Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a barátnőm, hogy csak barát a másik lány?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel már két éve együtt vagyunk. Több lány haverom volt, de ahogy jött a szerelmem, páran eltávolodtak és tényleg csak haveri szinten vannak. Egy közeli lány barátom van, akivel nagyon jól megértettük mindig is egymást, és hát neki olyan közvetlen a stílusa, mindenkivel nagyon kedves és hát úgy is beszéltünk. Ezzel volt/van baja a barátnőmnek, pontosabban azzal, hogy többször küldözgettünk puszikat egymásnak, meg írtuk hogy jó lenne már találkozni mert rég láttuk egymást. Emiatt kicsit többet látott az egészbe és féltékenykedett. Azt mondta szeretnè ha kicsit vissza vennék és nem beszélnénk folyton, de beleegyezett hogy ha jön a városba találkozunk együtt.

Ennek nagyon örültem, aztán most megint közbejött valami. A barátnőm meglátott egy règi kép montázst rólam és erről a lányról, ahol épp összebújva fotózkodtunk, puszilgattuk egymást. Semmi se volt, de szerinte ez már több mint baráti viszony, és hogy biztos akkor ott az ágyon ha így voltunk le is feküdtünk. Még hogy ha ő is olyan barát mint mondjuk a fiú xy akkor őt miért nem puszilgattam, csak mert ő lány? És h emiatt biztos vonzódtam hozzá. Még azt is összerakta, hogy azért akarom hogy találkozzunk vele mert hiányzik nekem és mostmár a kép alapján összerakta az egészet.

Mit gondoltok erről?

24f


2017. febr. 8. 22:35
1 2
 11/20 anonim válasza:
23%
Valahol meg tudlak erteni teged is meg a baratnod is. Ugyan ezen a helyzeten mentem keresztul. (Lany vagyok) a baratomnak volt egy legjobb lanyhaverja mindent meg tudtak beszelni egymasal. Egy darabig el is tudtam fogadni de aztan sok lett. Anyira osze vesztunk hogy szakitottunk. Aztan le ultem es gondolkoztam s ra jottem hogy nem csal meg mert azt meg teheti melletem vagy a hatam mogott. Magyarazd el neki hogy mi a helyzet hogy ne akarjon maganak ki sajatitani! Az nem tesz jot nektek!!!
2017. febr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg jo nagy kamu az egesz.
2017. febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%

Nem olvastam el a válaszokat, de az ellenkező nemű barátságba annyi fér bele, mint azonos neműbe.

Talán a fiú haverokkal is összebújva fotózkodsz? Őket is puszilgatod?

Jogos a barátnőd kiakadása.

2017. febr. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
49%
Az engem is érdekelne, hogy a fiú haverjaiddal is csináltok-e puszilkodós közös fotókat.
2017. febr. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én is kiakadtam volna a barátnőd helyvében. Puszilkodós, ölelkezős kép a havernőddel? 15 évesen azt mondom oké, de enyni idősen? Kicsit nézz magadba, hogy tényleg barát-e az a csaj. Viselkedj vele úgy mint a fiú barátaiddal. Nekem is vannak férfi barátaim, de szülinapJukon kívül soha nem puszizkodtam vagy ölelkeztem velük. 26/N
2017. febr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én legjobb barátom is pasi, sőt, mi jártunk is még kb 7 évvel ezelőtt, de érdekes módon a párkapcsolat idején kívül soha nem készült rólunk puszilkodós kép, mert mi alapból nem csinálunk ilyen képeket, azonos nemű barátokkal sem. Összebújni se szoktunk úgy konkrétan, csak átkaroljuk egymást, ahogy egy átlagos baráti fotón szokás. Ha találkozunk, megölel, ad két puszit, mint bármelyik másik barátom vagy barátnőm, de ennyi. Az egyetlen, amiben több a kapcsolatunk, mint más barátságaim, az a perverz poénok, mivel elég kevés olyan barátom van, aki vevő rá és vissza is tud vágni.

Egyetértek az utolsó néhány válaszolóval. A barátnőd azért nem hisz neked, mert úgy látja, a barátságotokba több fér(t) bele számodra, mint más barátságaidba. És abban igaza van, hogy ez már egy rossz jel.

2017. febr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

11 elmondta a saját valós életbeli tapasztalatait, de gyorsan le is nulláztátok. Végül is hogy valaki tapasztalatból beszél, az tényleg egy tök haszontalan válasz. Gratulálok.


Én is ugyanebben a helyzetben voltam, ott is szakítás lett a vége, más okból is, de azért is, mert a barátnőm se egy barátnőmet nem tudta elviselni, se az exemet és folyton nyaggatott. Pedig őt szerettem.


13: "az ellenkező nemű barátságba annyi fér bele, mint azonos neműbe" Ne haragudj, én pont hozzáérek a férfi barátaimhoz is, de a jelenlegi társadalmi környezetben amit mondasz az komplett hülyeség. Ha egy gyereket ölelek át, akkor pedofil vagyok, ha a barátomat akkor homokos.

2017. febr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én is sokáig hittem a fiú-lány barátságban. Aztán mikor sorra már vagy a 4. fuccsolt be, akkor rájöttem, hogy ha van is ilyen, én nem vagyok rá képes:D


Egy ölelés meg két puszi ünnepekkor bármelyik baráti kapcsolatba belefér, de azért csak úgy, ünnep nélkül egymás ölelgetése, puszilgatása mutat valamit.

Nem lehet, hogy te csak magadat szeretnéd megnyugtatni, hogy nem akarsz ettől a lánytól semmit?

Meg tudod nekem mondani, hogy miért nem? Mi az, ami miatt nem gondolsz rá potenciális barátnőként? Hiszen a legjobb barátod, mindent meg tudtok beszélni, ha ölelgetés és puszilgatod, akkor nyilván külsőleg sem taszít.

2017. febr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Nézd meg az érem másik oldalát is haver. Én totálisan ugyan abban a helyzetben vagyok, mint a barátnőd. Gondolj már bele oké barátkozni lehet, de nem ölelem, puszilgatom a másikat és ha kiderülne most mondjuk ne adj isten nálad hogy a csaj akivel haverok vagytok többet érez, jó tanács szakítsd meg vele a kapcsolatod akármennyire nehéz én a barátnőmnek is megmondtam vagy ő vagy én kész. :)
2017. febr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Megoldas!!!!vidd el a bnöd a talalkara!!!a te barataid az ö baratai is.had ismerje meg,aztan rajön ha nincs mitöl felnie
2017. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!