Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normalis ha elmegy bulizni en meg otthon ulok egyedul?

Figyelt kérdés
Hivott a baratom hogy menjek vele bulizni. Nem vagyok az a bulizos fajta, nem szeretem a tomeget a hangos zenet stb..de o inkabb elmegy nelkulem is mert nem birja ki hogy ne legyen otta buliban, nem zavarja hogy en meg egyedul kuksolok otthon. Egy normalis felnott kotelessegtudo pasi szerintem nem csinalna ezt. 34eves, mit akar mar bulizni?
2017. febr. 7. 08:08
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Ket hetente minek van szukseg arra hogy reggelig bulizzon? Persze haverokkal megy. Nekem nincs kedvem mivel dolgozok es masnap kelnem kell. Meg amugy se vonz ez az eletvitel. Az egy dolog hogy engem is hiv, de ennyi idosen nehogy mar ez legyen valaki eletcelja hogy bulizzon. Ez 18eves szint.
2017. febr. 7. 08:42
 12/30 anonim ***** válasza:
29%

ez így van!

34 évesen ettől érettebbnek kéne lenni!

közöld vele hogy téged ez zavar. változtasson. Ha nem teszi, keressen oylan csajt aki megy vele mindig. Ennyi!

2017. febr. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 Sunshinedoll ***** válasza:
57%

Jó, hát 34 évesen lehet én se bulizni járnék, max meginni valamit a haveroknak nagyritkán. 34 évesen, főleg, hogy nem egyedülálló a pasi és állandóan bulizni menne, szerintem ez már eléggé ciki, lúzer dolog.


Felnőtt ember vagy te is, nem kell egyedül kuksolnod, foglald el magad. Függetlenül attól, hogy a párodnak kellene-e vagy nem ilyen rendszerességgel elmennie bulizni, szerintem az is gáz, hogy egyedül nem bírsz mit kezdeni magaddal.

2017. febr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
86%

Minek hisztizel,ô ilyen tipus.

Havi 2szer miért ne férne bele. Ha te nem akarsz menni,az a te dolgod.

N25

2017. febr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem az a bajod,hogy bulizik,hanem,hogy otthon ülsz egyedül.Nem az ő dolga,hogy téged szórakoztasson,egy kapcsolat nem erről szól.Neked is fel kéne tudod találni magad.

Teljesen normális,ha néha elmegy a haverokkal bulizni,iszogatni,kártyázni stb.Nagyon fontos a baráti kapcsolatok ápolása.A párommal minden hétvégén találkozunk a barátainkkal,vagy külön,vagy együtt.Ez így normális,baromi nagy bunkóság a barátokkal szemben,ha egy kapcsolat miatt leépíted őket,az ilyen embereket szokták utálni,főleg,ha szakítás után meg náluk akarod kisírni magad...

2017. febr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
90%

Ismétlem, találj valami elfoglaltságot, ne a barátodon csüngj. Az a bajod, hogy te otthon mártírkdsz, ahelyett, hogy elmennél te is valahová.

Persze az ilyen savanyú embereknek nem igazán szoktak barátai lenni, mert mindenki kerüli őket.


Havi kétszer pedig teljesen okés, nálunk előfordul, hogy egy hétig nem látom este a kedvesemet, mert a kollégáival söröznek, vacsoráznak, vagy jön Magyarországról kolléga, akit kísérget a városban, mégsem hisztizek, hanem elvagyok.

2017. febr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező és te hány éves vagy hogy egy hisztis p..csa értelmi szintjén állsz?


Akkor Szerinted hogyan kéne viselkednie egy 34 éves embernek? Milyen szórakozási lehetőségek valók egy Ennyi éves embernek?


Csak úgy halkan megsúgom: a bulizás nem korfüggő.

2017. febr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Tény,hogy 34 évesen már nem csak a bulizásról és ivászatról kéne szólnia a hétvégének,én például személy szerint már bőven gyerekeket akarok addigra,de ha neked nem tetszik a társasági,szórakozni járó életvitel,akkor keress olyan pasit,aki otthon kuksol veled.A pasid is jobban járna,mert nem egyezik az életviteletek.

20L

2017. febr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
90%
8# tökéletesen egyetértek. Nem tudom az ilyen kapcsolatokat miért kell erőltetni. Nekem speciel nem kéne ilyen pasi, de nem az a megoldás hogy hisztizek meg eltiltom a bulitól ésa haveroktól. Semmi értelme.
2017. febr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de felnőtt ember vagy, nehogy már az ő felelőssége legyen téged otthon babusgatni, mert egyedül unatkozol.

Az teljesen normális, ha elmegy néha szórakozni, legyen 20 vagy épp 50 éves, akkor is. Kéthetente pedig egyáltalán nem vészes és ezt úgy mondom, hogy én pl. rühellem az ilyen szórakozóhelyeket, sokkal jobban értékelem a beülős, nyugis helyeket vagy egy jó koncertet, kirándulást, stb.


Ő ott jól érzi magát, neked miért fáj ez? Jobb az, ha ültük bambán a TV előtt inkább? Hívott téged is, nem mentél, ez a te döntésed.. Neki egyáltalán semmi kötelessége otthon maradni, csak mert egy önző, idióta hisztérika pióca a barátnője. Ha meg ennyire zavar az életvitele, akkor pedig keress egy magadhoz való, otthonülős embert, akivel ellehettek egymás s-ggében 0-24ben és nem merészeli majd magát jól érezni nélküled, még néhány órára sem.

2017. febr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!