Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sem igy kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem igy kellett volna viselkednie?

Figyelt kérdés

Szóval most egy ideig nem tudunk találkozni a párommal és chatelni szoktunk néha.

Nekem van egy hobbim, amit nagyon szeretek csinálni és fejleszteni akarom benne magam, hogy jó legyek és elismerjék.

Épp irtunk egymással, s egyszercsak küld egy képet, ami ketté van osztva, egyik felén az én hobbim a másikon egy másik, össze van hasonlitva ugyanaz a két dolog csak épp a másik feltüen jobban van kivitelezve, és küldi, hogy milyen vagány( a második)

Nekem ez rosszul esett, mert tökre az volt a lényege, hogy az a hobbi amit én üzök mennyire le van maradva a másiktól.

S szóvá tettem, hogy azért küldte, mert a másik jobb? S erre ő, hogy szép a második azért küldte. S mondom hogy hát a kép mondanivalója eléggé bánt, főleg tőle kapni ezt, s erre besértődött. Nemhogy megértette volna velem,hogy az én munkámat is becsüli, értékeli azért, besértődik. Most jobb, hogy mindketten sértve vagyunk?

Mit gondoltok?


2017. jan. 24. 12:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szerintem nem mondtam, vagyis irtam hisztisen. Szépen rákérdeztem, hogy ezzel most azt akarja sugallni, hogy mennyivel vagányabb az a módszer? Gondoltam erre megnyugtat és megerősit, hogy nem, de nem igy történt.
2017. jan. 24. 13:35
 12/15 anonim ***** válasza:

Akkor ha már jól kimorogtátok magatokat, legyél te az érettebb és próbáld neki elmagyarázni, hogy:

"Édesem, én tudom, hogy nem akartál nekem rosszat, de számomra nem motiváló, ha összehasonlítgatsz engem, vagy a munkáimat más emberekkel. A kapcsolat támogatásról és lelkesítésről kéne szóljon, éppen elég az a sok külső kritika, amit kapunk a külvilágtól. Te vagy a párom, szükségem van arra, hogy azt érezzem, hogy támogatsz és tetszik neked, amit én csinálok"


Ha ezt nem érti meg, akkor ott gondok vannak.

2017. jan. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Egyik barátom teljesen hülyének nézett, amikor az első kiállítássomat szerveztük. Ez annyira bántott, hogy el is hagytam, pedig amúgy szerettem...

Utána összejöttem a szervezővel, és lám évek után, most ez a munkám...

Ezzel persze nem azt akarom mondani hogy te is tegyél így, csak azt hogy van aki egyszerűen képtelen megérteni a másik lelkét, ezt pedig vagy el tudjuk fogadni, vagy nem...


Azért kérdezd meg sértődés nélkül, hogy mégis mi volt ezzel a célja, mert még mindig lehet hogy valamit félreértés az egész...

2017. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Szergej55 ***** válasza:
Talán sértődés helyett valami normálisabb reakciót is lehet villantani. Felfoghatatlan, tudom, meg így könnyebb.
2017. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, hogy miről van szó pontosan, nekem az jön le, hogy a fickó többre tartja a másik módszert, mint amit te alkalmazol.
2017. jan. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!