Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Beszélgettünk a párommal. Elég sok pénzt elveszített egy rossz üzlet miatt milliókat. Gondolkodott a hitelen erre én mondtam teljesen nyugodt normális hangnemben hogy szerintem nem jó ötlet. Erre rámförmedt hogy ő nagyon jó döntéseket szokott hozni akármit pofázok. Ezen teljesen lefagytam. Ezen az indulaton és stíluson. Aznap nem aludtam nála a szüleimhez mentem. De még ő volt megsértődve hogy hogy viselkedem és megaláztam őt azzal hogy nem mentem vele haza és a szüleimhez mentem. Nekem nem fér bele ez a stílus ha én normálisan beszélek vele. Mi a véleményetek erről? Én reagáltam túl?
2017. jan. 23. 13:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%

Gondolom, a szokásos eset... :/

Tajparaszt, de pénzes, ezért elegánsnak tartott férfiba beleestél egy rövid, de látványos udvarlás után. Tajparaszt volt mindig is, csak eddig máson vezette le. Már egy ideje együtt vagytok, ezért szép lassan rajtad is elkezdi a dolgot. Most felháborodsz, megbeszélitek, 1 hétig kedveskedik. Aztán újrakezdi. Te pedig, szép lassan megszokod a dolgot.

2017. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi lesz később, ha gyereketek lesz? Ő dönt mindenben, neked meg kuss a neved...és gyerekkel már nem is nagyon lesz kiút...gondolj bele kell ez neked?
2017. jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
34%
Nektek nőknek ez kell tudat alatt, csak nem meritek bevallani. Egy szerető, érzelmes férfi már smafu...
2017. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!