Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha a barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a barátotok/pasitok egy ilyen magyarázattal jönne?

Figyelt kérdés
Tegnap este messenger-en beszéltünk kb. fél órája, épp egy kicsit összekaptunk, mivel nekem nem tetszett valami a viselkedésében, és ezt szóvá tettem. De utána még másról dumáltunk, majd se kép s
2017. jan. 24. 11:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én is voltam távkapcsolatban tudom, milyen...


Ugyan ez a történet vele is előfordult, sőt még velem is, hogy beszéltünk egy fárasztó nap után telefonon, de valamelyikünknél lemerült. Feltettük töltőre, de mivel fáradtak voltunk elaludtunk...(Az is megesett, hogy beszélgetés közben aludtunk el, sokat dolgoztunk és tanultunk is)


Na bumm, másnap beszéltünk, nem csináltam belőle ügyet és ő sem, és még a gyakorira sem írtam ki, hogy jaj, most mi van?


Te ismered, te tudod, hogy lehet-e benne bízni.


Azt írod, hogy hiszel neki, meg, hogy ez alap...


Szerintem, viszont, nem bízol benne, ha kiírtad még kérdésként is ezt a "problémát"...


Talán ezen el kéne gondolkodni...

2017. jan. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 kolosszus22 ***** válasza:
Még a telefonszámát se tudod, annyira az elején vagytok, de már nem tetszik valami a viselkedésében, már kezdődik a hiszti és még távkapcsolat is. Nagy jövőt jósolok ennek! :D
2017. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"De hiszek neki, hogyne hinnék neki, ez alap.

Csak jó lett volna, ha a nap végén legalább tudunk picit beszélgetni, mivel mi messze élünk egymástól."


Jó lett volna, igen. És? Nem így jött össze. Előfordul. Ez legyen a legnagyobb bajotok az életben.

2017. jan. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Milyen kapcsolat az,ahol nem tudod a partnered telefonszámát?
2017. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, aki válaszolt. Szeretem ezt a srácot, és nem akarok balf.sz lenni. Majd igyekszem.
2017. jan. 25. 00:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!