Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves Lányok! Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Lányok! Miért nem mertek dönteni, miért féltek az újtól és miért vagytok benne rossz "kapcsolatokban"?

Figyelt kérdés

Kedves Hölgyek/Mindenki!


Köszönöm, hogy benéztél és olvasod amit írok, kicsit hosszú lesz, ha időt szánsz rá azért külön hálás vagyok. Amit írok nem csak lányoknak szól, fiúk véleményét is várom, hátha valaki hasonló cipőben jár.


Jelenleg egyedülálló vagyok, nem, nem társ-keresni jöttem ide, ne értse félre senki. Munkám során rengeteg emberrel találkozom, így rengeteg párral is. Látom, hogy rengeteg olyan kapcsolat van, ami már inkább mondható barátinak, mint valódi párkapcsolatnak. Ennek ellenére ezekben a kapcsolatban maradtok értékes, jóravaló lányok. Miért van ez? Esetemben van egy hölgy, ismerkedünk, neki barátja van, tudom, nem kellett volna belemenni, soha többé nem fogok. Belé szerettem, nagyon-nagyon, Ő is belém. Jelenleg ott tartunk, hogy engem választott, mégse mellettem ébred reggel. Persze ezt a barátja nem tudja még.


Nekem nem arra kell egy lány, hogy főzzön, mosson és takarítson rám, hanem hogy szeressen és a társam legyen. Arra, hogy gondoskodhassak róla ha beteg, ha fázik, ha szomorú, ha boldog. Pár szó magamról. Egyedül élek, albérletben, mert nem volt lehetőségem lakást venni, nem származok gazdag családból. Érettségi után két hónappal kezdtem dolgozni, protekció nélkül, mára egész jó pozíciót sikerült elérnem, magas fizetéssel, magyar viszonylatban kiemelkedően magas. Gyönyörű lakásban élek, ahol a WC-ről is enni lehet, takarítani reggel 6-8 között munka előtt szoktam, vagy szabadnapomon. A ruháim tiszták, öblítő illatúak, nem éhezem, tudok főzni is. Tehát nem ezért kell nekem társ. Nem az lenne a kérdésem munka után, mikor hazajövök, hogy mi a kaja, hanem, hogy hogy telt a napod, mégis én vagyok egyedül. Ezek mellett állítólag nem nézek ki rosszul, ezt lányok mondták nyilván nem én magamról állítom ezt fel. Volt kapcsolatom gyönyörű lányokkal, de nem volt egyikük sem az igazi. Messze voltunk egymástól minden tekintetben.


Hibáim: érzékeny vagyok, bár ez leszűrhető abból amit írtam, kicsit az átlagnál sértődékenyebb, bár ezt az érzékenység magába foglalja, részben munkamániás, hiszen emiatt értem el ezt amit elértem, önfejű vagyok néha. Lobbanékony, de ha megbántok valakit tudom, és bocsánatot kérek, rá 1-2 órára, nem vagyok haragtartó.


Nem, nem vagyok nagyképű, nem vagyok elszállva magamtól.


Miért van, hogy én nem vagyok elég jó?

Miért van, hogy a lányoknak nem ez kell, hanem a bántás, a bunkó stílus?

Rengeteg ismerősöm van, ennyi idősen mint én sokaknak már eljegyzett párja van, én egyedül tengődöm.


Miért vagytok ilyenek? Miért féltek egyedül lenni?


Köszönöm a válaszotokat és, hogy elolvastátok amit írtam.


Üdv



2017. jan. 28. 08:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, a sértődékeny viselkedés = lelki zsarolás.

Ugyanis akit szeretsz, nem akarod megbántani,pláne ha még lobbanékony is, tehát hamar megtanulod, hogyan kell ezt elkerülni, mászóval az illető arra manipulál hogy számára kedvezően viselkedj és nyilatkozz. A sértődékenység ezért is gyerekes dolog. Ha valami nem tetszik,kinyitom a számat és megmondom. Normális hangnemben, kulturáltan.

2017. jan. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Te aztán megéred a pénzed!


Ilyen kioktató, önző, fennhéjázó stílusban, kiosztani a válaszolókat, nem semmi!


Tényleg egy főnyeremény vagy! AZ összes nő bolond, hogy nem téged választ és nem a Te kegyeid lesik...


De legalább feldobtad a délelőttöm!


Köszönöm! Legyen kellemes napod!

2017. jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Megkérhetlek, hogy leírod melyik volt kioktató stílusú? Inkább magamat védtem, mert kaptam most rendesen Tőletek. Nem vagyok főnyeremény, van nekem is hibám, ahogyan Neked is és mindenki másnak aki ide írt. Emberek vagyunk, jó és rossz tulajdonságokkal. Nem oktattam ki senkit, véleményt nyilvánítottam. És nem vitát akartam, hanem korrekt tanácsokat. És ne is haragudj, az ilyen fajta szövegre amit Te írtál egyáltalán nem vagyok kíváncsi, főleg nem így, hogy a levegőbe beszélsz, konkrétumok nélkül. Kérlek írd meg, hogy mire gondoltál.
2017. jan. 28. 10:52
 14/21 anonim válasza:

7es vagyok.

Onnan sejtem hogy itt a gyakorin ülsz és irogatsz!

Nyilván mindenkinek megvan a maga keresztje meg dilije, hülyesége és hosszú távon amit én csináltam hogy törődök a másikkal egyszerűen megunták vagy én untam meg.

