Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjak esélyt a barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak esélyt a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyok együtt a barátnőmmel. Ő 20 éves én 24.


A barátnőm

Nagyon naiv, túlságosan is!! Mindenkiről a legjobban szereti feltételezni, nagyon jóindulatú. Zárkozott a párom és tele van gátlásokkal. Minden fiútól fél, még tőlem is..pedig már régóta együtt vagyunk. Elpirul folyamatosan, zavarba hozom már csak azzal, hogy ránéztem és megpuszilom. Nagyon félénk, nehezen megy neki barátkozás, 2 barátnője van neki akikkel néha eljár moziba és találkozik velük ..Én próbáltam neki segíteni, ha mentem valahova a barátokkal, vittem magammal őt is, hogy ne legyen egyedül, mert képes teljesen magába fordulni és nagyon félős, nem mer barátkozni másokkal. Imádom a csajomat, és szeretném boldognak látni őt, hogy mellettem legyen mindig! Velem boldog, látom rajta, hogy szeret engem.


Az elmúlt pár hónap során eljutottam vele odáig, hogy az én baráti társaságomban kicsit felóldódjon és amikor szülinapom volt, akkor meghívta a srácokat a lakásunkra akik igazából már a MI barátaink nem csak az én barátaim. Nagyon aranyos volt, hogy gondolt rám és egy fantasztikus estét hozott össze.


Viszont ami ezután következett az nagyon nem kellett volna, hogy megtörténjen.


A barátnőm tegnap ment el életében először egy buliba a barátnőivel, elmentem érte, mert dobott egy sms-t, hogy kicsit ivott és nem akar egyedül haza tántorogni. Mondom ok, megyek begyűjtöm a csajomat. De amikor megérkeztem akkor meg két f***al beszélgetett akikről fi**om nem volt kicsodák, gondolom a buliban ismerkedett meg velük. Az én ártatlan, szerény kis visszahúzodó barátnőm meg még puszit is adott nekik és az egyikükkel szerintem túlsokáig ölelkeztek. Amikor észre vett a csajom végleg elköszönt a 2 bikától és hozzám jött. Kicsit pipa voltam, nem csak azért, mert idegen f***kat ölelget és puszilgat, de még részeg is volt és ez nagyon látszott rajta, totál nem tudott a világáról. Bepattantunk a kocsiba, haza értünk, elment fürödni stb. Aztán csak lefekvéskor láttam, hogy a barátnőm nyakán egy szívás folt van. Hát b***ottul pipa lettem rá, mivel nem én hagytam rajta azt a nyomot. Kérdeztem tőle, mégis mit csinált abban a buliban, kiszívta ki a nyakát, de annyira bevolt nyomva, hogy csak motyogott össze vissza és már aludni akart. Nagyon dühös voltam, a csajom perceken belül elaludt. Nem szoktam kutakodni a barátnőm után, nem tettem eddig, de most nagyon rossz előérzetem volt. A telefonjába bele tudtam nézni, de semmi nem volt ami gyanús lett volna facebookon is ahogy láttam csak a 2 barátnőjével meg velem szokott beszélni. A táskájában sem találtam semmit. Nem is tudom mit kerestem igazából.


A reggelt azzal indítottam, hogy számonkértem és tudni akartam a részleteket. Azt mondta egész este a csajokkal volt ez a két fiú meg meghívta őt egy italra, de nem melegedett össze velük! Akkor mégsem csak a csajokkal volt.. Hát kb fél óra után sikerült kihúznom belőle, hogy nem ezek a f****lapok jelölték meg a csajomat, hanem a barátnőjénék az öccse mászott rá a buliban, de a barátnőm már mentegetőzött is, hogy nagyon sajnálja, bocsássak meg neki, és akkor már nem volt józan ezért történhetett ez meg stb Annyira eldurrant az agyam, hogy már remegett a kezem és ott tartottam, hogy szétverek mindent a lakásban, de ő meg elkezdett sírni, nekem azthittem megszakad a szívem, még soha nem sírt elöttem, csak egyszer még a kapcsolatunk elején amikor azthitte nem viszonzom az érzéseit ( a kis buta ) őt soha nem ütöttem volna meg, de akkor ott inkább egyedül hagytam őt a szobában. Elöször dühöt és féltékenységet éreztem, mostanra csak szimplán haragot és csalódottságot érzek.


A csajom barátnőivel tudtam beszélni, de azt mondták nem történt "semmi" csak az öcsike is kicsit ivott és amikor táncoltak kiszívta a nyakát az ÉN barátnőmnek. Mert ez mind amúgy, tök természetes és semmiség..


A csajom egésznap pityereg és a szobánkban van, ma még nem is jött ki enni. Nem tudom mit kezdjek vele, azt mondja soha többet nem megy el bulizni, meg nem is ivott sokat és neki nem tetszik egy csávó sem, csak engem szeret, bocsássak meg neki, neharagudjak rá stb.


Nem tudom mit tegyek most?


Szerintetek adhatok neki egy esélyt?


Én akarok, nagyon szeretem a barátnőmet. 4 párkapcsolatom volt, de egyik barátnőmet sem szerettem így..mint őt,de egyszerűen nem bírom elviselni a gondolatát sem annak, hogy elveszítem a csajomat! Nagyon megingatta a bizalmamat és féltem őt.


Nem szeretném, ha a barátnőivel buliba menne legközelebb..tulajdonképpen annak sem örülök, hogy a csajomat csak úgy ott hagyták egyedül a buliban, amikor együtt mentek el. Szeretnék neki megbocsájtani, de nagyon bizalmatlan vagyok és FÉLTEM őt.. Tudom, hogy nem megy bulizni, sőt örülök ha most majd a szobából kitudom rángatni kicsit.


