Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem valakibe, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem valakibe, aki még a nevemet sem tudja. Tartós párkapcsolatban élek, hogy tudnám kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés

Csak látásból ismerem a férfit. Közös szórakozóhelyen látom gyakran. Annak ellenére, hogy küzdök ellene, folyton azon kapom magam, hogy agyalok róla, elképzelem, milyen jó a barátnőjének (mindketten tartós párkapcsolatban élünk). Fogalmam sincs,hogy benne elindítottam-e valamit, és ő sem tudhatja, hogy majd szétszakad a lelkem. Eleve gondolom pont nem érdekelné, ha még színt is vallanék, ráadásul ez meg sem fog történni, mert nekem is párom van, és tartozom neki annyival, hogy egyenes legyek vele szemben. Szóval nem akarom megcsalni, nem is lennék rá képes, de soha nem hittem volna, hogy valaha így megveszek valakiért, aki nem a párom. Emészt a lelkiismeret furdalás, amiért így érzek. Érzéseimhez biztosan hozzátesz még az is, hogy párom ellustult a kapcsolatban, amit már jó fél éve mondok neki, de egy-egy kifakadásomat 1 hetes összeszedése követi, azután pedig megy a mókuskerék ugyanúgy. 8 éve vagyunk együtt, a párommal az égvilágon semmi baj nagy általánosságokban, szorgalmasan dolgozik, felesben visszük a háztartási munkákat stb., de jelenleg úgy érzem, lakótársam ő... Tudja ezt ő is, sokszor elmondtam neki, de a helyzet változatlan maradt.

Hogy legyen jobb a helyzetem? Csak emésztem magam, és gyakran fantáziálgatáson kapom magam.


2017. febr. 9. 21:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp szükséges a személyes kontaktus ahhoz, hogy tudd, hányadán állsz vele és magaddal.

Ez csak fantazmagória így.

Nekem is van ilyen valakim, egészen más élőben, és bár minden tetszik benne, ha az intellektusomat és a lelkemet kérdezem, nem izzik köztünk a levegő, és ez már elég is ahhoz, hogy ne úgy érezzek iránta, ahogy most te.:)

Ha meg összejöttök, mert úgy áll a dolog, ahhoz is személyes kontaktus kell, nem?:)

2017. febr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

És ki ez és hova jár rendszeresen ahol látod?

Budapesten van ez a hely?

2017. febr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszi! Összeszedem magam, és rákérdezek, lenne-e kedve egy projekt erejéig összedolgozni, mert láttam a munkáit, ha közömbös lenne számomra, akkor is szükségem lenne valakire, aki hasonlóképp dolgozik.
2017. febr. 9. 22:27
 14/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, tényleg szűk körben ismertebb, szóval felesleges lenne elmondanom. Maradjon ez az anonim oldal anonim :)
2017. febr. 9. 22:29
 15/25 anonim ***** válasza:
A helyet se mondod meg?
2017. febr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nem, de nagyon aranyos vagy :)
2017. febr. 9. 22:31
 17/25 anonim ***** válasza:
De kár.:( Akkor majd azt mondd meg, hogy sikerült-e összeismerkedni!
2017. febr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Wow... Kb. naponta van 1-3 ilyen kérdés a "nőktől". Ez valami divat vagy mi?
2017. febr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
En is jartam igy egy munkatarsammal akivel nem kozvetlenul dolgozunk egyutt szoval csak latasbol ismertem es par szot valtottunk. En is hasonlo kapcsolatban voltam a parommal mint most te. Tudni akartam hogy ez fellangolas e szoval ugy inteztem hogy tobbet tudjunk beszelgetni. Uzeneteket is valtottunk. Munkahelyen kivul soha nem talalkoztunk, de meg igy is sikerult rajonnom hogy nem akarnek vele lenni. Pedig nagyon oda voltam, meg a parom is furcsanak talalt. Azota mar nem is beszelunk annyit, szep lassan eltavolodtam tole. A terved jo csak arra figyelj hogy ne legyel szamara tul egyertelmu. Ne felejtsd el hogy van parod.
2017. febr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utolsó válaszoló! Örülök, hogy vannak sorstársaim, akik már túl vannak ezen az idegőrlő helyzeten. Várok még, hátha csillapodik bennem az érzés, hátha csak egy fellángolás, de ha csillapíthatatlan, akkor amikor elmegyek mellette, felvetem az ötletet.
2017. febr. 9. 23:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!