Nálatok nincs semmi ami összekötnw titeket csak a szex. Az jó de nem elég.

Ezt hidd el nekem hohy egy nő erzi és tudja nem tudom miért talán mert kutatasok bebizonyitották, hogy illatra mennek nincs benned meg az ami neki kell hosszútávon.

Ne haragudj nem olvasom végig az összes választ mert nem vagyok jó passzban sajnos!

nem kötözködöm veled nem tehetsz róla beleszerettél, de biztosat a bizonytalanért kevesen kockáztatnak.

2017. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

7 es vagyok.

Igen szinházat játszol.

Azért vagy egyedül.

Mert a munkamániába meg ha kicsi is nem fér bele hosszútávon egy ember mindegy férfi vagy nő.

Azért mert erzékeny vagy alapbol még nincs baj csak ha még hozzá meg is sértődsz az rossz kombó! De legyen ennyi a hibád!

Az en hibám hogy nagy a szám!Mint a bécsi kapu! Sajnos! A férjemnek is! Gondolhatod a 2 dudást..... ha összeveszünk.


megkérhetnélek rá ird le a horoszkópod és a lányét is?

Abból én sok mindent leirok neked!

2017. jan. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm újfent a válaszaidat! Nincs köztünk szex még! A gyk-n ez a 3. Kérdésem amit feltettem, kb 6-7 éve vagyok regisztrálva, tehát nem ülök itt. A horoszkópok, én szűz, lány vízöntő. Köszönöm szépen!
2017. jan. 30. 01:20
 17/21 anonim válasza:

Akkor te annál amit leirtál magadról sokkal rosszabb vagy! Én szűz vagyok a férjem vizöntő! Szűzként már értem a pedánságod és a sértődékenyet na meg a kritikát se viseled el. Viszont a szüzek tény hogy nagyon kevés embert szeretnek de akiket szeretnek azokért mindent megtesznek. Nehéz vele az élet! Hidd el tudom magamról! Elég hogy a férjem kibir és a családom! A szarkasztikus srilusom nem igen viseli el sok ember. Na meg ugye az a fontos dolog hogy nem viseli el a szűz valaki alárendeltje legyen nem fog és nem is akar függni más emberektől. Ez mindig igy lesz én se fogok nem is akarok!

Legyen szó anyagiról vagy lelkizsarolásról.

A vizöntők ennél kicsit egyszerűbbek de vigyázni kell velük!

Hidd el! Bár még csak 5 éve vagyunk együtt és 2 éve házasok minden alapunk az volt hogy nincs maszk!

Mondom neked milyen az élet egy vizöntővel.

Hűséges addig a pillanatig még meg nem törik vagy nem akarják birtokolni! Ez ugye jellemző a szüzekre a birtoklás!

Nagyon érzékeny emberek egyebként csak nem mutatják. Nem szeretik ha kritizálják őket és nem becsülik meg a számukra fontos dolgokat. Legyen akár munka vagy ház körüli rendezés. Mindegy!

A szabadság vágyukat nem lehet kiirtani!


Nehéz páros! Mert annyira különbözőek mégis sok esetben olyan egyformák mint 2 dudás!


Megmondom neked mi miért működünk jól.

A szűz okos rafkós a vizöntő is de a vizöntőnek egy kicsit elborul az agya ha szabadságot kap.


ebbe az a legjobb módszer ha beletörődsz és hagyod hogy ő döntse el mit akar. Ha ráakaszkodsz úgy hogy neki nincs kedve akkor még jobban elijeszted.

Mondani kell neki menjél persze nem erdekel mit csinálsz én majd szabályzom magam akkor. Ugy már máshogy áll a dolgokhoz. Akkor egyszer hirtelen nem érzi hogy birtokolva van.

Nekem nagyon nehéz volt megtanulnom ezt!

De ha igy vagyunk hogy nem érzi kötve van akkor sosem megy sehova!

Ez működik!

Ha azt érzi hogy tennie kell értem még mindig akkor valahogy jobban ragaszkodik.

Érdekes dolog ez!

Ha ő nem akar es nálad valakit jobban szeret sosem fog menni csak egy kis szabadság vagy neki!

2017. jan. 30. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó. :)


Ugyan nem a kérdéshez tartozik, de én vízöntő nő vagyok.Ez a horoszkópos dolog sosem volt számomra mérvadó.Az ott leírt jelzők 90%-a egyáltalán nem jellemző rám.Ami igaz, a szabadságot szeretem, de simán feltudnám adni, ha lenne olyan, aki miatt megérné.És igenis megtudom becsülni a számomra fontos dolgokat. :)Szóval ennyire hiteles...

2017. jan. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kedves 17-es, te sem gondolhatod úgy, hogy mindeni aki ugyanabban a hónapban születik, az egyforma természetű alapvetően.... A horoszkópok úgy vannak megfogalmazva, hogy mindenki talál magának valót benne. A kedvenc mondataim ezek:Ön nem szereti ha megmondják önnek mit tegyen. Wow, no és ki szereti? Ön makacs és ragaszkodik a véleményéhez. A legtöbben így vannak vele, vagy ÍGY ÉRZIK akkor is ha manipulálhatók és más véleményét adoptálják. A horoszkóp nettó hülyeség.
2017. jan. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Hát jó te ne higyj benne. Engem aztán hidegen hagy te mibe hiszel! Csak leirtam a kerdezőnek a véleményem.

De azért figyeljetek! 😂😂

2017. jan. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!