Mit tegyek? Ebbe belepusztulok, nagyon fájt más pasasok karjában látni és az a lila folt a nyakán. Törni zúzni támad kedvem, ha csak ránézek a nyakára.


24F



2017. febr. 4. 19:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
54%

#7esnek van igaza egyedül.

Nagyon naív, vagy. A barátnőd egy tipikus, kezdő ribizli. Csak még nem volt sok lehetősége. Tánc közben kiszívta a nyakát? A barátnői igazolták, hogy nem volt semmi, miközben 3 pasiról tudsz. Simán gerincre vágták. Te meg olyan vak vagy a lila ködtől, hogy az orrodig sem látsz.

Az alkoholt a nők mentségnek használják, hogy ezzel védekezzenek. De ha te iszol, akkor meg súlyosbító körülménynek tekintik.

Nyugodtan kidobhatod, de ha nem akkor nem most csalt meg utoljára...

2017. febr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
45%
7-es vagyok, valóban a válaszolók többsége nagyon naív, és valamiért mentegetik ezt a kis szűz kvát. Én azt mondom kérdező tedd fel magadnak a kérdést : Te ölelkeznél,puszilgatnál más csajokat részegen? valószínűsítem,hogy nem mivel az írásodból süt,hogy te viszont fülig szerelmes vagy, és te is tudod,hogy aki szerelmes az nem tesz ilyet, nem kell naívnak lenni, valszeg még nem d*gta meg más, de hamarosan arra is sor kerül. De szerintem túlragoztuk, akinek van egy kis élettapasztalata,és két lábbal áll a földön,pontosan tudja,hogy milyen ez a lány.
2017. febr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Azért kicsit állítsatok magatokon, rólam úgy beszéltek ahogy akartok le***om, de a csajomra nem mondjátok, hogy kqva, amikor nem az!!


Tudom, hogy mekkora hülye volt, de nem tudnám csak úgy elhajítani, 1,5 éve együtt vagyunk. Ez most nekem is sok volt kicsit és kivágnám, de tudom, hogy milyenek voltak az elöző csajaim, ő nem ilyen!! Egyszerűen csak nem gondolkodott és kib***ttul hülye. A másfél nap alatt ezerszer eszembe jutott, hogy vajon amikor a 3 bikával volt, hányszor jutottam eszébe, és mivan ha nem csak nyak kiszívás volt? Több nem történt ezt azért tudom, a barátnői vele voltak végig és simán kihúztam volna belőle azt is, ha megdugatta magát valakivel. Akkor viszont repült volna!!! Hagyjuk komlyan..imádom ezt a lányt, szerelmes vagyok belé, de én sem tudnék mindent elnézni neki!! Ezt helyre hozhatjuk!!! Csak idő kell nekem is. Arról most inkább ne is beszéljünk, hogy ti az én helyembe hogy cselekednéte, kívűlállóként könnyű más feje felett pálcát törni.


Már döntöttem, szeretnék neki adni egy esélyt, ennyi. Ha koppanok az az én bajom lesz.

2017. febr. 4. 23:01
 14/19 anonim ***** válasza:
46%

"Már döntöttem, szeretnék neki adni egy esélyt, ennyi. Ha koppanok az az én bajom lesz."

Ez itt a lényeg. De igazán ki írhattad volna, hogy ezt a választ akarod hallani.

"Sajnos anyukádnak, elapadt a teje, gyerekkorodban, és kénytelen volt tehéntejjel etetni..." Menthetetlen vagy. Vannak emberek akik csak a saját kárukon tudnak tanulni, vagy még abból sem.

Ez a te döntésed, és neked kell viselni a következményeit. Mi szóltunk.

2017. febr. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%
Itt nem a lány a köcsög, hanem a kisöccs! Nekem is szívták már ki úgy a nyakam hogy lefogtak, moccanni se bírtam.
2017. febr. 5. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
87%

Fú, de gyűlölöm, ha valaki azt mondja a barátnőjére, hogy csajom. Primitívség!

Mindketten azok vagytok a "csajoddal"!

2017. febr. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem más a fontos tanulsága annak a bulinak, nem az, amiről eddig itt szó volt.

Az alkohol egyik legfontosabb hatása, hogy lehántja a gátlásokat. Eszerint a barátnőd belül egy vérbő nő, amire valójában vágysz is!! Persze nem arra, hogy mindenkire rámásszon, de most már tudjátok, hogy az itallal vigyáznia kell. Mostantól viszont megvan a programod: bontsd le a szemérmes gátlásait - magatoknak. Meg kell találnod, hogy mi az oka a zártságának, és törd fel azokat a zárakat. Ez nem lesz gyors és könnyű menet, türelemre, szeretetre van hozzá szükség. Lehet, hogy otthon, négy fal között egy romantikus estén bonthatsz egy pezsgőt vele, ott nem lehet semmi baj, és oldottabb hangulatba kerül.

Tanulság volt ez, de talán előnyödre fordíthatod, illetve mindkettőtök előnyére. Az, ha féltékenykedsz - legalábbis egy ideig - természetes, de próbálj reálisan gondolkozni, ne hagyd eluralkodni magadon a féltékenységet.

2017. febr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ne adj neki esélyt.Csak börtön lenne az élete egy ilyen féltékeny suttyóval.
2017. dec. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na, együtt vagy még ezzel a kis álszent szajhával? :D Vajon hányszor vágták már partiba azóta xD Ha csak feleannyira szeretne téged, mint te őt, nem engedte volna kiszívatni a nyakát. Jó nagy papucs vagy, a csajod meg egy lotyó.
2018. szept. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!