Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom egy hónapra elmegy, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom egy hónapra elmegy, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olyan munkát választott, hogy most el kell mennie egy hónapra külföldre. Sajnos benne van a pakliban, hogy nem nagyon fogjuk tartani a kapcsolatot, ugyanis napi 4 órát fog aludni, a többi mind kemény munka.

Másfél éve vagyunk együtt, 21 évesek vagyunk.

Őszintén, nagyon nehezen viselem. SZinte sülve-főve együtt voltunk, együtt csináltunk MINDENT. Most meg hirtelen el kell mennie.

Végig mondja, hogy foglaljam le valamivel, és már be is tábláztam az időmet. Tudom, lehetne sokkal rosszabb is, de hogy tudnám jobban kibírni még? Fogok menni kiállításokra, tanulok, edzek, bulizok, családi programok tömkelege...de nagyon fog hiányozni, főleg, hogy lehet tényleg nem tudunk beszélni, és nincs is egy biztos óra, amikor várhatnám a hívását. BÁRMIKOR hívhat. SZóval 0-24-ben készenlétben kell lennem.

A munkája miatt most is úgy volt, hogy pl. 14:00-kor felhívott, nem tudtam felvenni, 14:05-kor hívtam vissza és akkor megint nem tudtunk beszélni vagy 4 órán át, hiszen akkor már mennie kellett.

Szóval itt is ha nem állok 0-24-ben a telefon mellett, nem fogunk tudni beszélni. Én meg ettől bekattanok.


2017. jan. 23. 15:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Pontosan mi a hisztid tárgya? Hogy végre lesz életetek - mert beteg dolog igy függeni a másiktol, és ha megunja valamelyikotok, akkor lesz csak gáz -, mint sok másik millio embernek? Hidd el, az nem baj, és ha szeretitek egymást, játszva kibírjátok, felesleges pánikolnod.

Én meg is örülnék, ha két perc nyugtom nem lenne a barátomtol (és viszont), pedig imádjuk egymást. De kell a személyes tér, amikor elvonulunk a kis világunkba, vagy gyorsan kiég a kapcsolat.

2017. jan. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!