Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezd elegem lenni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd elegem lenni a barátnőm egyetemista életmódjából! El lehet ezt fogadni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, nagyon szép lány, de nekem ez így nem megy. 2 egyetemre jár egyszerre. Mivel az egyik h-p egész nap lefoglalja, esténként tudunk találkozni, vagy ha úgy van órája, hogy napközben van egy kis szabadideje, akkor azt akarja, hogy én menjek oda az egyetemhez és ebédeljünk vagy valami. Ő soha nem jönne el az egyetem 1km-es körzetéből, én utazzak. Ezt szóvá tettem, azt mondta, hogy nem érne vissza az előadására, másrészt a szünetek alatt is ülhetne a könyvtárban, de inkább velem van. A másikra szombatonként jár, ami megint nem jó, mert péntek estére semmit nem lehet tervezni. A vasárnap lehetne a miénk, de akkor meg azt akarja, hogy menjünk szombat este bulizni, mert ki kell eresztenie a fáradt gőzt, mert "hosszú hete volt", viszont az egyetemista társai hívják, és azt akarja hogy én is menjek, de egyrészt senkit nem ismerek hiába jön azzal, hogy majd bemutat neki, meg mindenki laza és jófej, én akkorse szeretem az idegeneket, másrészt elég sok pasi van ott, akikkel "barátok" és engem igenis felhúz, hogy nem csak sima puszival köszönnek, hanem némelyikkel meg is ölelik egymást, ráadásul elöttem. Féltékeny típus vagyok és nekem az fér bele, hogy ha férfi öleli a barátnőmet az én legyek vagy az apja max. Aztán volt a vizsgaidőszaka, és akkor is csak a tanulás, tanulás, tanulás. Teljesen az ő idejéhez kellet alkalmazkodni, mert értsem meg neki délután este "jobban fog az agya" ami szerintem egy f..ság, és találkozzunk előtte, amikor én mondjuk még pihennék vagy ilyesmi. Azt mér meg se említem, hogy nem elég, hogy kevés időt vagyunk együtt, a vizsgaidőszak alatt ugy nézett ki mint egy zombi, se smink, se frizura, és ugy várt engem melegitőnaciban és egy hatalmas pólóban. Ő mindig hangsúlyozza, hogy borotválkozzam meg, vagy ha hosszabb a hajam, akkor vágassam le, mert neki ugy tetszik, de engem így vár. Nem igaz, hogy nem lehet valami egyensúlyt megteremteni ezekben a dolgokban. Azt se értem mi a fenéért kell 2 helyre járnia, vagy ha mégis ezt teszi, minek akart összejönni velem, mert tudta, hogy tetszik nekem, komolyan is gondolom vele, erre ezzel kiszújra a szemem. Ma vesztünk ezen össze megint, és mondta, hogy elképzelni nem tudom milyen nehéz, hogy jó jegyei legyenek, és minden lehetőséget megragad, hogy velem lehessen, és, hogy nem látok bele az egészbe. Oké, legyen igaza, de nekem ez egyszerűen nem elég és nem minőségi együttlét. Mit csináljak? Szorítsam össze a fogam és várjam meg, amig végre lediplomázik, vagy hagyjam a fenébe?

2017. jan. 15. 18:33
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
En oszinten nem ertem, hogy megis miert jon ezzel az "ertunk", "a jovonkert" suletlenseggel. Maganak tanul. Ha nem lennek, akkor is tanulna.
2017. jan. 16. 19:57
 42/46 anonim ***** válasza:
92%

Látod? Azért mondtam, hogy te nem állnád az ő költségeit, ha nem tanulna és szarul fizető állása lenne, hogy többet lehessen veled.


Mert te sem kettőtökért dolgozol, hanem csak magadért, hogy Te elmehess nyaralni, hogy Te vehess lakást magadnak.

Te vagy az éretlen, nem ő.


Tudod, egy felnőtt, komoly kapcsolatban a felek egymással terveznek, ennél fogva kettejükért (is) dolgoznak, tanulnak, hogy ketten építhessék a jövőjüket, stb.

Nálad ez a "közösködés" hiányzik, ezért nem érted, hogy kettötökért is tanul szerencsétlen, nem csak magáért, hogy amikor eljut a kapcsolat abba a fázisba, hogy házat vesztek, akkor ne az legyen, hogy a legrozzantabb viskóra futja csak, hogy a gyerekvállalást ne kelljen 40 éves korára elhúzni, hogy meglegyen a megfelelő anyagi háttér a dologhoz, stb.


De nyilván nem veled jut el erre a szintre, és majd talál egy normális, hozzá való srácot, aki nem húzza vissza!

2017. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%
De b+! Ő egy egyetemista! Neki ez a dolga,hogy tanuljon! Ha eleged van belőle,keress egy olyan nőt,amelyik már kijárta az egyetemet,vagy a 8 általánost és megelégszik annyival...
2017. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
0%

Most akkor egyetemista csak egyetemistaval jojjon ossze, mert azok, akik nem egyetemistak es ninca diplomajuk, azok nem ertik meg, hogy nekik mennyit kell tanulni? Eleg szanalmas, hogy itt tartunk. Ha csak diplomasok lenne ek, akkor nem lenne nekunk embereknek mit enni, mert azt meg is kell termelni. Elvetni a magokat, hogy zoldsegek, gyumolcsok lehessenek belole.

Az meg, hogy valaki egyetemista, nem azt jelenti, hogy el kell hanyagolni a hozzatartozoit es foleg nem a baratjat, akivel ugy jott ossze, hogy mar 2 egyetemet vegez egyszerre es tudta, hogy nem fog beleferni az idejbe.

Szoval nem kell a lanyt bevedeni, mert a kerdezo jogosan van kiakadva. Legyenek baratai a parjan kivul, de egy bizonyos hatarig, mert pl a kerdezonek mar sok az oleles es a puszi egy fiu havertol... no meg en ae mennek el olyan buliba, akiket nem ismerek. Sot, el sem mennek buliba meg sehova sem, ha azt az idot a szerelmemmel tolthetnem, nemhogy bulizni menjek a bartaimmal.. ha a lanynak fontos lenne a kerdezo, akkor meg tudna teremteni az egyensulyt a ketto kozt. En megertem azt, hogy sokat kell tanulni, mert jaj egyetem, de mashol is kell tanulni es az egyetemen kivul is letezik elet. Ne mondjatok mar, hogy mindenki egyetemre kerul es akkor szent fazek lesz hirtelen elkezd tanulni, mert fontosabb a jovoje. Biztos vannak ilyenek, de eszre kell venni azt is , hogy nem mindenki ilyen.

Ugyis tudom, hogy le leszek pontozva, mert itt mindenki az egyetemisakat meg a diolomasokat vedi es nem a feltekenyseg szol.belolem, mert jo par baratom volt, akik mert most kezdtej az egyetemet vagy mar vegeztek es nagyon megvaltoztak, annyira, hogy ra sem ismerek, mert atveszik egymastol azt a stilust, mivel.nem latnak mast. Felsobbrendunek hiszik magukat mindenkinel, csak mert egyetemre jarnak, az a kifinomult beszed, holott elotte minden masodik szavuk basz.dmeg volt. Sose ittak, aztan mostmar minden hetvegen lereszegednek. Ez az en ismeroseimrol szolt, nem a tobbiekrol. Ertem en, hogy mindenki valtozik, de nem kene a regi baratokat elhanyagolni. Foleg nem a parjat.

2017. jan. 17. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Na mi lett a vége?
2017. jan. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon szimpatikus a baratnod.
2017. febr. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!