Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Nők miért csinálják ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Nők miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

A Nők általában miért célozgatnak,utalgatnak valamire

amit szeretnének,miért kell nekünk férfiaknak kitalálni

mégis mit akarnak és még nem is biztos hogy arra gondolok

amit akar,van hogy nem kis idő beletelik amire kitalálom

mégis mit akar,mire jó ez?


2017. jan. 17. 11:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%

Egyetértek a második válaszolóval.

A párom és köztem is voltak ez miatt nézeteltérések, mert nem értette amit mondani akartam neki.

Én is azt akarom, hogy magától jusson eszébe, hogy mi lenne a helyes. Még rávezetni is segítek, meg peldákat hozok így ő is meg tudja mutatni, hogy mire képes. De ha megmondanám, hogy mit szeretnék, akkor abban nincs semmi az ő részéről, és úgy érezném megtanítom arra, hogy mit kellene csinálni a néha, de ki akar maga mellé egy diákot?

2017. jan. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%
A nők nem csinálják ezt, csak a kislányok.
2017. jan. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"12" reagálva

Sajnos vannak korosabb példányok is akik előszeretettel művelik ezt a magatartást.

39F

2017. jan. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mintha ez olyan egyszeru lenne. Neha adodnak vitak koztunk is holott ugy erzem mar 5 fele keppen (konkretan) elmondom az allaspontom de nem erti. Nem azert mert hulye hanem mert teljesen mas a mentalitasa. Vannak akik hasonlo lelkuek velem azokkal felszoban is megertem magam. Lehet ti masrol beszeltek de ha egy no tenyleg akar valamit akkor kimondja. Foleg, ha a kapcsolat is mar evek ota tart, a kezdeti jatszmak es szimatolgatasok a masik kiismerese az amirol ti beszeltek. Ez meg csak a kezdeti fazis. Ha eltud melyulni a kapcsolat noncs szukseg celozgatasokra. Az hogy meg miert nem vagyunk egyformak? Hat Istenem ezen kar ragodni. Ket ferfi sem egyforma (szerencsere) nem hogy egy no meg egy ferfi. Mindent lehet alacsony es magas szinten uzni. Alacsony szinten egy nő manipulál magas szinten emeli a ferfit elore lenditi. Erre mind talalni peldat pro es kontra no es ferfi oldalra a tortenelemben.

Szerintem itt nem az a cel hogy megertsuk az alacsony szinten rezgok miert ott tartanak. Persze filozofus lelkuletuek tolthetik ezzel napjaikat de a Joisten tudja miert. Ha akarunk valakit/valamit azt keressuk es ne a mierteket. (Szerintem - de mindenki tegye ahogy akarja, en mar reges reg belefaradtam abba hogy azt kerdezzem miert bunko emez, miert gyilkol amaz, miert nem szereti ez vagy az amazt, hat nem tokmind1? Mert ilyen "lett, tovabb kell menni )

2017. jan. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azért mert a nők a Vénuszról jöttek a férfiak meg a Marsról, van egy ilyen könyv is amúgy, elolvashatod.
2017. jan. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

14 válaszolóval egyet értek. Annyi,hogy én sose kerteltem,mindig kimondtam mi bánt mi nem tetszik,mind kellene javítani.

A probléma ott jött,hogy mindig megkaptam a "hisztis" jelző,holott értelmesen szépen elmondtam ami van nem célozgattam meg semmi...

Másik kapcsolatban épp ezért lennék olyan,mint amit te leírsz kérdező.....mert nekem meg pont ebből lett elegem,hogy világosan érthetően elmondok valamit és jön a tipikus pasi szöveg...meg az értetlenkedés stb. Ha most új kapcsolatom lenne,kövezz megjátszanék is a pasival :DD lehet ez gonosz dolog,meg nem a következő tehetne róla,de tapasztalatim azt mutatják,hogy az őszinteség sem jobb sőt

2017. jan. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!