Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted lehetetlen, amire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted lehetetlen, amire szükségem lenne, és elégedjek meg azzal, ami van?

Figyelt kérdés

Elegem van, tök egyedül ülök itthon és hónapok óta tök magányos vagyok. Társas magány. Nem tudunk beszélgetni. Próbálom, megteszek mindent, apró és nagy dolgokat. Azaz már nem úgy, mint mondjuk 1 éve, mert semmit nem kapok vissza és alap szükségleteim nem teljesülnek, noha teljesen világosan kommunikálok és mindent elmondok őszintén és egyszerűen LE VAGYOK SZARVA, semmi változás nem történik. Igen, szakítani kéne, lehet, hogy fogok. Igazából beboroztam és ez kiszakadt belőlem, ki kellett írjam magamból.


Szeretnék beszélgetni. Kíváncsi vagyok, hogy van-e olyan nő ezen az oldalon, vagy bárhol a világban, aki


- Képes beszélgetni. Figyel a másikra, kérdez, érdeklődik. És nem azt kérdezi, hogy „mizu”, hanem ha például tudja, hogy valami nagyon nyomasztott a napi teendőim közül, akkor este felteszi a kérdést, hogy „na, és hogy sikerült”?


- Szereti a szexet és képes erről is kommunikálni. Vannak szexuális vágyai, akár egészen vadak is (cuckold, bdsm, többes, bármi). Ezek egy részét megélte vagy szeretné megélni, de minimum élvezettel tölti el, hogy néha beszél vagy ír róla. Aki nem hazudik és akinek nem kell hazudni, mert nem csak mondja, hogy őszinteséget vár el, hanem bírja is, ha megkapja.


- Nagyjából a „helyén van”, azaz kitalálta mit csinál, mihez kezd magával és az életével és nem hisztizik folyton, hogy milyen szar minden. Vagy ha szar, akkor keresi az utat.


- Szeretne családot, gyerekeket.


Ezek így túlzó igények?


F/31


2017. febr. 4. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem túlzó igények. Én ugyanezeket kerestem, csak férfiben... nekem, szerencsém volt és akkor találtam rá, amikor legkevésbé számítottam rá.


Ne maradj ebben a kapcsolatban, megérdemled a jobbat!

2017. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális igények, kivéve a "cuckold, bdsm, többes, bármi" tételeket. Nekem legalábbis.
2017. febr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
igyál még bort :)
2017. febr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De legalább szomjas nem vagy,ez is valami:)
2017. febr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ahhh, ritkán iszom, azért van :)
2017. febr. 4. 23:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Addig olvastam hogy cuckold, bdsm, többes...te beteg vagy ember. Jobb ha elhagyod a csajt!
2017. febr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egészségedre!


Egyáltalán nem túlzó igények! Mindenkinek el kéne ezeket várnia saját magától (elsősorban) és a másiktól is!


Bennem ezek megvannak, én is ezt keresem csak ffban. :) Bár a szexuális vágyakat azért kicsit túlzónak érzem (főleg a többest...)

2017. febr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem mondanám, hogy túlzó. Nem akarok gyereket, de a többség akar, nem túlzó, csak más.


Mondjuk érdekes egy leírásban a cuckold meg a kisbaba, de oké.

2017. febr. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 icu75 ***** válasza:
Biztosan van ilyen nő is,a felsorolásból én is a bdsm,cuckold,stb.-t látom a legnehezebben teljesíthetőnek. Ehhez azért nagyon nagy fokú nyitottság és őrült nagy bizalom szükséges mindkét fél részéről. Én eléggé nyitott vagyok és egy általad leírthoz hasonlóan ideális kapcsolatban élek,de nem tudunk nyitni mert nagyon féltjük a kapcsolatunkat,még így tizenkét év után is.
2017. febr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyelek meg :) írjál privit :) 27 éves vagyok és mindennel egyet értek amit írsz, a szexes dolgok, mondjuk nekem is kicsit túlzások. De nagyon szeretnék pl családot, kisbabát és egy olyan párt, akivel meg lehet beszélni mindent, támogatni, bíztatni egymást minden helyzetben... vagyis lelkitársat :) Írj!!!!
2017. febr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!