Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk megfogalmazáson....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk megfogalmazáson. Most tényleg mekkorát hibáztam?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy szó volt róla, hogy elmegyünk a lányom meccsére. A meccs holnap lesz, ezért ma este felhívtam a lányomat, hogy akkor mikorra menjek érte. Első szám első személyben fogalmaztam, azt mondtam, akkor kilencre ott vagyok érted. Erre a feleségem bepipult, hogy akkor őt biztosan nem akarom elvinni, mert ugye mondtam amit mondtam, hogy én...

Volt már ebből vitánk régebben, együtt főzzünk, felhívott egy barátom, kérdezte mit csinálok? Azt mondtam főzök. Ebből is balhé volt. Igyekeztem figyelni erre amennyire tudtam, de most megint belefutottam a csőbe.

Ez, hogy egy telefon beszélgetésben így fogalmazok az most tényleg ekkora gond?


2017. febr. 11. 20:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Mondjuk az is lehet, hogy nem szokta még meg a többesszámot a kolléga. Nekem pl még néha kicsúszik a többes 2, pedig már 1.5 éve egyedül vagyok.
2017. febr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 opened paradise ***** válasza:
Nejednek van ide regisztrációja?
2017. febr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
XD
2017. febr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
60%
Irigyelném a nejedet (ha nem férfi lennék), hogy ez a legnagyobb problémája.
2017. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát valamit csak hibázhattál, ha a feleséged ily mértékben kielégületlen és frusztrált.
2017. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Nem hibáztál semmiben.
2017. febr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Kielégületlen és fusztrált. Rendszeresen mosogatok, megfőzök helyette ha későn ér haza. Nem derogál, nem gondolom, hogy ettől papucs lennék. Heti minimum hét sex, a szomszéd volt hogy átkopogott, ne viccelj már. Porszívót kellett venni, rábeszéltem a jobbik de drágábbra, elromlott a tablete vettem neki egy tíz collos klassz tabletet, elmegyek érte ha tehetem a jogsi oktatás végére, hogy ne kelljen kutyagolnia, volt hogy addigra be is vásároltam ami kellett reggelre. Nevelt fiamnak csokit is vettem. Basszer lehozom neki a csillagokat. Tvt vettem mert amikor összeköltöztünk egy tv volt az is a kis srác szobájában, hát vettem egy lcd tévét. Aztán egy boxot hozzá... mi, mi kell még? Elvittem sutyiba gyakorolni kocsit vezetni, ne mond már, hogy akkor anyagias vagyok és biztos ettől nekem mindent lehet. Nem, beszélgetünk meg minden aminek kell lennie egy kapcsolatban. Persze, vannak hibáim. Jóllehet több is. Biztos nem én vagyok a férjek gyöngye, de nem kocsmázom, nem nézek focit cigivel a számban. Baj van a beszéd tervezésemmel biztos. Ehhh
2017. febr. 11. 23:04
 18/31 anonim ***** válasza:
33%
Én is sértődtem már meg ugyanilyenen.Érdekes mód pont azok a pasik nem szerettek,akik mindig egyes számban beszéltek,miközben rólam is szó volt.Erre nem külön kell figyelni,hanem ha szereted a párod és pl. ketten indultok valahová,akkor automatikusan többes számban mondod.
2017. febr. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
18as. Mea culpa maxima
2017. febr. 12. 00:24
 20/31 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom neked sértő lenne-e fordított helyzetben.Jaj mennyi mindent tettél a nőért,de azért felsorolod,hogy mekkora szent vagy,a pszichológiához meg szart sem értesz.Te ezt a nőt nem szereted,kötelességből teszel mindent,hogy te nagyra tarthasd magad,de az elszólásaidon meglátszik,hogy mennyire is van a fejedben.Egoista barom!
2017. febr. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!