Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számít, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít, ha a párom szexchatel egy kolléganőjével munka közben, de több nem történik közöttük?

Figyelt kérdés
A párom kezdeményezett... De tettlegesség nem történt...
2017. febr. 3. 11:07
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
50%
Egy kapcsolaton nagyon sokat kell dolgozni, hogy hosszú évek után is fennmaradjon az érdeklődés. Bár más az érdeklődés lankadása után is tiszteli, szereti annyira a párját emberileg, hogy nem keres mellé másikat. Ahol már így vagy úgy megjelenik egy harmadik személy, ott sajnos már gond van. Azért a másik csajt le "retkes k.-zni" elég erős, pláne, hogy senki nem tudja, milyen ember ő és mit hazudik neki a férjed... Pláne, jogy ha jól értem, a férjed kezdeményezett!!! Én megpróbálnám megbeszélni a dolgot... De bízni nem tudnék benne... Nem érezném, hogy HOZZÁM tartozik... Mert ha belegondolsz, nincs is így...Ez az ember nem hozzád tartozik
2017. febr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Közben megkerestem a lányt. Abszolút nem számonkérően, vagy ilyesmi és ő is tök normálisan reagált és bocsánatot kért. Azt mondta, egyetlen egyszer csókolóztak egy nagyot az iroda egyik raktártermében, de ennél több nem történt. Amióta a férjem elárulta neki, hogy nős, hárítja a közeledését. Ez már több, mint amennyit a párom bevallott
2017. febr. 8. 19:19
 33/35 anonim ***** válasza:
Hát ezek után nem nagyon bíznák meg benne.
2017. febr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Tehát akkor már fizikai megcsalás is történt, és még a pofádba is hazudott. Király. :D

(Ja, és majd talál mást nyugi, akit nem fog érdekelni, hogy házas.. Én a helyedben ha annyira ragaszkodsz ehhez a házassághoz, elgondolkodnék a nyitott házasságon. Ha nem tetszik az ötlet, akkor megalkudsz vele vagy ott hagyod. Nem bonyolult kérdés ez, csak nem kell a fejed a homokba dugni. )

2017. febr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Hát ja. Ráadásul amikor kiderült a lány számára, hogy a párom házas, megírta neki, hogy semmi baj velem és a házasságunkkal, de "beléd szerettem, nem tehetek róla". Visszaköltöztünk a kislányommal a szüleimhez egy időre, majd meglátjuk, mi lesz. Találkozgatunk, mert a lányunkat imádja, gyakran látogatja
2017. febr. 11. 19:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!