Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom találkozott a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom találkozott a volt barátnőjével. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Barátommal közel 7 éve együtt vagyunk. Ma kölcsönvettem a régi mobilját, és találtam benne egy sms-t hogy "halika xy-on találkozzunk 6kor. pussz " Csak egy szám volt, kíváncsi voltam ki az és rákerestem facebookon. Ez a nyájas idegen nem volt más mint a volt barátnője. Ez az eset ugyebár 2014-ben történt, de én nem tudtam róla. Enyhén elkapott az ideggörcs amikor rájöttem. Nem szólt róla azóta se, én meg édes tudatlanságban voltam. Legszívesebben a fejéhez vágnám, hogy tudom, hogy találkozott a volt csajával. Akármilyen undorítónak tartom a dolgot, én nem tudok szólni érte, mert a végén én leszek a szar, hogy minek turkálok a személyes terében. Ezen az 1 sms-en kívül több nem volt (vagy kitörölte) Facebookon meg nem tudom hogy kikkel beszél és kikkel nem, tehát nem tudom tartják e még a kapcsolatot. Azt tudom, hogy annyit szoktak egymásnak írni hogy boldog ezt-azt. De ez a találkozás most szíven szúrt... Főleg a titkolózás. Ti mit tennétek? Közölnétek vele?

2017. jan. 17. 11:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Miert kedves utolso?neked mennyi volt?mennyi a tapasztalat?mit latsz a környezetedben?en 6eve elek boldog kapcsolatban es sem bennem sem a paromban nem merül fel az h az exel talalkozzunk.Talan mert erettebbek vagyunk,es a jövöt tervezzük amibe sztem nem fer bele az h evekig targyaljunk vagy talalkozgassunk az exel.Persze mindkettönknek vannak ellenkezö nemü baratai.de mi tudjuk egymasrol es nem a masik hata mögött zajlik.söt...6ev mar idö arra h megismerjük egymas baratait!igy mar közös baratok is egyben es nincs mit titkolni!!!szerintem ez a normalis.nem pedig h evek multan arra nem jut el a kapcsolat h ne lehessen elmondani,mert megemliteni meglehet.lehet nem nagy dolog...Az a baj h fiatalok!Es ha több ev utan meg mindig nem tud nyiltan eszelni a parja h neki szuksege van vagy neha neha összefut az exel nem ertem mi ertelme van igy...valamilyen szinten akkor sem normalis,legalabb emlitene meg sztem,mert mindent megkene tudni beszelni.mert ugye igy jönnek a meglepetesek.a kerdezö most bizonytalan,miert???ha tudna rola meg mindig 100 szazalekban bizna a parjaban es nem ketelkedne!ennyi lenne elmondani megertetni,es nem lenne galiba...
2017. jan. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mivel az emberek probalnak 100 szazalekig megbizni a parjukban,amikor ugy erzed h mindent tudtok egymasrol,ismerorek egymast,amikor tudod h mindent megtudtok beszelni,eleg egy csekely ketely aminalààssa a bizalmat,amitol mar nem 100 szazalekos.A masik atverve erzi magat,nem erti miert nem lehet megemleti.Mindez elkerülhetö lett volna ha valaki öszinte es egyenes a masikkal.Egy apro dolog de sulyos következmenye a kerdezö bizalmatlansaga.megerte?csak elmondani kellett volna,es nem lenne mindez.de ha a parja ennek nem tart fontos jelentöseget akkor masban sem fog.Igy alapozni kesöbb hazassagra gyerekre nem lehet.100 szazalekos bizalom kell,ahol mindkettö egyenrangu fel es nincs tabu!
2017. jan. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!