Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normalis ha elmegy bulizni en meg otthon ulok egyedul?

Figyelt kérdés
Hivott a baratom hogy menjek vele bulizni. Nem vagyok az a bulizos fajta, nem szeretem a tomeget a hangos zenet stb..de o inkabb elmegy nelkulem is mert nem birja ki hogy ne legyen otta buliban, nem zavarja hogy en meg egyedul kuksolok otthon. Egy normalis felnott kotelessegtudo pasi szerintem nem csinalna ezt. 34eves, mit akar mar bulizni?
2017. febr. 7. 08:08
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Mit keres két ilyen ember egymás mellett? Miért te akarod megmondani, hogy 34 évesen mi normális és mi nem? Ha te otthon ülős vagy ő viszont bulizós akkor vagy csináljátok mindketten azt ami nektek jó vagy hagyjátok egymást békén. Megszoksz vagy megszöksz. Megváltoztatni ne akard mert abból úgy sem sül ki semmi jó.
2017. febr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Na mar megint latatlanban tudjatok is hogy azert ulok otthon mert nincs mit csinalnom..en is talalkozok a barataimmal de emberi idoben haza erek nem reggel. Mi el nem vagyunk egymas seggeben jo lenne legalabb este otthon lenni. Ez nem hisztis piicsasag ki a rosseb orulne ennek. Ti is vagytok valamilyenek ha ez nektek megfelel hogy bulikban tolti a parotok az idejet csajokat stirolve oda megy inkabb mert a ti fejeteket unja. De nektek ez nem baj. Eljetek csak vigan johiszemben. Ilyen korban mar a paroddal kene lenni estenkent nem egy lebujban bulizni. Es ha gyerek lesz akkor majd ti is otthon gorcsoltok egy uvolto egyeddel mikozben a parotok bulizik?es le se szaar..na neeeeee
2017. febr. 7. 11:25
 23/30 anonim ***** válasza:
45%

kérdező én veled vagyok. nézd folyamatosan lepontoztak.

mert megírtam az igazságot, és fáj mindenkinek!

Ha valaki akar, tud változni! Pláne ennyi idősen!

Ha minden marad, és nem tudtok beszélni erről, gondolkozz el hogy tényleg iylen férfit akarsz - e.

2017. febr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
80%
Akkor mi a francért vagy vele?:D Ha csak sír a szád?Nem panaszkodni kéne,hogy neked milyen rossz így,hanem tenni azért,hogy jobb legyen.Nem illetek össze,ezt látatlanban is megmondom...
2017. febr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta hogy ez jó? Nekem sem lenne jó, de nem is jövök össze ilyen lánnyal. Mi a barátnőmmel otthon töltjük az estéket, együtt mivel ő sem bulizós és én sem. Nem kell olyan emberrel összejönni akivel ennyire különbözőek vagytok.
2017. febr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Úgy képzeled, hogy ha az embernek gyereke van akkor minden szabad pillanatát otthon kell töltenie, leépítve a barátait, begubózva, szórakozás és a családtól független kikapcsolódás nélkül? Erre az elképzelésedre ne felejtsd el figyelmeztetni a párodat gyerekvállalás előtt! Fejvesztve fog menekülni tőled (teljesen jogosan)!

Szerintem havi 2 éjszaka a haverokkal teljesen rendben van, főleg így h gyerek sincs és te is gond nélkül kimozdulhatnál otthonról. (Gyerek mellett már kicsit több szervezést igényel.)

2017. febr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, az utolsó választ nem neked szántam. Egy másik kérdésnél azon van kiakadva a csaj, h a párja havi 2 nap elmegy szórakozni a haverjaival. Szóval a szitu hasonló. Lehet h csoportot kellene alapítanotok és amíg a srácok buliznak addig ti otthon ülve közösen szidhatnátok őket!
2017. febr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

"en is talalkozok a barataimmal de emberi idoben haza erek nem reggel" - És akkor mi van? Mindenkinek ugyanúgy kell viselkednie, mint neked? Jó vicc.


"Ti is vagytok valamilyenek ha ez nektek megfelel hogy bulikban tolti a parotok az idejet csajokat stirolve oda megy inkabb mert a ti fejeteket unja. De nektek ez nem baj. Eljetek csak vigan johiszemben." - Képzeld, a férjem nem azért jár el szórakozni, mert unja a fejem, hanem, mert szeret elmenni időnként kikapcsolódni és nem elégíti ki az, hogy az összes szabadidejét otthon töltse. Meglepő, mi? Igaz ő is maximum koncertre, fesztiválra vagy a haverjaival sörözni megy el, nem ilyen táncolós helyekre, de ebből a szempontból édesmindegy. Én is ugyanúgy szeretek kimozdulni, sőt, kapaszkodj meg, évente egyszer-kétszer még el is utazom nélküle pár napra valahová a barátaimmal. És mégis vígan élünk, nincs ebből konfliktus, sose volt. Durva, mi?


"Ez nem hisztis piicsasag ki a rosseb orulne ennek." - Féltékenykedsz/irigykedsz arra, hogy nem csak belőled áll az élete - bocs, de ez még mindig hisztis pcsaság.


"Ilyen korban mar a paroddal kene lenni estenkent nem egy lebujban" - És ez melyik törvénykönyvbe van beleírva? Ekkora baromságot.. Majdnem olyan butákat írsz, mint amennyire gyalázatos a helyesírásod, az pedig nem semmi.


Megsúgom azt is, hogy egy gyerek mellett sem áll meg az élet egyik félnek sem, csak több szervezést igényel a dolog.


Ha a párod valóban szarik a fejedre, azt nem a kétheti bulizással mutatja ki, hanem azzal, hogy közben hogyan viselkedik veled. Még ha mindennap/kétnaponta eljárkálna és teljesen letojna, veled nem szervezne közös programot, nem hívna sehová, stb., akkor meg tudnám érteni, hogy ki vagy akadva, de ha havi 2 külön töltött este neked ekkora tragédia, akkor menj és keress magadnak más pasit.. de még most, mielőtt megüregszel és megcsúnyulsz, mert téged sem az eszedért szeretnek, ez teljesen biztos.

2017. febr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

28al egyetértek.

N25

2017. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ez egy teljesen normális dolog, az viszont nem, hogy ennyire kiakadsz rajta.
2017. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!