Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire vagytok féltékenye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire vagytok féltékenyek ha a barátotok/barátnőtök másokkal barátkozik és tölt több időt velük elektronikusan vagy személyesen, mint régen?

Figyelt kérdés
A másik kérdésem az lenne, hogy a barátnőm mindig is inkább a fiúkkal értett szót és ezidáig is veluk van el. Nekem ezt nehéz megszokni. Ti voltatok már ilyen helyzetben?

2017. jan. 25. 23:13
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Hat ez az. Maig nem tisztázódott bennem hogy vajon direkt csinálják h huzzak az agyunkat, ami GERINCTELENSEG vagy csak naivak...
2017. jan. 25. 23:39
 12/22 anonim ***** válasza:
43%

Senkit nem erdekel, ha akarmelyik sracismeros / haver lefekudne velem, ettol meg boven mukodik a haversag ket ellenkezo nemu kozott. Nem maszott meg ram egyik sracismerosom se es en se rajuk, meg akkor sem ha ittunk.

Ez maximum a komplexusos kisfiukat / kislanyokat zavarja

2017. jan. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ertem, szoval teged az sem zavar akkor, ha a pasid olyan lánnyal barátkozik es kelt szimpátiát, aki szivesen megdugatna magat vele. :)
2017. jan. 25. 23:47
 14/22 anonim ***** válasza:
46%

"Senkit nem erdekel, ha akarmelyik sracismeros / haver lefekudne velem, ettol meg boven mukodik a haversag ket ellenkezo nemu kozott. Nem maszott meg ram egyik sracismerosom se es en se rajuk, meg akkor sem ha ittunk."

A még nem, az nem azt jelenti, hogy sosem fog. De gondolom te nem féltékenykedsz a párodra az ellenkező nemű barátai miatt, mint a srác csaja. Mer azért valljuk be AZ a gáz.

2017. jan. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
23%

Egyetértek utolsóval.


Elég gáz, hogy téged ez nem zavar. :D

2017. jan. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
14 vagyok, akkor pontosítok. Az a gáz, amikor olyat vár el tőled a másik, amit ő nem hajlandó teljesíteni. Undorítóan következetlen. Vagy ne várja el, vagy vágjon hozzá jópofát, ha meg nem tetszik akkor takarodó.
2017. jan. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
51%
Amig nem viselkedik barki tulsagosan is egyertelmuen, addig nem.
2017. jan. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nalunk a hugom ilyen,vagyis neki nincs baratja mar egy ideje,de ha van neki 2 lany baratja es vagy 10 fiubaratja.allandoan csetel velük,szinte hülyiti öket,mar en is mondtam neki mert en latom azt h melyik jönne össze a hugommal melyik nem.volt egy baratja,1 honap utan szakitottak,mai napog kijar hozza ,cipeli dolgozni ilyenek...de ök csak baratok... a sracrol lesül h szerelmes a hugomba.sajnalom a sracot mert valahol remenykedik szerintem...a hugom tuti nem akar semmit töle.a hugomnak az egojanak tesz jot,h ugymond körberajongjak,ö meg szinte hülyiti öket.en nem ertem mire jo...egy ideig igy megy aztan a fiubaratok egy idö utan eltünnek mert nem tudnak tovabb varni.ugye ez nem baratsag hanem az egyik fel többet akar...a hugom nagyon elvezi a fiuk tarsasagat...es sztem nem letezik lany-fiu baratsag valamelyik mindig többet akar...
2017. jan. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Én a női oldalról tudok neked véleményt mondani.


Én is mindig inkább a fiúkkal/férfiakkal jöttem ki jobban, mivel a nőkkel nem tudom megértetni magamat. Más a beállítottságom.

(Nem, nem hódítás, vagy d.gás miatt, egyszerűen velük jobban érzem magam, jobban tudunk beszélgetni és tényleg csak haverság az egész, mindkét részről. Ha valakivel esetleg "probléma" lenne ott megszakad a barátság.)


De a lényeg!


A párkapcsolatom elején nekem is ez, sok gondot okozott a Párommal. Akkor még fiatalok voltunk. Sokat is veszekedtünk miatta. De megértettem, hogy ez neki rosszul esik, ezért megoldást kerestünk. Eleinte abban láttam a megoldást, hogy megszakítom ezekkel a barátokkal a kapcsolatot. De ez így nyilván nem volt jó, és mindenkinek rossz volt, a Párom is rosszul érezte magát, ez miatt.


Nálunk! Az jelentett megoldást, hogy egyedül nem találkoztam a barátaimmal, mindig a Párommal együtt csináltunk közös programot. Online, telefonon nyilván tartottam/tarthattam a kapcsolatot a barátaimmal. Ez így bevált. (Nyilván szexuális tartalmú témákat nem hoztunk fel.)


Ez sokáig, így ment, aztán, ahogy a Párom is egyre jobban megismerte őket, rájött, hogy tulajdonképpen nincs mitől féltenie és tényleg csak barátok. Idő közben a barátaim nagy része házas lett (ahogy már mi is) vagy komoly kapcsolatban vannak. Egy esetleges új ismeretségnél meg már nem is aggódik, hisz tudja, hogy bízhat bennem és, hogy csak Őt (a férjemet) szeretem.


Így Kérdező, azt tanácsolom, hogy üljetek le és nyíltan beszéljétek meg, hogy a lány, ezt miért csinálja, hogy tényleg barátokról van-e szó, vagy csak szórakozik. Mivel, ha tényleg csak barátságról van szó, akkor nektek is csak az a dolgotok, hogy megtaláljátok a számotokra megfelelő megoldást, ahogyan mi.


(Persze ezt most nekem sokan nem fogják elhinni, ti bajotok, névtelen, arctalan oldal, mi értelme lenne hazudni?!

De nálunk így van, és működik, már 11 éve és sosem volt megcsalás a kapcsolatban, és ebből, már 4 éve házasok is vagyunk.)

2017. jan. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább fiúkkal barátkozok, és nem érdekel, ha meg akarnak dugni. És akkor mi van? Miért, gondolod, hogy én a világon csak egyetlen pasit tartok vonzónak, a páromat?

Akkor ne menjen munkába, boltba, utcára se, mert a munkatársai, a teszkós pénztárosok meg úgy a komplett férfitársadalom is úgyis meg akarják dugni? Vagy esetleg egy férfi "de megdugnám ezt a csajt" gondolata automatikusan kiváltja a csajnál a lábszétdobó reflexet? Ember, bízzál már benne.


Az tény, hogy nagyon sokan olyan egyszerűek, mint a 62%-os, és csak a lyukat látják a nőben, de hát ő még fiatal és bohó, szerencsére vannak olyan férfiak is szép számmal, akik ennél tovább látnak. Gondolom, ennek köszönhető, hogy tizenéves barátságaim is vannak pasikkal, szinglikkel és házasokkal is, és talán ha 2 olyan haverom van, akivel tiniként jártunk.

Te ismersz olyan pasit, aki 15 évet várna egy puncira, vagy ennyi év után még elhinné, hogy majd egyszer mégis a közelébe kerül, ha eddig szakítások és részeg éjszakák tucatjai alatt sem sikerült? Én nem hinném, hogy a szerintem intelligens és bölcs barátaim valójában ilyen ostobák lennének, és valamiért mégis megmaradtak mellettem.

2017. jan. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!