Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz úgy magaddal vinni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz úgy magaddal vinni a barátnődet, ha a haverjaid nem viszik?

Figyelt kérdés
Nos nálunk ez a helyzet,én vagyok a lány. Természetesen nem arról van szó,hogy nem tölthet időt külön a haverokkal, de sokszor van az,hogy megbeszéljük hogy én is megyek,meg pár haverja is hozza a barátnőjét, aztán mikor kiderül hogy akár az egyik is "otthon hagyja" akkor nekem is maradnom kell. A héten már volt egy ilyen eset, mára pedig meg volt beszélve hogy elmegyünk SuperBowlt nézni,lett is volna kedvem,direkt úgy terveztem a holnapi munkát hogy ne keljen korán kelnem, és most kiderült hogy egy másik lány nem megy,ezért ő sem akar vinni. Normális ez? Én attól jól érezném magam,el vagyok a többi haverjaval is és nem az van hogy a nyakán logók. Vitázzak vagy felesleges úgysem érti meg?? Sokszor próbáltam már erről vele beszélni de mindig az a válasza hogy de úgyse lesz egy lány se és unatkoznek,pedig ez nem így van...
2017. febr. 5. 21:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%

Haggyad má' békén. Nem veszed észre, hogy púp vagy?

Embeeer 21f

2017. febr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem, egyáltalán nem az.

Az inkább az, hogy belelkesít, már várod hogy menj vele és közli, hogy hopp, ugrott a dolog. Velem ezt max. kétszer lehetne eljátszani, többször nem.

És mielőtt valaki nekem támad, menjen nyugodtan, haverozzon egyedül, de ha egyszer elhív valahová és tökre várom, akkor mondja már vissza, pláne ha direkt úgy alakítottam emiatt a napom.

2017. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Ez csak kifogás,hogy úgyse lesz egy lány se....pasis program pasis dumák, nem akarnak oda barátnőt ennyi a lényeg. 21/F
2017. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%

Elso kommentelo. Es ha pup akkor az jo kapcsolat szerinted? Vagy most mit bofogsz ide eszkombajn letedre aki azt hiszi "baromira el van rejtve" a neten 🤣🤣 ezert bofoghet.

Kerdezo: vele beszeld meg ezt a dilemmat. NORMALIS kapcsolatban lehet. Es nyugodtan. Mert max hugyagyuak kommentjeit kell olvasgatnod.

2017. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
NE* mondja már vissza
2017. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Én általában mindig egyedüli lány vagyok, mert a többi srácnak vagy nincsen barátnője, vagy csak valami szexkapcsolat, azt meg nem hozza el, vagy van barátnő de ő nem akar jönni... Szóval vagy én vagyok egyedül lány, vagy van rajtam kívül max. még egy. Nem unatkozom sosem, bírom a srácokat, nem vettem még észre sosem, hogy bárkit is zavarnék.

Őszintén szólva nem sokáig lennék olyannal, aki állandóan nélkülem akarna szórakozni. 1-2x volt már, hogy nem mentem mert nem volt kedvem, de általában van, szerencsére nálunk ez senkit nem zavar.

2017. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%

Itt nem böfög senki...

Néha kell az egyedül lét. Teret hagyni egymásnak... tudjuk mi az? Nem kell mindig egymás seggébe lenni

2017. febr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
De hát ostobáknak beszélhet az ember
2017. febr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Direkt írtam,hogy nem arról van szó ,hogy nem mehet egyedul, azokra az esetekre tértem ki, amikor úgy van meg beszélve hogy együtt megyunk és mégis leráz. A többieknek pedig köszönöm a normális válaszokat,megpróbálok vele mégegyszer normálisan beszélni .
2017. febr. 5. 22:18
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez csak egy rossz pasiduma. Nem akar vinni. Meg különben is, miért dönti el, hogy úgyis unatkozni fogsz? Nehogy már ő tudja jobban.
2017. febr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!