Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom egy hónapra elmegy, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom egy hónapra elmegy, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olyan munkát választott, hogy most el kell mennie egy hónapra külföldre. Sajnos benne van a pakliban, hogy nem nagyon fogjuk tartani a kapcsolatot, ugyanis napi 4 órát fog aludni, a többi mind kemény munka.

Másfél éve vagyunk együtt, 21 évesek vagyunk.

Őszintén, nagyon nehezen viselem. SZinte sülve-főve együtt voltunk, együtt csináltunk MINDENT. Most meg hirtelen el kell mennie.

Végig mondja, hogy foglaljam le valamivel, és már be is tábláztam az időmet. Tudom, lehetne sokkal rosszabb is, de hogy tudnám jobban kibírni még? Fogok menni kiállításokra, tanulok, edzek, bulizok, családi programok tömkelege...de nagyon fog hiányozni, főleg, hogy lehet tényleg nem tudunk beszélni, és nincs is egy biztos óra, amikor várhatnám a hívását. BÁRMIKOR hívhat. SZóval 0-24-ben készenlétben kell lennem.

A munkája miatt most is úgy volt, hogy pl. 14:00-kor felhívott, nem tudtam felvenni, 14:05-kor hívtam vissza és akkor megint nem tudtunk beszélni vagy 4 órán át, hiszen akkor már mennie kellett.

Szóval itt is ha nem állok 0-24-ben a telefon mellett, nem fogunk tudni beszélni. Én meg ettől bekattanok.


2017. jan. 23. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Éld addig az életedet, vissza fog jönni, nem halsz bele. Régen is kibírták az emberek, mikor hetekig-hónapokig nem találkoztak, a posta meg elég lassan vitte a leveleiket.
2017. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Ha szeretitek egymast akkor mindenkepp tartsatok ki egymás melett, biztos hogy nagyon fog hiányozni de 1honap nem a világ vége és ha azok mind meglesznek amiket leírtál akkor még gyorsabban fognak telni az idő. De arra nem lehet mit kitalálni hogy ne érezd a hiányát, érezni fogod es az ugy van rendjén.

Az hogy ilyen kötött a munkája, az biztos nem egy egyszerű dolog nektek, nem tudom milyen munkát végezhet, nincs neki megadott szünetei? Hogy tud mikor legyél mindenkepp telefon közelbe? Próbáld vele megbeszélni hogy habár megérted hogy sok a dolga es keveset fog ugy is pihenni, de ha mást nem 5percet fordítson rád, mert gondolom őt is ugyan ugy fogja érdekelni hogy veled miujsag itthon. Megoldást kell találni rá, még mielőtt bekattansz :)

2017. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit tenni. Vedd úgy, hogy ez egy megpróbáltatás, amit ha túlél a kapcsolatotok, akkor erősebb lesz.
2017. jan. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ki kell bírni valahogy... Mi 2,5 éve vagyunk együtt, csak hétvégente találkozunk, szerencsére régen volt már olyan, hogy kimaradt egy hétvége, de én is az a típus vagyok, akinek nagyon hiányzik a barátja. Nekem az szokott segíteni, hogy suliban ugye lefoglalom magam, még egy ideig itthon de aztán este eszembe jut, hogy már megint egyedül alszom, de mindig próbálok pozitív lenni, hogy már csak 4 nap, már csak 3 nap... Esetleg jelölgesd a naptáradban, és akkor mindig látod majf hogy egyre közelebb van a nap, amikor a barátod hazamegy. Meg tényleg próbáld lefoglalni magad, én az olvasást ajánlom. De szerintem hanyagold a netet ebben az egy hónapban, mert akkor folyton azt néznéd, hogy mikor volt fenn utoljára, meg azon szomorkodsz hogy nem beszélgethettek. Kezdj valami új sorozatot. Meg próbálj optimista lenni, nem tudom te hogy vagy vele, de én már nem is emlékszem mivel töltöttem a napjaim a barátom előtt, és pl nyáron vagy iskolaszünetekben amikor nem a suliból áll az egész napom, és nem találkozok a barátommal, igazából akkor is tök jól érzem magam, mert végre olvashatok, nézhetem a sorozataimat, végre van egy kis időm magammal törődni. Probálj meg igy gondolkodni és akkor gyorsan elrepül ez az egy hónap :)
2017. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Úristen jaj most mi lesz...??!

Bele ,ne halj! Képzeld az enyém több,mint 1,5éve elment és még hétra van ugyanennyi..

2017. jan. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

1 hónap nem idő...ki lehet bírni, akkor is, ha valaki nagyon szereti a párját és még sosem voltak külön.


Szedd össze magad, te még jobb helyzetben is vagy, van internet/telefon és van mivel lekötnöd magad és még nincs is gyereked, aki sírna az apukája után.


Vannak sokkal rosszabb helyzetek.

2017. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tök fölösleges ennyire ráfeszülni erre. Csináljátok a dolgotokat, és beszéljetek, amikor tudtok. Amikor nem jön össze, írjatok egy-egy üzenetet egymásnak, hogy minden oké, aztán kész.

Akárhogy vergődsz, nem lesz több ideje, és teljesen feleslegesen készíted ki magad, ha ennyire komolyan veszed ezt. Egy hónap nem olyan vészes.

2017. jan. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy bárhol lenne olyan legálisan bejelentett munka ahol az ember 20 órát dolgozik és 4 órát alszik a hét minden napján. ilyet csak valami harmadik világbeli kényszermunka táborban tudnék elképzelni, ahova az emberek nem mennek, hanem viszik őket. Mi ez a munka amúgy, ha publikus ?
2017. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azert ez nem a vilag vege... egyik baratnom parjanak 12 honapra be kelletr vonulnia a seregbe, se telefon, se internet. Heti ketszer 5-10 perc volt beszelgetesre. Mindenkivel. Amugy meg lehetett levelet irni amennyit csak szerettek volna. Es ez nem 70 eve, hanem max. 2-3 eve volt. Tuleltek, boldogok, mert tenyleg szerettek egymast. En meg pl. tavkapcsolatban elek, es ha rosszul jon ki az egyetem meg az o munkaja van hogy 5-6 het is kimaradt, es van hogy egesz nap alig tudunk beszelni. Na, bumm. Van ilyen. Tuleljunk, ezektol semmi nem valtozik.
2017. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szánalmas így ráfüggeni valaki másra, tökre nem egészséges. Az hogy van az emberben egy egészséges aggódás, az természetes, de ez... úristen. Barátnőm férje egy évre fog Irakba menni, ők is ki fogják bírni, akkor nehogymár te eret vágj 1 hónap!!!!! miatt.
2017. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!