Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem valakibe, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem valakibe, aki még a nevemet sem tudja. Tartós párkapcsolatban élek, hogy tudnám kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés

Csak látásból ismerem a férfit. Közös szórakozóhelyen látom gyakran. Annak ellenére, hogy küzdök ellene, folyton azon kapom magam, hogy agyalok róla, elképzelem, milyen jó a barátnőjének (mindketten tartós párkapcsolatban élünk). Fogalmam sincs,hogy benne elindítottam-e valamit, és ő sem tudhatja, hogy majd szétszakad a lelkem. Eleve gondolom pont nem érdekelné, ha még színt is vallanék, ráadásul ez meg sem fog történni, mert nekem is párom van, és tartozom neki annyival, hogy egyenes legyek vele szemben. Szóval nem akarom megcsalni, nem is lennék rá képes, de soha nem hittem volna, hogy valaha így megveszek valakiért, aki nem a párom. Emészt a lelkiismeret furdalás, amiért így érzek. Érzéseimhez biztosan hozzátesz még az is, hogy párom ellustult a kapcsolatban, amit már jó fél éve mondok neki, de egy-egy kifakadásomat 1 hetes összeszedése követi, azután pedig megy a mókuskerék ugyanúgy. 8 éve vagyunk együtt, a párommal az égvilágon semmi baj nagy általánosságokban, szorgalmasan dolgozik, felesben visszük a háztartási munkákat stb., de jelenleg úgy érzem, lakótársam ő... Tudja ezt ő is, sokszor elmondtam neki, de a helyzet változatlan maradt.

Hogy legyen jobb a helyzetem? Csak emésztem magam, és gyakran fantáziálgatáson kapom magam.


2017. febr. 9. 21:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
De még férfi sorstársaid is vannak!!! Sőt ez a lakótárs dolog is stimmel nálam is. Pont így vagyok mint Te. Csak én már teljesen rákattantam a nőre nem csak fantáziálgatok már nagyon rajta vagyok hogy újra összefussunk. Ő "kezdte" mert rám nézett egy kis mosollyal amikor elsétállt mellettem. Nem kellett volna észrevennem akkor most nem lenne ez. De már édes mindegy, nyakig benne vagyok. Én még agyalok rajta, hogyan lépjek vele kontaktba mert én nem operálhatok ilyen projektekkel. Persze lennének projektjeim vele bőven ehemm ehemm :D Én már hetek óta általában vele is álmodok. Sok sikert neked, tényleg megírhatnád mi volt.
2017. febr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Úgy látom nem csak a férfi társaim nem tudnak uralkodni a farkukon, hanem a nőknek sem megy ez a dolog.
2017. febr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Inkabb a fejedben idealizált képbe szerettél bele amihez fűztel egy külsőt. Szerintem elso heten csalódnal es sírnál a több éves kapcsolatos utan. Mast vársz mast kapsz mert hat ez nem forgatókönyv ahol te írod a karaktert. Nagyon durva az amit irsz hogy a parod lakotarsad. En egy időben egy sorozatot nézetek sokat a neten aztán nem tudtam visszalépni a való világba mert az nem a sorozat világa volt. Kb. te is igy vagy. Csinálj közös programokat a paroddal es ne dulj fel ket kapcsolatot egy ideál miatt.
2017. febr. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat is! Amint lesz valami fejlemény, írni fogok. Őszintén remélem, hogy egy alkalommal látni fogom a barátnőjét is, ahogy sülve főve együtt vannak, vagy koppanok egy nagyot, amikor beszélek vele, úgy talán azonnal vége is lenne ennek a sóvárgásnak. Lehetséges, hogy tényleg csak egy álomvilágban ragadtam, ezért is remélem, hogy minél hamarabb megmutatkozik az igazi arca, és kimászhatok ebből a gödörből. Nem érdemli meg a párom, hogy így érezzek. Mondjuk még őt is rá kell vennem ezredszerre, hogy tegyen a kapcsolatunkért.
2017. febr. 10. 16:23
 25/25 anonim ***** válasza:
Basszus annyira szánalmas vagy....ahelyett hogy a kapcsolatoddal foglalkoznál, belezúgtál valakibe akit nem is ismersz. Mint egy tini p.icsa....Olyan ostobának tartom az ilyen embereket mint te, ja és gyáva féregnek. Tudod miért? Mert magadba kéne nézned, hogy a jelenlegi kaocsolatod miért olyan amilyen. Lehet hogy a párod nem partner és már haldoklik a dolog de akkor vagy próbáljátok meg helyre hozni vagy zárd le. Ne egy új fa.sztól tedd függővé hogy együtt maradtok e. Vagy ha kiderül hogy ez a csávó büdösebbet sz.arik mint a mostani akkor minden ok, ha nem akkor inkább őt választod? Szánalmas.....
2017. febr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!