Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom találkozott a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom találkozott a volt barátnőjével. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Barátommal közel 7 éve együtt vagyunk. Ma kölcsönvettem a régi mobilját, és találtam benne egy sms-t hogy "halika xy-on találkozzunk 6kor. pussz " Csak egy szám volt, kíváncsi voltam ki az és rákerestem facebookon. Ez a nyájas idegen nem volt más mint a volt barátnője. Ez az eset ugyebár 2014-ben történt, de én nem tudtam róla. Enyhén elkapott az ideggörcs amikor rájöttem. Nem szólt róla azóta se, én meg édes tudatlanságban voltam. Legszívesebben a fejéhez vágnám, hogy tudom, hogy találkozott a volt csajával. Akármilyen undorítónak tartom a dolgot, én nem tudok szólni érte, mert a végén én leszek a szar, hogy minek turkálok a személyes terében. Ezen az 1 sms-en kívül több nem volt (vagy kitörölte) Facebookon meg nem tudom hogy kikkel beszél és kikkel nem, tehát nem tudom tartják e még a kapcsolatot. Azt tudom, hogy annyit szoktak egymásnak írni hogy boldog ezt-azt. De ez a találkozás most szíven szúrt... Főleg a titkolózás. Ti mit tennétek? Közölnétek vele?

2017. jan. 17. 11:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
1-nek teljesen igaza van. Mégis mi van ha találkozott az exével? Én majd mindegyik exemmel találkozom néha. Jobb lenne, ha megbeszélnétek persze, de gondolkozz el róla, hogy vajon nem pont te vagy az oka, hogy nem mondta el. Ha meg akarsz nyugodni, mond neki, hogy találkozhat az exeivel, de szeretnél tudni róla. 40f
2017. jan. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én szimplán mellékesen rákérdeznék, hogy szoktak-e még beszélni. Ezt megtettem páromnál is, mikor véletlenül láttam, hogy a kattant ex írogatott neki. Nem is tagadta le, hogy beszéltek, nem volt semmi gond.

Sőt, párom is ugyanígy rákérdez néha, hogy tartjuk-e a kapcsolatot, mert én meg barátságban voltam az exemmel, és párom kedvéért minimalizáltam le a dolgot boldog ezt-azt szintre, mert ő féltékeny volt. Én is simán megmondom a dolgot, ha rákérdez, de magamtól nem, mert minek keltsem a feszkót?

Lehet ez is valami ilyesmi volt, félig-meddig véletlen összefutás, mert épp egy környéken jártak, és nem akart belőle feszkót. Így évek múltán én nem akadnék ki rajta.

2017. jan. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Én sem évekig ezen agyaltam, csak mivel az elmúlt órákban tudtam meg, számomra friss az infó. Véletlennek meg azt nevezem amit előtte nem beszélnek meg. De itt volt lefixált időpont, amitől már nem véletlen a dolog. Rákérdezni meg nem fogok, mert csak vitát szül, hogy kutakodtam.
2017. jan. 17. 13:59
 14/22 anonim ***** válasza:
54%
A helyedben lapatra tennem!ha nem adja meg a tiszteletet h elmondja,mast se varj töle!hidd el!!Eleted legnagyobb hibaja lesz!
2017. jan. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
nem csinálnék nagy patáliát, de rákérdeznék, az tuti. nem jó, ha kétségek rágják az embert a kapcsolatában. ha felháborodik, és bármilyen értelmes magyarázat nélkül téged kiált ki a rossznak, az gyanús.
2017. jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
persze ha az exel talalkozgat titokban az nem az!Ha nö lenne ellene hordva minden libanak!
2017. jan. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nezd neha enis talakozom exemmel foleg ha valami rendezetlen ugyunk van. Volt hogy nem emlitettem mostani paromnak mert nem akartam hogy feleslegesen ezen kattogjon.

De kerdezz ra. En a helyedben nem birnam ki. 7 ev utan plane. Mi az hogy azt hiszi turkalsz a dolgai kozott ez olyan kispolgaris kifogas kit erdekel. Ha valami boki a csorod mondd es ne agyalj azon ami lehet nincs is.

2017. jan. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
60%
Ha meg ugy erzed vitat szul mert "kutakodtal" akkor erzesem szerint ez nem oszinte kapcsolat. En az ilyen "tabu" dolgoktol kirohanok a vilagbol. Miert ne lehetne ha akarok turkalni a dolgaiban. A szuleim kepeit is imadtam nezegetni gyerekkent, vagy a karacsonyi ajandekokat kutatni. Persze ha direkt azert kutakodsz hogy megcsal e ott veled nincs rendben valami mert az nem az o hibaja ha csak nem egy gyanus ok miatt tetted. Olyankor meg reszemrol jogom van kutakodni hogy ha azt gondolom megcsal akkor tudni akarom igen vagy nem mert egy "ilyen" ember nem erdemel meg se engem se azt hogy meghagyjam a szabadsagat. Szabad az, aki nem titkolozik. Ugyhogy errol ennyit 😂
2017. jan. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Egy olyan emberrel aki nemtud es nemis akar öszinte lenni ne varj többet!Azert h az smst megtalaltad nem jelenti azt h mast nem titkol e.A parodban 100szazalekig nem lehet megbizni es ha nincs meg a 100 szazalek felesleges eröltetni.Körülbelül ugy tünik nekem h 7eve atverhet aprobb dolgokban siman.Nem tudhatod h azota talalkoztak e vagy sem.Nem is mondana el.Most lehet valakinek ez normalis h az exel tartsuk a kapcsolatot,de sztem nem.Vannak olyan helyzetek ahol erthetö.De a parodnak ugyerzem szüksege van a megerösitesnek h ferfibol van.7eve vagytok együtt,nem mondom azt h biztos h felrelepett,de azt sem mernem kijelenteni nem!Bar ugyse mondana el!En a helyedben elbeszelgetnek vele,ha dühös lesz es teged gyanusit akkor az gyanus lehet.Ha ugyerzed h az exet vedi van miert aggodnod.Sosem talalkozgatok az exel mert ugyerzem az volt,az elmult...minek haborgassam.Ott ahol az exek joban vannak valaki többet akar a masiktol...es ahogy mondjak ahol egyszer tüz volt,a szikra mindig megmarad.Nem tennem tüzbe a parodert a kezem.Gondolkodj el meet szerintem talalsz nala öszintebb egyenesebben embert.Par ev mulva biztosra veszem h megbanod ha nem cselekszel.Beszeld meg vele!!Ha nem igy kezeöi ahogynkene ne eröltessetek.
2017. jan. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
19: Ja, találkozott az exével és nem mondta el EZÉRT ezentúl egy szavát sem lehet elhinni semmilyen témában. Amit beszélsz az kőkemény paranoia, mind logikailag mind pszichológiailag tévedés. Mennyi volt eddig a leghosszabb kapcsolatod? 3 napra tippelek :)
2017. jan. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!