátnőd egy céltudtos, szorgalmas ember, ergo SZÁMÁRA fontos és értékes lesz a diploma.

2017. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy én a lányt sem értem,ha ilyen okos és ennyi barátja van,miért nem választ valami jobb(értelmesebb) pasit? :D
2017. jan. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
16%

Egyet ertek a kerdezovel. Ez nem kapcsolat, nem.lehet igy fent tartani. Ha az en paromnak is lennenk lany baratai es puszi puszi es oleles is lenne, elegge feltekeny lennek. Az meg, hogy a sajat parjara nincs ideje, aki miatt elvileg a jovojukert tanul egesz heten..az eleg szomoru.

Szakits ezzel a lannyal, jobbat erdemelsz!

2017. jan. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
96%

Van ideje a lánynak a Kérdezőre, esténként + az ebédszüneteit is vele akarja tölteni, még kikapcsolódni is vele akar, amikor csak van egy kis tanulás-mentes ideje, azt a párjára akarja szánni, de a Kérdezőnek derogál elmenni és vele lenni. :)


Gondolom a Kérdező x időnként mindig beújít majd egy másik barátnővel, soha senki nem lesz jó, mert az a nagy helyzet, hogy sok embernek kell sokszor este 5-6-ig dolgozni, + a lakás sem takarítja ki magát, kaját is főzni kell, be kell vásárolni, ki kell mosni a ruhákat, másnap ismét korán kelni stb, így akkor is az lesz a baj hogy "brühühü a barátnőmnek sokat kell dolgoznia, miért nem mond fel és keres egy rosszabb, kevesebbet fizető munkát csak hogy velem lehessen"

2017. jan. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!