Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem inkább fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem inkább fiúnak kellett volna születnem, így olyan rossz, mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

19 vagyok és sajnos lány.

Van most egy fiú,akiről azt hiszem szeretem. Eddig mindig írt nekem, állandóan, aztán találkoztunk,másodszorra lefeküdtünk. Nagyon jó volt,sose éreztem ilyet... ő is ezt mondta, és ötször ment el, nagyon odáig volt. Kérte h legyek a barátnője, de mondtam, ez nem lesz jó, mert ő elutazik sok időre. Nade erre jött azzal, hogy addig élvezzük ki stb. Oké, rendben, még akartam próbálni, de azóta olyan ritkán ír... szinte soha. Mondtam neki h így nehéz élvezni bmit is, azt mondja erre h dolgozik. Érdekes,eddig vhogy megoldotta...😞 azt mondta menjünk el wellnessbe mert kb egyszerre van a szülinapunk. Nem szólt semmit,elment a haverjaival. Annyit mondott h milyen nehéz megszereznie még h vkinek a csaja jön v nem stb nem az h megkérdezte volna megyek e?...

Nekem elegem van. Ha fiú lennék nem lenne ilyen. Ha nem írok vkinek majd észreveszi magát, mert megtehetem. Ha éhes vagyok eszem, mert megtehetem. Ha b,,zni akarok b,,zok, mert megtehetem.

Komolyan mondom, nincs SEMMI ami miatt megéri nőként élni. És nehogy vki azzal jöjjön h a szülés de jó,mert azt beültetés egy órára, még eljön szépen velem gyakorlati órára, és ha napi 10-20 ilyet lát akkor majd meggondolja magát.



2016. szept. 18. 21:36
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

*meg

*beültetem

*meg

2016. szept. 18. 21:39
 2/16 anonim ***** válasza:
64%

Nem akarsz te fiú lenni, max csak a felső 10%ba tartozó macsó :DD


ha fiú lennél nem lenne ilyen mert:

- Általában neked nem írnának a lányok, le se bagóznának, örülnél ha egy találkozót össze tudnál hozni, ahol aztán valszeg kiderülne, hogy a lány részéről "nincs meg a kémia"

- Az evés nem tudom hogy jön ide XD

- Ha b*szni akarsz, akkor max fizetőshöz elmehetsz, mert a sima lányok szóba sem állnak többnyileg veled, esetleg jó barátjuk még lehetnél.

stb...

2016. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Minek fekszel le vele, ha el akarod nyujtani a kapcsolatot. A legtöbben bármit mondanak amíg le nem fekszel velük.
2016. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kislany ha te fiu lennel kb 2 het mulva felkotned magad meet hianyozna a kenyelmes kis lany eleted
2016. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azért megpróbálnám fiúként
2016. szept. 18. 22:11
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

Van baj, nem kevés. :D

Higgadj le, dolgozd fel, hogy aki elsőre lefekszik, az valószínűleg csak szexre kell, felejtsd el a fiút, és ha lehet, legközelebb ne add ilyen könnyen magad. Sok sikert!

2016. szept. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk még így is áttérhetsz csajokra, aztán az ilyen hülyeségek száma a negyedére csökken.


Áh csak viccelek (Or am I?)


Szakíts ezzel a görénnyel, aztán majdcsak jön egy normális, aki mellett nem érzed ezt...

2016. szept. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
24%
jobb ez így h lány vagy mert ilyen agyi szinttel ne égesd nekem a férfiakat xD
2016. szept. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Csak uriteni kellettel neki.
2016. szept. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#8, #9 Elég sértő amit írtok,gusztustalan, főleg a #9 mondattöredéke...

#8 Te pedig legyél olyan kedves,ne keverd az érzelmeket az 'agyi szinttel'. Köszike!


Mindenki másnak köszönöm, de nem szeretném elfelejteni, jelenleg azt érzem, hogy csak ő kell.

2016. szept. 19. 06:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!