Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes elhagyni egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elhagyni egy normális srácot a jövőbeli esetleges igaziért?

Figyelt kérdés

Tök jól megvagyunk pár hónapja a mostani párommal. Rendes ember aki imád engem. Mégis vmi hiányértem van. Biztos vagyok benne h nem lette fogom leélni az életem.

Mér emiatt el akartam hagyni, de aztán leállított, mondván h túlkomplikálom a dolgot. "Most jó vele, akkor miért szakitanék..." Mit tegyek

20L



#fiú #lány #szerelem #lélek #vakami hiányzik
2017. febr. 12. 19:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ha még nem voltál szerelmes, a világ egyik legjobb érzése. Viszont nincs igazad, mert a szerelem nem múlik el, csak alább hagy a kezdeti kémia és társul mellé nagyon erős kötődés, igazi szeretet és az érzés, hogy ő a másik feled. Ha sose volt szerelem, nincs mivé alakulnia. Ez is tapasztalat. Én is így gondolkodtam ennyi idősen mint te, aztán rá kellett jönnöm, hogy mennyire nem volt igazam.
2017. febr. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!