Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás vagy próbáljuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás vagy próbáljuk megoldani? Többi lent.

Figyelt kérdés

(2éves kapcsolat)

Nos tehát az a történet hogy egy ideje nem úgy működnek a dolgok ahogy kéne, sokszor veszekszünk kis dolgokon amit utána sokszor követ átmeneti szakítás.. De nem is ez a legnagyobb probléma hanem kaptam egy olyat hogy tőlem nem azt kapja amit régen és ő ezért néz más fiúk után, ezalatt azt értsétek hogy sok a vita és hogy nem változom (nem csalt meg csak más emberekbe gondolkozik). Az a helyzet hogy nem lehet vele komolyabban megbeszélni dolgokat hanem ő elkönyveli magában hogy ő nem tud változni fogadjam el így.

Mérvadó rám hárítani? Tehát lehet valóban az én hibám hogy mások után néz?

Valóban sok jelentéktelen dolog ami addig sosem zavart az most zavar és bele is kötök, de ez azért van mert nem érzem hogy úgy szeretne mint régebben. Persze elmúlik a rózsaszin köd meg az ehez hasonlók de mit tegyek?

Próbáljuk helyrehozni vagy lépjek ki ebből?

19/F



2017. febr. 11. 23:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ebben is igazad van, részben az ami még itt tart hogy mindent más fog csinálni vele amit eddig én tettem, valamint az elengedéssel járó szenvedés még amiért nem léptem még ki ebből a kapcsolatból. :/
2017. febr. 12. 00:41
 12/15 anonim ***** válasza:
Nehogy elhidd, hogy mas utan nez, ha allitolag szeret teged. Hogy erzed, szeret teged? A nok csak akkor csinaljak ezt, ha lezarjak az elozot, vagy TITOKBAN, de ezzel csak huzza az agyadat es feltekennye akar teged tenni, hogy minden ugy legyen, ahogy O szeretne. Szakits vele, de ne ugy hogy ossze vesztek, csak hanyagold Ot es keress valami elfoglaltsagot , amibol lathatja, hogy mar nem vagy neki fontos, es majd meglatod, hogy veled akar lenni vagy nem, de most nala van az iranyitas ami reg rossz. Irj privatot ha akarsz, 33F
2017. febr. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szia! Ebbe hatalmas igazságok vannak, azt tudom biztosra hogy szeret engem, és gyakran történik olyan is hogy megpróbál apró dolgokkal féltékennyé tenni.
2017. febr. 12. 08:12
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem üljetek le és beszéljétek át a dolgokat. Ha mindketten szeretitek egymás akkor mindketten tudtok szerintem egy kicsit változni/változtatni bármin, hogy az a másiknak jó legyen. De ezt nem csak neked, vagy csak neki kell megtennie, hanem mindkettőtöknek.

Tényleg beszéljétek át, hogy kinek mi nem tetszik, ki mit szeretne máshogy és kössetek kompromisszumokat.

Ha a megbeszélés után úgy, hogy mindketten tudjátok, hogy mi a rossz a másiknak de mégis megteszitek azokat akkor viszont érdemes elgondolkozni a szakításon.

2017. febr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele a délelőtt folyamán, nem tudja mit akar azt mondta. De megnézem hogy alakul ha nem sikerülne megbeszélni ki kell lépni a dologból.
2017. febr. 12. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!